Samsung B3410W Chat - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod bamizx 30. 10. 2010 19:47

Ahoj, mam vyhlidnutej Samsung B3410w , jedina muška mi na nem vadi ,ze nevim jestli zvladne prehrat videa na youtubku.
Na pdf soubory sem videl aplikace pro javu tak by to snad melo jit.A s .doc souborama asi v tyhle cenovy kategorii ,nemuzu pocitat.jeslti mate nekdo nejaky zkusenosti dik za dopoved :)
Naposledy upravil Fíla dne 11. 10. 2012 07:01, celkově upraveno 3
Důvod: upraven název tématu
bamizx
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod michmond 23. 11. 2010 17:26

Ahoj úvodem bych se chtěl zeptat jak je to s hrami na samsungu. Slyšel jsem že prý na většině (většinou na těch levnějších) samsungách nejdou nainstalovat hry. Chtěl bych se tedy zeptat jestli je to pravda a jestli se to dá nějak legálně obejít.

Hlavně bych se chtěl ale zeptat co říkáte na mobil SAMSUNG B3410 CorbyPlus Black + WIFI a jestli neznáte nějakou nezávislou recenzi kde jsou dobře vystižené veliké zápory a vaše osobní zkušenosti s tímto mobilem. Také bych se chtěl zeptat jestli je moje první otázka pravdivá tak jak je na tom s touhle problematikou tento mobil? Předem děkuji za odpovědi...
Naposledy upravil Fíla dne 5. 12. 2010 00:52, celkově upraveno 2
Důvod: upraven název tématu
michmond
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod holubicka 5. 12. 2010 01:04

bamizx píše:Ahoj, mam vyhlidnutej Samsung B3410w , jedina muška mi na nem vadi ,ze nevim jestli zvladne prehrat videa na youtubku.
Na pdf soubory sem videl aplikace pro javu tak by to snad melo jit.A s .doc souborama asi v tyhle cenovy kategorii ,nemuzu pocitat.jeslti mate nekdo nejaky zkusenosti dik za dopoved :)


Nejaky programky by byli..:)


Word

http://www.getjar.com/mobile/42191/docxreader-for-samsung-gt-b3410w-ch@t/
DocX Reader is the ultimate Microsoft Word viewer for feature phones and java phones!

Features:

Reads both Microsoft Word 2007 and Word 2010 files
Reads documents page-by-page
Zoom-in and zoom-out
Low memory usage

PDF

YongReader for Adobe PDF Converted Text File - No File Size Limit for Samsung GT B3410W Ch@t

http://www.getjar.com/mobile/18523/yongreader-adobe-pdf-converted-text-file---no-file-size-limit-for-samsung-gt-b3410w-ch@t/

Youtube

YouTube mobile

http://www.getjar.com/mobile/16671/youtube-web-for-samsung-gt-b3410w-ch@t/
holubicka
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MISAKOZEL112 11. 12. 2010 20:47

já bych zase taky potřeboval recenzi mobilu samsung b3410W Wifi jestli z náte TAK pošlete odkaz a s těma hrama to podle mě to pravda není chtělbych prostě vědět od těch co mobil vlastní protože elektra a prodejce mohou klamat nebo lhát děkuji
MISAKOZEL112
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod michmond 23. 12. 2010 15:12

Cca před týdnem jsem si tento mobil samsung B3410 CorbyPlus black + WIFI pořídil. Zatím sem s ničím neměl problém a vše tam perfektně funguje. K mobilu jsem si ještě dokoupil kartu MicroSD která rozšiřuje prostor o 8 GB. Mobil používám spíše na krácení dlouhých chvílí bez počítače. Na mobilu mám již 10 her které jsem do něj stáhl a nainstaloval přes internet. Jenom jsem ještě nepřišel na to jak nastavit aby se obraz java aplikace přetočil po vysunutí klávesnice. Vše se mi normálně přetáčí ale když spustím javovou hru tak se to nepřetočí. Povedlo se to někomu? Pokud to vůbec lze...
michmond
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Radajzek 24. 12. 2010 22:34

Tento telefon jsem koupil na vánoce své ženě a řeším jeden zásadní problém.
Nevím jak zrušit v internetových profilech položku O2 internet, tak aby v případě nějakého překliknutí nestahovala data z netu přes síť operátora. V profilech jsou 3 položky O2 internet, O2 MMS a moje wifi. Rád bych první položku nějak deaktivoval ale nevím jak, i změnu nastavení nelze provést.

Zkoušel jsem prohlížeč a edge připojení je plně funkční.

K netu by měl být mobil připojován pouze přes wlan.
Radajzek
Junior

Odeslat příspěvekod Radajzek 24. 12. 2010 23:17

Díky Fílo !! , jen ještě takový dotaz, nebude ta deaktivace mít vliv na odesílání a příjem MMS ?
Radajzek
Junior

Odeslat příspěvekod d.a.p 25. 12. 2010 13:51

zdravim , chtěl bych se zeptat , mám B3410W , nechal jsem si deaktivovat všechny datové služby, a zůstalo mi jen moje wifi , na internet se bez problémů připojím . třeba na facebooku si normálně píšu , ale nespustím video třeba z youtube , telefon začne načítat 0% a nic. Neví někdo jak na to ?
Operátora jsem zkoušel a nic.
d.a.p
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Radajzek 28. 12. 2010 09:37

To by mně zajímalo, co vedlo výrobce k tomuhle kroku. Pochopil bych ještě nějaký spešl firmware v telefonech dotovaných operátorem aby to donutilo majitele si pořídit datový tarif.
Mám přístroj z normálního obchodu a YT taky nefunguje.
Nefunkčnost Youtube mně netrápí ale připojení na Java ICQ klienta už docela štve, zvlášť u telefonu k tomu určenému (s klávesnicí)
Naposledy upravil Fíla dne 28. 12. 2010 14:59, celkově upraveno 1
Důvod: není nutné citovat předchozí příspěvek
Radajzek
Junior

Odeslat příspěvekod MISAKOZEL112 1. 1. 2011 18:53

d.a.p: tím píšeš myslíš chatuješ? mně teda videa na youtube jdou (zkoušel jsem jen jedno video a byl jsem připojen na wifi) ale chatovat na facebooku mi nejde pls poraď dík

jo a ještě mně nešly stahovat soubory přes wifi na mobilu předem díky za rady
Naposledy upravil Fíla dne 1. 1. 2011 21:35, celkově upraveno 1
Důvod: odstraněna zbytečná citace
MISAKOZEL112
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Radajzek 4. 1. 2011 13:58

MISAKOZEL112: určitě ti ty youtube videa jedou pouze přes wifi ?
mně nejedou vůbec, pouze když se připojím přes operátora.
Vyzkoušej youtube videa s wifi bez SIM karty
Radajzek
Junior

Odeslat příspěvekod MISAKOZEL112 8. 1. 2011 12:00

ano funguje mi to i bez sim
MISAKOZEL112
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Radajzek 9. 1. 2011 17:47

Na tomto telefonu řeším jeden docela velký problém. Když mi někdo zavolá, tak při zmáčknutí tlačítka zahájení hovoru dojde k cca 5 sekundové prodlevě, kdy volaného ve sluchátku slyším ale on mně ne, po těch cca 5 vteřinách se mikrofon aktivuje a pak hovor probíhá normálně.
Radajzek
Junior

Odeslat příspěvekod holubicka 16. 1. 2011 01:33

Samsung Corby kódy :)

1. IMEI: * # 06 #
2. Verze softwaru: * # 1234 #
3. FTA S / W verzi: * # 1111 #
4. Hardware info: * # 2222 #
5. Test menu: * # 0 * #
6. baterie info: * # 0228 #
7. Master Reset: * 2767 * 3855 #
8. GPRS info: * # 4777 * 8665 #
9. Bluetooth ID: * # 232337 #
Naposledy upravil Fíla dne 16. 1. 2011 11:16, celkově upraveno 1
Důvod: příspěvek upraven
holubicka
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MISAKOZEL112 16. 1. 2011 15:36

potřeboval bych vědět: když si otevřu aplikaci palringo a přihlásím se a chci se přihlásit v té aplikaci na facebook a newim co tam zadat email mi tam nejde a jméno taky dík
MISAKOZEL112
Kolemjdoucí

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků