Ipod Touch 4g

Diskuze o telefonech iPhone a tabletech iPad

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod FILIPSN007 29. 12. 2010 15:42

Zdarec,
vím, že tohle je fórum o mobilech, ale není to až tak od věci. Dostal jsem na vánoce Ipoda a dostal jsem ho už i s Jailbreakem. Moc se mi to nezamlouvá, ale když už to tam je tak to chci využít. Pročetl jsem si různý fóra jak dostat cracklou hru do ipodu, ale nenašel jsem odpověď na jednu důležitou věc. Jsem registrovanej na Itunes a abych mohl sychronizivat apps z itunes tak jsem musel PC autorizovat. Teď když bych provedl všechny postupy přes cydii a potom stahl hru do pc a přidal do itunes nepoznaj to ? Vždyť musí mít u mě nějakej seznam stažených apps ne ? A co potom aktualizace aplikací nebude to dělat potíže ?

Za každou odpověď děkuji. :-)
FILIPSN007
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Imhotep 1. 1. 2011 12:16

neviem ci to tu mozme riesit kedze sa jedna o w@rez, tak som ti poslal pm :-)
Ak sa mýlim, tak mi odpustite. Ak nie, som rád.
Imhotep
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod BreC 2. 1. 2011 11:48

Nezjistijou to.
Lidi jsou jak ryby, někdy plavou proti proudu.
BreC
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod FILIPSN007 6. 1. 2011 14:27

asi jsem stáhl nějakej vir a mám to celkem dost přibržděné, chci se zeptat jestli mohu udělat restore když mám JB. Po restore přijdu o JB to vím. Restore proběhne jak ? Stahuje se něco z netu ? Stáhl jsem aplikaci System a tam mi to píše že mám 247 mb ram a použito je 193 mb ram, a na pozadí nemám puštění nic, asi to tak být nemá nebo jo ?
FILIPSN007
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod eRiper 6. 1. 2011 14:43

Dobře ti tak, máš si danou hru koupit. Na toto fórom warez nepatří.
eRiper
Pokročilý

Odeslat příspěvekod FILIPSN007 6. 1. 2011 14:47

vidím, že je problém napsat něco typu restore udělat můžeš nebo nemůžeš nebo je to normální nebo nenormální :idea:
FILIPSN007
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod eRiper 7. 1. 2011 12:15

Pokud sis nainstaloval z Cydie kdoví co, může se ti systém zpomalit. Můžeš zkoušet odinstalovat aplikace po jedné nebo udělat restore. No a po restore můžeš obnovit data ze zálohy nebo mít čistý iPhone.
eRiper
Pokročilý


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků