Samsung I8510 Innov8 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Kapr73 30. 7. 2010 17:48

uz jsem ten FW shanel pro alfonse12, tak snad nebude vadit, kdyz ho tu hodim verejne
Kapr73
Junior

Odeslat příspěvekod hhitmen 30. 7. 2010 20:02

Kapr>> Super diky bratr bude mit radost :) objednal jsem i novou 1200mAh origo baterku tak jsem zvedavej jak dlouho vydrzi ted je to sotva den . :)
hhitmen
Amatér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod alfons12 31. 7. 2010 17:57

Objevila se uz taky nekomu hlaska ohledne bootloaderu pri instalovani firmwaru (mod pda download)??? Modra obrazovka se objevi, ale misto napisu pda download se objevi copyright a verze bootloaderu... jinak se vsechno tvari ok, apollo vse detekuje. Mam ale strach pristoupit k vlastnimu flashi, kdyz to nepise presne podle navodu.

Predem dik
alfons12
Junior

Odeslat příspěvekod Bobsik 1. 8. 2010 18:32

Kapr73 píše:uz jsem ten FW shanel pro alfonse12, tak snad nebude vadit, kdyz ho tu hodim verejne

tam je prave problem, ze to neni uplne, chybi Rom soubor, v tom je cely problem
Bobsik
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bari007 2. 8. 2010 19:52

Mám tento telefon, je rok a půl starý, běžně opotřebovaný (lehce ošoupané rohy krytu), jinak plně funkční, půl roku ještě v záruce, se vším příslušenstvím a chtěl bych ho prodat. Kolik je reálné za něj dostat? Přiznám se, že se v tom vůbec neorientuji, takže nemám tušení. Díky
Bari007
Junior

Odeslat příspěvekod Bari007 2. 8. 2010 22:19

Díky. Za tu cenu si ho skutečně raději nechám jako rezervní telefon, kdyby bylo potřeba nový Galaxy S například reklamovat. Doufal jsem, že by ta prodejní cena mohla stále atakovat hranici 4000 Kč, ale to je asi utopie.
Bari007
Junior

Odeslat příspěvekod alfons12 24. 8. 2010 14:22

@Bobsik
Pochybuju, ze pujde vypreparovat firmware. Kazdopadne se ale zatim jevi dost dobre. Hlavne GPSka je masakr. Se chytne do par vterin. Fotky taky lepsi, ale to muze byt subjektivni.
alfons12
Junior

Odeslat příspěvekod Bobsik 24. 8. 2010 20:51

jakousi aplikaci sem nasel, ale bohuzel jenom vytahne soubory co uz jde udelat i bez toho :)
Bobsik
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hhitmen 7. 12. 2010 16:08

Tak telefon se me dostal pod ruku tak si s nim zase chvili pohraju...FW je posledni asi co daval kapr, ze? :)

A pripadne jestli tam neco chybí da se to nekde sehnat? ;-)

EDIT: pripadne mohl by sem nekdo hodit po vsech strankach funkcni FW....klidne ENG ale T9 aby bylo CZ ? momentalne tam mam i8510xxhk1

Tak jsem nasel :)

Momentalne jedu na tomto :)

1. Original I8510XXIJ1 Firmware + nbl and rom files from other firmware

Description: I only added the rom file from South Africa firmware (renamed file)

and also copied the 2 folders nb1 and nb2 from SA firmware (no modifications to file).

Language: Languages as contained in the original I8510XXIJ1 Firmware, that is.

a.English
b.Cestina
c.Slovencina
d.Slovenscina

Download firmware from here: http://www.megaupload.com/?d=EFIK04NL
hhitmen
Amatér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 2m 20. 12. 2010 14:44

Chtěl jsem se zeptat, zda-li se to někomu nestalo. Začal mi blbnout displej pri zapnuti. Uvedu priklad. Vysunu horni dil a okamzite se dispej rozviti a ja vidim menu, zatim vse v poradku. Pak ho zatahnu a displej drive ztmavnul, zamknul se a pote se cely vypnul, nyni se hned vypne a obcas pred tim ve zlomku vteriny jde videt takove chybove radky v menu. A kdyz hned po tom displej zase vytahnu, tak zustane tmava obrazovka a vubec se nezapne. Musim takhle pockat nejakych zhruba 10 vterin a pak kdyz ho vytahnu, tak se spusti. Jako by odchazel nejaky spinac pri vysunuti anebo chyba firmware. Jinak mobil nemam patchnuty. SW I8510XXIA1. Fakt nevim, mozna nekdo bude vedet. Diky!
2m
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hhitmen 20. 12. 2010 14:45

Mozna ochazi flex kabel spojeni displeje s deskou....nebo zkus updatovat FW....nademnou jsem ho sem dal....jinak ja zadny takovy problem nemam
hhitmen
Amatér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 2m 20. 12. 2010 14:55

Zkusim ten novy firmware, tim se nic nezkazi a uvidim. Kdyby to byl ten flex kabel, da se to nejak opravit?
Naposledy upravil Fíla dne 20. 12. 2010 16:32, celkově upraveno 1
Důvod: necituj předchozí příspěvek
2m
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hhitmen 20. 12. 2010 15:09

podle logiky to jsou takove placate kabliky, ktere jsou nasunute....takze rozdelat vejpul...odcvaknout ten vadny...nasadit novej slozit a je to :)

Jo tam mel jsem pravdu tu to je

http://www.rajnamobil.cz/flex-kabel-samsung-i8510-/

Obrázek
hhitmen
Amatér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 2m 22. 12. 2010 09:13

hhitmen píše:Mozna ochazi flex kabel spojeni displeje s deskou....nebo zkus updatovat FW....nademnou jsem ho sem dal....jinak ja zadny takovy problem nemam


Tak jsem do mobilu nahral ten novy firmware I8510XXIB2 a bez uspechu, problem s displejem stale pretrvava.Navic jsem zjistil, ze nemuzu chytnout signal pres GPS, ale to bylo i pred aktualizaci firmwaru. Pokud tedy displej dela problemy jen pri zajizdeni horniho dilu, videli by jste to prave na ten flex kabel nebo kdyz se k tomu pridal problem i s GPS to bude neco jineho? Diky
2m
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod WolfX 22. 12. 2010 15:55

Tak ta závada je flex kabel(pozn . je tam i připájenej né jen nacvaklej) měl jsem to taky jinak ta GPS tak to nevím možná kouknout na anténu :-)
WolfX
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků