Samsung B2710/Xcover 271 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod vaclavbarak 7. 11. 2010 17:49

Jak se Vám líbí tato "mašinka"?: http://www.x-store.cz/samsung-b2710-metallic-orange

Mě moc odolný telefon "slušně" vybavený. ;-)
Naposledy upravil Fíla dne 25. 3. 2014 19:28, celkově upraveno 5
Důvod: upraven název tématu
vaclavbarak
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S0T0 10. 11. 2010 18:13

jj pěkný a u Tmobilu je taky ale za 3399Kč. zítra zajdu mrknou jestli už jde"ošahat" na prodejně a kdyžtak koupím :)
Lenovo T420 + 16GB RAM +mSATA SSD, Huawei G6
S0T0
Junior

Odeslat příspěvekod vaclavbarak 13. 11. 2010 20:52

S0T0: Tak co koupil jsi? :-)
vaclavbarak
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ferokulda 2. 12. 2010 16:50

Máte už někdo tento telefon? Nějaké zkušenosti? Nevíte někdo, jestli tam ta navigace (Google mapy) je zdarma (třeba jako u Nokie)?
ferokulda
Junior

Odeslat příspěvekod cortes 6. 12. 2010 14:24

Je na cestě.Zítra si ho snad osahám.
Lov je cennější než kořist..Nebo taky naopak--))
cortes
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod cortes 8. 12. 2010 17:24

Tak je doma.Oproti telefonu N73 je to rozdíl v ovládání a pod.Nečekal jsem nějaké velké vymoženosti.Chtěl jsem odolný telefon a ten mám.
Mám op. vodafone a tak jsem si pořídil internet v mob. za 177 kč měsíc..skrz google mapy co jsou v telefonu.
Gps funguje,souřadnice ukáže.No google mapy se mě zatím rozjet nepodařilo..nechcou se připojit.
Mobile GMaps fungujou,ale zatím nemám mapu ČR.
Pokud by někdo věděl jak na ty google m. tak budu rád--))
Jinak jsem zatím spokojený.
Lov je cennější než kořist..Nebo taky naopak--))
cortes
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod romans001 9. 12. 2010 08:25

Ahojte,

planujem kupu telefonu, rad by som vyuzil aj GPS, rozmyslam na nokia C5 alebo Samsung Xcover 271

co ma vsak zaujima, je fakt, ze cez nokiu, mozem po stiahnuti mapy, vyuzivat GPS bez stahovania dat, teda zadarmo cez Smart2Go.

Je nieco podobne mozne aj so Samsung Xcover 271 ? pre gps + google mapy musim stahovat data teda bude to dost drahe, dobre to chapem?

je mozne pouzivat Samsung Xcover 271 so Smart2Go? alebo ina alternativa kde by som mal gps zadara?

dakujem
Naposledy upravil Fíla dne 9. 12. 2010 11:19, celkově upraveno 1
Důvod: příspěvek přidružen k již existujícímu tématu
romans001
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ferokulda 9. 12. 2010 15:44

Cortes: Jak je to s pozorovacími úhly displeje? U předchůdce B2100 je to hrozný.
ferokulda
Junior

Odeslat příspěvekod cortes 9. 12. 2010 19:23

ferokulda..Nemůžu srovnávat..jde to,ale dře to--))
Lov je cennější než kořist..Nebo taky naopak--))
cortes
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ferokulda 9. 12. 2010 21:38

No u B2100 při pohledech na displej shora/zdola-tedy kýveš telefonem kolem horizontální osy, tak displej velice tmavne/světlá, že tam není nic rozpoznat.
ferokulda
Junior

Odeslat příspěvekod cortes 10. 12. 2010 09:18

No něco tam vidět jde,ale nic moc.Ale mě to nějak zásadně nevadí.Spíš mě vadí že nemůžu rozjet ty google mapy co je aplikace přímo v telefonu.Zatím to nahradím asi trekbuddy.
Mám tam 8gb kartu.
Telefon je to velmi jednoduchý..na ovládání i změna prostředí.Samsung jsem neměl asi 6 let.
Lov je cennější než kořist..Nebo taky naopak--))
cortes
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod cortes 11. 12. 2010 18:37

Tak je to docela držák..pod proudem vody taky snese očistu..ještě ty mapy a budu spokojený.
Lov je cennější než kořist..Nebo taky naopak--))
cortes
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mlat 4. 1. 2011 22:11

Mno.. já ho mam už měsíc a půl. S čtenim displeje problem není, jen jsou malý písmenka při psani sms.(pod sluníčkem to bude asi nic moc) Při čtení se dají zvětšit. Mapové podklady (ruzne) jsem zkusil nahrát, ale pro to, aby se to dalo použít jsou dost objemné. No a pak přes kartu 4GB je mobil neskutečně pomalý. Google mapy fungují, ale jejich kvalita proti ostatnim je horší. Jinak za ty peníze je to dobrý kup.
mlat
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod cortes 5. 1. 2011 14:36

Já mám kartu 8GB a pomalé nic není.Jen google mapy nechcou najet.
Mám zatím TrekBuddy ..
Spokojený jsem.Chtěl jsem odolný a mám ho--))
Lov je cennější než kořist..Nebo taky naopak--))
cortes
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod pepisak 8. 1. 2011 12:37

koupil sem si tenhle samsung, a když dám nastaveni-telefon-gps-poloha gps, tak to ukáže jen vyhledávání satelitů a nic to nenajde, nahrál sem si treekbuddy a mou polohu to taky nenajde... nevi někdo kde je problem ??? .. kamoš ma tenhle mobil taky, zkoušel sem to u něj tu gps polohu a taky ukazal jen vyhledavani satelitu ... a nic ... . diky za odpověd
pepisak
Kolemjdoucí

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků