Nokia N8 - obecná diskuse, dostupná Belle

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod dzulio 22. 11. 2010 16:31

GiFu píše:
dzulio píše:ako na to pozeram myslim tie chyby na n8 tak ju nekupim skor ako niekedy na buduci rok ,teraz si vystacim s nejakym samsungom galaxy s alebo htc desire ......

Začti se do obou for a rad si koupíš N8. U ní máš aspoň jistotu oprav systému. Já jsem taky uvažoval o obou a teď jsem rád, že mám N8 doma. DHD se zezadu rozpadá a galaxy mi přijde taková plastová hračka a problémy mají taky oba. :lol: :pozor

Nemusíš mi dávať rady ja viem čo chcem na nokii má láka hliníkové telo, gorila glass a fotak s videom nič iné ... A keďže veľmi pochybujem že ju stihnú dať do vianoc na slovensku do akcie operátora tak bohužiaľ nemám inú možnosť a ísť do nejakého androida aj ked doteraz som mal len symbian od čias nokie 3650.. však vyskúšam a uvidím a na fotky mi stale zostane n82 s xenónom
dzulio
Junior

Odeslat příspěvekod ajvn7 22. 11. 2010 17:20

Baterie se nějak formátuje??? jde s tím něco udělat, aby to ukazovalo přesněji?? když vypnu a zapnu mobil, tak mi to ukáže přesně.. Já se v tom vůbec nevyznám.. :-)
ajvn7
Junior

Odeslat příspěvekod dejvidek 22. 11. 2010 17:21

Baterie se u telefonů neformátuje dobrých 7 let....
dejv
dejvidek
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod ajvn7 22. 11. 2010 17:48

a jde s tím něco udělat, aby to ukazovalo přesněji???
ajvn7
Junior

Odeslat příspěvekod dezavy 22. 11. 2010 17:51

dejvidek píše:Baterie se u telefonů neformátuje dobrých 7 let....
dejv

neformátuje, pravda, ale z vlastních zkušeností můžu říct, že 2x - 3x za sebou ji vybít a nabít pořádně vždy pomůže.. teda aspoň tomu tak bylo u mých posledních modelů E66 a N97 mini.

-- 22. 11. 2010 17:52 --

kontaktovali dnes někoho s doručením N8? Pokud ano, kdy jste udělali předobjednávku?
Díky všem za info :-)
dezavy
Junior

Odeslat příspěvekod dejvidek 22. 11. 2010 17:53

Nevím co chcete na lionce formátovat.... nikdy sem to nedělal, ani u E51, E52 a dalších modelů a nemám problém, beztak nabíjím prakticky ob den - hodně využívám data. Na N8 bych rozhodně neřešil baterku, to bych se jaksi minul výběrem telefonu.
dejv
dejvidek
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod diacoon 22. 11. 2010 18:17

Ja taky od ni neocekavam 2 dny mym vytizenim.Ale aby prisla o 70% energie za 2 hodiny prakticky zadneho pouzivani je fakt divne.

No 7 let to neni. Ale formatujeme baterie, protoze prodavame pristroje i nekolik let stare.U tech novych se to pravda neresi.chodivaji nabite primo USA
diacoon
Junior

Odeslat příspěvekod Amores_L 22. 11. 2010 19:03

diacoon píše:Tak uz jen 1 carka. Toto se mi vubec nelibi. Hral jsem 10min hru. widgety aktivni Edge nebo 3g porad v provozu. Nicmene zatizeni telefonu prakticky minimalni. hodne pod muj denni prumer. Jeste musi zvladnout 4 hodiny provozu


Z toho co popisuješ je asi zcela zřejmé, že něco není v pořádku.. :-(, nemyslíš..?
Amores_L
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dezavy 22. 11. 2010 19:08

dejvidek píše:Nevím co chcete na lionce formátovat.... nikdy sem to nedělal, ani u E51, E52 a dalších modelů a nemám problém, beztak nabíjím prakticky ob den - hodně využívám data. Na N8 bych rozhodně neřešil baterku, to bych se jaksi minul výběrem telefonu.
dejv

nepíši, že ji chci formátovat. Myšleno to bylo tak, že vždy, když podobně zlobila baterka v jiných telofonech, tak mi to pomohlo. To byl jen příklad z praxe ;-)
dezavy
Junior

Odeslat příspěvekod Dave.1986 22. 11. 2010 20:58

Lidi, objednával sem N8 GREEN v neděli 21.11.2010 z obchod.nokia.cz a dnes mi volali... zítra jí mam doma 8-) měli asi jen pár kusů. páč už je zas nemaj. :D :D :D
Samsung Galaxy S III
Nokia N8-00
Dave.1986
Junior

Odeslat příspěvekod Rech25 22. 11. 2010 21:33

Ja skutocne neviem ako to zasielajú. Mám predobjednávku na zelenú a mne povedia v decembri a tebe co si predobjednavku zrejme nemal ti poslu hned.
No mna uz vytaca. Stornoval som im tu objednavku a aj ked sa mi strieborna moc nelubi tak ju berem na slovensku a v piatok si idem pre nu.
Rech25
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jindra999 22. 11. 2010 21:40

Já objednal o víkendu na mall.cz za 11490,- černou. O pár hodin později ji zdražili o tři stovky a za dalších pár hodinu už vyprodáno. Tak jsem v očekávání, jestli se na mě dostane a jestli dodrží termín dodání ve středu.
jindra999
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod neveceral 22. 11. 2010 22:00

já v sobotu na az elektro a jsem taky zvědavý, měli ji mít skladem z oficiální distribuce a velmi záhy "došly"
neveceral
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dave.1986 22. 11. 2010 22:05

Rech25 píše:Ja skutocne neviem ako to zasielajú. Mám predobjednávku na zelenú a mne povedia v decembri a tebe co si predobjednavku zrejme nemal ti poslu hned.
No mna uz vytaca. Stornoval som im tu objednavku a aj ked sa mi strieborna moc nelubi tak ju berem na slovensku a v piatok si idem pre nu.


a kde si měl předobjednávku? Jen aby ta stříbrná v pátek vůbec byla...

-- 22. 11. 2010 23:06 --

jindra999 píše:Já objednal o víkendu na mall.cz za 11490,- černou. O pár hodin později ji zdražili o tři stovky a za dalších pár hodinu už vyprodáno. Tak jsem v očekávání, jestli se na mě dostane a jestli dodrží termín dodání ve středu.


To je slušná cena. Měli tam už skladem i zelenou? Nevšim sis?
Samsung Galaxy S III
Nokia N8-00
Dave.1986
Junior

Odeslat příspěvekod dezavy 22. 11. 2010 22:29

Dave.1986 píše:Lidi, objednával sem N8 GREEN v neděli 21.11.2010 z obchod.nokia.cz a dnes mi volali... zítra jí mam doma 8-) měli asi jen pár kusů. páč už je zas nemaj. :D :D :D

super, já objednával 29.11., tak by mohli zítra volat - pokud je tedy zase hned nevyprodali :-(
dezavy
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků