Kolik peněz byste byli ochotni dát za opravdu dobrý telefon?

Diskuze na témata, která se netýkají výše uvedených témat

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod ConPower 15. 4. 2005 21:14

Já jsem ochotný dát maximálně 5-6 tisíc. Většinou si platím cca 2/3 ceny a zbývající 1/3 doplácí rodiče. BTW jsem 13-letý student.
ConPower
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Rimesev (novy) 15. 4. 2005 23:11

Ja jsem pracujici student. Za fakt hodně dobry foun bych byl ochoten dat tolik kolik bych si zrovna vidělal. Za předpokladu dobre finannčí situace a staleho příjmu mam strop těch 16tisic. (jedna se ale o maximum z Ideální fone v žebříčku případného redakčního hodnocení na 1.mistě bez jediné chybičky a 100% nabušený funkcemi). Reálná častka za novy fakt dobrý foun je pro mě cca do 10 000. Ale nesmi to byt častěji než jednou za dvaroky.
Rimesev (novy)
Junior

Odeslat příspěvekod Narcissus 15. 4. 2005 23:20

Za telefon který splňuje všechny mé požadavky, jsem ochoten dát 7, max. 8 tisíc.
Povolání: CNC obráběč
Narcissus
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hnědka 15. 4. 2005 23:52

Strop mam kolem 20 000. Ale to by fakt musela bejt špička. Zatim takovej telefon neexistuje. Predstavoval bych si neco jako Nokia 6680 se Symbianem 9, radiem, Wifi, infraportem, 2-3 MPx fotakem.

A jsem student..
hnědka
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Riddick 16. 4. 2005 06:59

Je mi 17, jsem chudý student a na svoje founy si poctivě vydělávám, za minulej rok jsem za ně dal 17 tisíc, letos jsem ještě nic nekupoval. I v 15-ti si člověk může vydělávat, ne úplně legálně, ale jde to když se chce, takový poznámky jako předvedl daft bych teda od moderátorů nečekal :pozor2. Za hodně dobrej foun bych dal 16 tis. tenhle rok víc ne, ještě musím máknout na řidičák.
"I tučňák je jenom člověk"
Riddick
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Alasther 16. 4. 2005 07:10

Pokud by ten telefon opravdu stál za to tak okolo 15 000Kč.
Jinak jsem student a je mi 18. A pro pořádek na techniku mi od 14 let rodiče nepřispívají ale chodím v sobotu pracovat a dělám weby.
A pod pojmem dobrý telefon bych rozuměl telefon s OP systemem , paměťovou kartou , MP3 a idealně 2MegaPixelový foťoák (SE K750i)
Teď by to možná alespoň částečně mohla splnit Nokie 6681.
Alasther
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod optoteam 16. 4. 2005 07:34

Myslím že bych se ídil podle toho kolik mám v současné chvili peněz na mob.tel.Měl jsem 6600 tu mi ukradli a ted mi zbyla "jen" 6310i.Ale pokud bych měl ve chíli kdybych si vybíral mob.tel.tak za nej dám vsechny peníze.
optoteam
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ovo 16. 4. 2005 08:13

Telefon mám kupodivu hlavně na telefonování, sms a aktivity v kalendáři. Ostatní funkce v telefonu simulují (polovičatě) jiná zařízení a tudíž dám přednost plnohodnotným zařízením.

Podle mě je cena a nejmodernější vybavení telefonu otázka spíše image. O tom mě přesvědčila dcera, když mě nekompromisně postavila před skutečnost, že raději žádný telefon, když jí nekoupím onen super akční model.
To, co reálně potřebuji, umí telefony od 3tis, takže abych si udělal nějakou radost, dal bych za něj nejvýše 5000,- Kč.
Pravdu má Driver, že za dva roky je každý špičkový telefon na třetině ceny za nový kus, tak proč neustále předbíhat dobu za dlouhé peníze.
Také je to otázka preferencí - někdo raději koupí ojeté auto, aby měl na top model telefonu, já to mám obráceně.
Ovocné víno každý den, tvůj život se změní v sen.
Ovo
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod paudio 16. 4. 2005 08:22

Tak jsem student, 19 let, kazdodenne pracující a vydím to tak na max 8000 se všim všudy.... Naposled 3650 a myslim ze ji budu jeste dlouho se spokojeností používat...
Z čistě globálního hlediska se jedná o pozitivně myslící druh Homo Sapiens :-)
paudio
Junior

Odeslat příspěvekod Dr. Goblin 16. 4. 2005 08:37

Souhlasím s Ovem.

Nezdá se vám, že dnes je skutečně spíše prestiží mít co nejdražší, nejnovější a nejkvalitnější telefon než že byste takový telefon skutečně potřebovali a jeho funkce 100% využili?

Jako by se podle vlastněného telefonu vytvářel žebříček společnosti. Je jen málo mladých lidí, kteří si prostě řeknou, že jim stačí mobil na telefonování a psaní sms či posílání mms a proto si koupí telefon třeba jen za 4.000 a to i když mají třeba na telefon za 15.000 Kč...

Samozřejmě nechci nikoho osočovat (!), protože i já sám jsem si asi před rokem a půl kopil 6100 za asi 8.000 Kč, místo toho, abych si koupil třeba nějakého Siemense za 2.999.

Dr. Goblin
Dr. Goblin
Junior

Odeslat příspěvekod hnědka 16. 4. 2005 08:45

Dr. Goblin píše:Souhlasím s Ovem.

Nezdá se vám, že dnes je skutečně spíše prestiží mít co nejdražší, nejnovější a nejkvalitnější telefon než že byste takový telefon skutečně potřebovali a jeho funkce 100% využili?

e/quote]


Ja ho teda 100% vyuziju. Šunt za 4000 mi nenabidne ICQ, plnohodnotny internetovy prohlizec, kvalitni hry, bluetooth, mapy, kvalitni fotacek a tisic dalsich veci :twisted:
hnědka
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Koumeles 16. 4. 2005 08:46

jsem student......pred rokem a pul jsem se hecnu a dal jsem do telefonu neco malo pres 8(ma vse co potrebuju)...ted bych dal do telefonu max 3(klidne i min) ostatni penize bych investoval do prazdnin :mrgreen:
Koumeles
Junior

Odeslat příspěvekod Sovicka 16. 4. 2005 08:47

No já tak do 15 000Kč
Povolání: Krupiér
Nokia C7 - Bleskmobil
Samsung SGH E1150 + Divoká karta
Sovicka
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod TheFlyingman 16. 4. 2005 08:49

můj strop je tak 8tis. Letos žádnej foun kupovat mebudu, i když mě papíry vyjdou na 3k, tak je tu ještě FCE. A jako poctivej student si moc přivydělávat nedokážu...
Když je nepřítel na kolenou.....musíte ho dorazit.
zastánce teorie pohlcovačů tmy
TheFlyingman
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dolnajs 16. 4. 2005 08:50

Osobne jsem schopen nekdy "kdyz se mi rozsviti v hlave" utratit docela dost penez za mobilni telefon.

Strop by u me mohl byt zhruba u 25.000 Kc za telefon.

Jsem zamestnanec, vic to rozvadet nebudu... :wink:
dolnajs
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků