Samsung S5620 Monte - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod anytime12 16. 9. 2010 19:22

Neviete niekto ci sa daju upravovat playlisty aj inak ako manualne v telefone?
Je to jedna velka katastrofa, ked ma clovek desiatky albumov a tento akoze multimedialny telefon nepodporuje ani m3u playlisty :shock:

Pripadne by stacilo vediet kde telefon uklada vytvorene playlisty a vytiahnut ich z telefonu a editovat.

Dakujem za info.
anytime12
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod 345669236 16. 9. 2010 20:47

já musím jen souhlasit je to děs a běs nechápu proč nemohou přidat funkci nebo to nějak upravit tak by tam byla možnost procházet složky popřípadě přehrát složku muj návod na to jak to vyřešit je to že když chci aby se mi přehrávala celá složka tak jednoduše u všech skladeb hromadně zedituji album například pokud mám nějaký výběr mp3 které poslouchám tak to mrsknu do složky všechny označím kliknu pravím tlačítkem dám vlastnosti>podrobnosti a do pole album napíšu třeba ja nevim mix 1 a pak jadnoduše v telefonu v seznamu alb vyhledám album mix 1 a spustim ale kdyby tam dali jednu takovou blbost jako je přehrávání složky tak získají vděk mnoha uživatelů to je názor muj BTW pokud někod použije mou fíčuru tak upozorňuju že to album musíte zeditovat ještě před tím než to vložíte do telefonu (pokud je to již nahrané na paměťové kartě tak to nemusí jít editovat)
345669236
Junior

Odeslat příspěvekod koprad 17. 9. 2010 14:14

jsou nekde na netu wigety ktere jsou naistalovat do samsungu monte?
koprad
Junior

Odeslat příspěvekod 345669236 17. 9. 2010 15:50

widgetů jsou hromady ovšem užitečných jich je pouze pár hodiny na miliardy způsobů mě vážně nudí obzvlášť když jsou tak náročně že obšas telefon sám od sebe povypíná kvuli nim i jiné widgety
345669236
Junior

Odeslat příspěvekod Daffid 17. 9. 2010 22:27

Jelikož Monte neumí v aplikaci Trekbuddy v módu CMS (http://wiki.trekbuddy.net/index.php/CMS ... CMS_themes) zobrazit sílu ani počet satelitů ani reálnou aktuální vzdálenost, upravil jsem si v CMS Creatoru (http://www.trekbuddy.net/forum/viewtopi ... ms+creator) jedno CMS, které zobrazuje sice i průměrnou, okamžitou a maximální rychlost, čas, dobu logu a nadmořskou výšku, ale hlavně zobrazuje vzdálenost k waypointu, azimut a azimut k waypointu, takže se podle něj dá dobře navigovat. HPS screen není špatná, ale ty dva azimuty jsou každý někde jinde a menším písmem. CMS je tady: http://share-rapid.info/stahuj/1406595/cms-monte.rar

-- 17. 9. 2010 23:31 --

345669236: Náhodou na widget zobrazující, kdo má svátek, jsi nenarazil?
Daffid
Junior

Odeslat příspěvekod SabiLP 18. 9. 2010 16:42

Ahojte. Zaujímalo by ma, či vôbec niekomu prekáža absencia vyhľadávača skladieb a možnosť usporiadať zoznamy skladieb v prehrávači tak ako mne. Je nejaká možnosť to spojazdniť?
SabiLP
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod 345669236 19. 9. 2010 12:05

Daffid: widget svátky je ke stažení na mém webu
345669236
Junior

Odeslat příspěvekod rosacz 19. 9. 2010 13:39

zjistil jsem ze spravce ma i o2.jenze nejde zapnout jak na vodafonu.zapne se automaticky kdyz ma plnou pamet.napise nedostatek pameti ukoncete nektere ulohy a otevre se jak na vodafonu.takze nekde schovanej je.
rosacz
Junior

Odeslat příspěvekod Evandro 19. 9. 2010 13:54

Ahoj, chci se zeptat jestli Vám všem 100% spolehlivě funguje budík? Mně se občas stane, že prostě nezazvoní, což se mi moc nelíbí. Případně nevíte čím to je? Většinou nezklame, ale občas bohužel nezazvoní.

P.S. Telefon na noc vypínám.
Evandro
Junior

Odeslat příspěvekod Nery 19. 9. 2010 18:39

já budík využil jen jednou, ale také nezazvonil... až později jsem zjistil, že se tam na rozdíl od Nokie dá nastavit i den, kdy má zvonit. Neudělal jsi náhodou stejnou chybu??? ;-]
Nery
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Trcka 19. 9. 2010 18:54

Používám budík od května co jsem Monteho koupil. Zatím se mi nestalo, že by nezvonil. :-)
Trcka
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Daffid 19. 9. 2010 20:28

345669236: Díky, už to tam mám. Tedy jen ty svátky. Cristal clock se mi nelíbí a jsou nějak moc náročné na paměť. :)

Evandro. Já to samé co Nery. Poprvé nezvonil a pak už vždycky.
Daffid
Junior

Odeslat příspěvekod Evandro 19. 9. 2010 21:26

Nery píše:já budík využil jen jednou, ale také nezazvonil... až později jsem zjistil, že se tam na rozdíl od Nokie dá nastavit i den, kdy má zvonit. Neudělal jsi náhodou stejnou chybu??? ;-]


Nene, tím to není. Mám ho už delší dobu, takže o tomhle vím. Mám tam nastaveno každý den. Když se mi to stalo už dřív, tak sem to přičítal tomu, že sem to třeba zaspal, protože sem tam neměl zas tak hlasitý tón. Ale teď to mám na maximum, že by to vzbudilo snad i mrtvolu a dnes prostě nezahrál...Pak sem to hned zkusil znovu a fungovalo to v pohodě, tak nevím čím to...
Evandro
Junior

Odeslat příspěvekod 345669236 19. 9. 2010 22:32

a máš nastaveno automatické zapnutí na možnost zapnout? a pak když klikneš na detail jednotlivého budíku a pak v pravo dole nastavit detail tak si dej melodii na maximum mě stávalo že když sem to měl na 1 tak mě to prostě nevzbudilo a spal jsem dál :-D
345669236
Junior

Odeslat příspěvekod Evandro 20. 9. 2010 00:53

Jistě, že mám. Jak automaticky zapnutí, tak melodii mám twinking bell a hlasitost 7 a ten kdo ví o co jde, tak mu musí být jasno, že to vzbudí i mumii. :-D Já sem právě docela pečlivej a před spaním vždy kontroluju všechno nastavení budíku, protože každý den vstávám jinak. :-)
Evandro
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků