Samsung S8500 Wave - flash FW, zkušenosti se servisy

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod flamingo 13. 9. 2010 19:43

No tohle mám pokaždý nastavené.Předtím jsem flashoval přes MultiUploader JH1 i JH3 a jelikož to nejsou z odkazů full myslel jsem že je problém zde.Teď jsem udělal ofiko flash z JF7 (V registrech to bylo podle návodu z mojebada.cz co jsem dával odkaz),kies stáhl a instaloval aktualizaci a jsem stále tam, kde jsem byl....prostě nejde....nevím fakt co s tím,připadám si jka blbec jaktože to ostatním jde a mě při stejném offiko flashi pomocí KIES ne...nemáš ponětí co ještě dělám špatně? Hr jsem pravda nedělal ale neměl by být potřeba a stejně by na to asi neměl ani vliv nebo jo?

Displej mi taky rozsvěcuje lib. tlačítko kromě toho které se k tomu hodí nejvíc tedy prostřední,nejde a nejde.
Samsung S8500 WAVE / FWS8500XXJH3
flamingo
Junior

Odeslat příspěvekod sumerian 13. 9. 2010 20:09

flamingo: já být tebou, tak tam hodím zpět tu JF7.
sumerian
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod flamingo 13. 9. 2010 20:30

Silně o tom přemýšlím...oproti JF7 jsem si žádného rozdílu nevšiml...rychlost stabilita,funkce vše stejné jako u JH1/3 jen je jiné číslo v verzi BADA OS místo 1.0 je tam 1.0.2 to je asi vážně všechno.
Fakt nevěřím že to někomu na JHx chodí...buď má zmatek v FW/Languag označení jako před chvílí já a nebo stáhnul verzi JH3 dřív....samsung ji pak na čas ze serverů odstranil ůplně,něco dopiloval a hodil zpět.....myslím, že to deaktivovali úmyslně a by jsi mobil nemohl v kapse nechtěně rozsvítit a plácat baterii a nebo je to další bug...čert aby se v tom vynal.
Všiml jsi si ty při přechodu z JF na JH nějakého podstatného rozdílu? já až na to tl. vůbec...pouze řibyde možnost aktualizovat OTA FW v menu Nastavení nic víc.
Samsung S8500 WAVE / FWS8500XXJH3
flamingo
Junior

Odeslat příspěvekod nadvi86 13. 9. 2010 22:06

Tak podruhe a naposled mily flamingo :D Opravdu si nic nepletu... Mam FW S8500JH3/S8500OXDJH1 (verze samotneho FW / verze jazykoveho prostredi) z Kies a po nastaveni muzu rozsvitit displej jakymkoli tlacitkem, krome tlacitka fotaku ;-)
Kazdopadne, byt tebou, zkusil bych ten HR, protoze je fakt divny, ze ti nefunguje jen to prostredni tlacitko a ostatni jo...
nadvi86
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Raffi 13. 9. 2010 22:22

updatoval jsem na JH3 v první vlně před stažením z KIES a musím potvrdit že displej se mi rozsvítí jakýmkoliv tlačítkem, jen ne prostředním a to i po HR. ten jsem byl nucen udělat protože mi po updatu přestaly po nějakém čase chodit všechny smsky od jednoho jediného čísla (mé přítelkyně:D)... že by chybka ve starším JH3??
Raffi
Junior

Odeslat příspěvekod magellan 13. 9. 2010 22:22

Potvrzuji, take mi to jde na JH3/JH1. Full flash jsem nedelal ani nepamatuju a hard reset jakbysmet. :)
magellan
Junior

Odeslat příspěvekod loxwood 13. 9. 2010 23:02

flamingo: je pro tebe to zapnutí osvětlení prostředním tlačítkem tak důležité, aby se to tu dokola řešilo už na třetí stránce?? Nefunguje to dalším, jako: mawerrick, alpinab5, sovic1, Cheetah007, rajs a Raffimu to nejde ani po HR, mě to taky nejde (mám ofiko flash přes Kies) a nepoděláme se z toho ;-) poslední dobou mi připadá, že se tu řeší jen flamingoviny ;-) a ne věci přínosné pro ostatní... Hele a jsi si jistej, že si tam měl JF7? Ze screenu co si sem dal mi připadá, že si tam měl JF1.
Naposledy upravil loxwood dne 13. 9. 2010 23:51, celkově upraveno 2
loxwood
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rajs 13. 9. 2010 23:09

Též mohu potvrdit oficialní update přes kies prostřední tlačítko displej nerozvěcuje a je to dobře ,jsem rád svítilo by to při každém zasunutí do kapsy 8-D
rajs
Junior

Odeslat příspěvekod kolega 14. 9. 2010 04:57

rajs píše:Též mohu potvrdit oficialní update přes kies prostřední tlačítko displej nerozvěcuje a je to dobře...

Souhlas, mám to naprosto stejné (JH3) a vůbec prostřední tlačítko neřeším, neboď ani tu funkci rozsvícení jakýmkoli tlačítkem nepoužívám, jen standardní rozsvícení tlačítkem zamikání, protože nejsem zvědavej na to, aby se mi při každém vložení vlnky do pouzdra na opasku zapínal (i když jen na moment) display, díky náhodnému stisku nějakého bočního tlačítka (natož prostředního). Tím by se mi jaksi ještě navíc vybíjela baterka ... a zbytečně. Možná to takto mnozí mají a pak se diví, že mají malou výdrž baterie :hm

Add look4s: už si to audio přes BTrozchodil?
OM-D E-M1 a M.Zuika |12-40/2,8|45/1,8|60/2,8|75-300/Rll|
kolega
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod TJK 14. 9. 2010 10:20

Taky si myslím že se tady řeší jen Flamingovo rozvědcení displaye. Já jsem přecházel z JEF na JH3 a rozsvědcení displaye prostř. tlačítkem nefungovalo ani ve starší verzi. Popravdě já jsem vděčný. Proč by se mi měl display rozsvědcet pro každém "zásunu" do pouzdra.
Power, Beauty & Soul
Don't believe in everything U C
Gooner 4 Life - Victoria Concordia Crescit
TJK
Junior

Odeslat příspěvekod jmanek 14. 9. 2010 10:26

Je fakt, že je zajímavé, že to každému funguje jinak :-) Mně třeba opravdu funguje jakékoliv tlačítko na rozsvícení zamknutého displeje (včetně prostředního, foťáku, ovládání hlasitosti atd.).

Ale už mě taky nebaví řešit neustále takovou prkotinu.

Nezkoušel někdo přemapovat na CS klávesnici Y za Z (tj. mít QWERTY)?
jmanek
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Krtinko 14. 9. 2010 12:55

vážne zaujímavé, mám síce JEE ale pri tom rozsvecovaní akýmkoľvek tlačítkom mi idú všetky aj prostredné, aj foťák, okrem hlasitosti-ani up ani down :-D
Krtinko
Junior

Odeslat příspěvekod kokosman 14. 9. 2010 13:29

Na KIES se objevila JH1 (někteří si řeknu že sem blesk :D ), mám JF4 , vyplatí se to aktualizovat? Jaké změny to přináší ? Jsou s JH1 přes KIES nějaké problémy?
Sorry jestli to tu bylo , nemám žádný čas k pročítání fóra
Děkuji 8-P
kokosman
Junior

Odeslat příspěvekod ladissek 14. 9. 2010 13:49

Krtinko: Přesně i mně to takhle funguje se stejným firmwarem.
Naposledy upravil Fíla dne 14. 9. 2010 18:24, celkově upraveno 1
Důvod: odstraněna zbytečná citace
ladissek
Junior

Odeslat příspěvekod sumerian 14. 9. 2010 14:26

kokosman: na kies se neobjevila jh1, ale jh3. podívej se ještě jednou. a aktualizuj, směle do toho. ;-)
sumerian
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků