Nokia E52 - aktuální fw 091.003 z května 2012

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Petrfidelking 9. 9. 2010 00:01

dejvidek : jasně ale něják jsme to přehledl. už je to ok příště už budu vědět ještě jednou díky a sry ;-)
Petrfidelking
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod _eF_ 9. 9. 2010 08:36

Ja si uz nevybavuju, jak jsem se s emailem porval, ale mam dojem, ze par lidi zminovalo jako optimalni zpusob konfigurovat to naslepo bez pripojeni k siti - pak je ten messaging taky slepej a nic moc nevnucuje. U sebe ma pocit, ze jsem proste odmitnul pouzivat messaging (protoze proc se konfigurovat s necim co a) chce staly pripojeni a b) se tvarilo jako trial?), a sice se mi tam vnucovaly nejaky nastaveni, ale to uz nebylo nic, co bych neprepsal sam ... A protoze to funguje, tak pri hlaskach co tu misty padaj to nebudu pokouset pokusovanim (:
_eF_
Junior

Odeslat příspěvekod ego42 9. 9. 2010 11:04

Mail rozhodně konfigurovat v offline režimu a odmítat připojení k netu. Tím se spolehlivě vyřadí Nokia Messaging, který je jen k vzteku.
Bylo to tu cca 1 000 000+1x.
ego42
Junior

Odeslat příspěvekod Jake21 9. 9. 2010 11:14

Nevíte někdo, jaký soft použít pro přehrávání českých internetových rádií ve formátu M3U?
Link na rádia lze získat třeba zde: http://netshow.play.cz:8000/
Jake21
Junior

Odeslat příspěvekod rose26 9. 9. 2010 11:21

Na to používám LCG Jukebox.
rose26
Junior

Odeslat příspěvekod vpe 9. 9. 2010 11:45

Mail rozhodně konfigurovat v offline režimu - aha, tak to by mě nenapadlo :-) Já doufal že je tam přímo aplikace pro Mail a ne že se to musí takto obcházet :-/ Normálně maily na mobilu nečtu. Díky za radu.

Jake21 píše:Nevíte někdo, jaký soft použít pro přehrávání českých internetových rádií ve formátu M3U?
Link na rádia lze získat třeba zde: http://netshow.play.cz:8000/


.m3u je jen link, odmaž suffix .m3u z linků na tom serveru a máš (obvykle) stream...

případně mrkni sem: viewtopic.php?p=7344833#p7344833
vpe
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jiri733 9. 9. 2010 17:20

Jenže když dáte nakonfigurovat maily v offline režimu, tak ztratíte tu automatickou synchornizaci a musíte si maily vyzvedávat ručně a to jsem nechtel. Chci aby chodily automaticky v určitejch intervalech. Zkusím si s tím pohrát.
jiri733
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fin73 9. 9. 2010 20:57

To PD: Folder Play mi nějak ani nešel stáhnout, hlásilo mi to, že stránka neexistuje, asi šotek :-) a Oggplayer šel, tak ho vyzkouším
To Kniter: zrovna takhle jsem to měl nastavené, tak nevím, proč to dřív šlo a pak ne
Díky za názory
Po černé Nokii 6233 bílou E52
Fin73
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PD 9. 9. 2010 22:42

Tak folderplay přesídlil na lepší adresu

:arrow: http://folderplay.com
Mot. T180 | SX1 mod. (Symbian OS 6.1) | N80 (Symbian OS 9.1) | E71 (Symbian OS 9.2) | Huawei U8160 (Android 2.2.1) | LG Optimus L9 II (Android 4.4.2) | Samsung Galaxy A40 (Android 10)
PD
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kniter 9. 9. 2010 23:47

Jake21: Lcg jukebox je spoplatneny. Ja pouzivam na stream radia free aplikaciu s60 internet radio (na n95 aj n97 mini). Po nainstalovani mi na E: pribudla zlozka shoutcast a v nej subor shoutcast.pls. Ten cez xcplore dam editovat a doplnim radio mp3. Napr http://85.248.7.162:8000/96.mp3 (je to expres)
M3u asi neotvori. Este mam nokia internet radio a tunewiki tiez free.
K♥N♥I♥T♥E♥R loves Galaxy S5 neo+32GB

Zoznam aplikácií pre Nokiu :arrow: http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?f=6&t=1093900
Kniter
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rosak 10. 9. 2010 07:36

Ahoj. Včera jsem se už neudržel a přehrál fw. Skoro vše mi funguje, konfigurace "exchange" pro synchro s Gmailem byla nadmíru jednoduchá (zajímavé je, že to celé proběhlo jinak a jednodušeji než s původním fw). Mapy makají také v poho, prostě zatím spokojenost.
Někde jsem asi ale udělal chybu, neboť třeba taková aplikace Gmail, nebo i v offline nakonfigurovaný účet mi při spuštění nenabízí možnost připojit se (nemám data, využívám jen wifi). A v mailu ani když dám "připojit". V seznamu cílů v připojení mám u dostupných wifi "připojovat se automaticky".. PLS poraďte.
Jan

Oprava: tak beru zpět část svého dotazu, v nastavení účtu jsem objevil chybu ve výběru připojení takže už se to ptá. Nicméně aplikace Gmail se nezeptá a zřejmě chce defaultně využívat T-Mobile připojení, které není k dispozici...

Oprava: Takže už je komplet po problému. Ve správci aplikací je možnost nastavit Gmail... :-) Když má člověk čas a snaží se... :-D
rosak
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fleggy 10. 9. 2010 10:37

Ještě k poznámkám v kalendáři, které se tu nedávno probíraly. Zkusil jsem pár testovacích vytvořit a zjistil jsem, že
a) v pohotovním režimu se ukazují poznámky pouze za aktuální den (budoucí vůbec)
b) mám u nich úplně jinou ikonu (žlutý lístek) než Dejvidek. Ale to je asi schematem...

Jde vůbec nějak dosáhnout, aby se poznámka ukazovala s předstihem, když už ji musím svázat s nějakým datumem? Díky
fleggy
Junior

Odeslat příspěvekod ego42 10. 9. 2010 10:50

jiri733 píše:Jenže když dáte nakonfigurovat maily v offline režimu, tak ztratíte tu automatickou synchornizaci a musíte si maily vyzvedávat ručně

Blbost.

fleggy píše:Jde vůbec nějak dosáhnout, aby se poznámka ukazovala s předstihem, když už ji musím svázat s nějakým datumem? Díky

Dej si ji na starší datum, "prošlé" úkoly se zobrazují dokud je neoznačíš jako splněné. A "datem" úpěnlivě prosím.
ego42
Junior

Odeslat příspěvekod pepino.t 10. 9. 2010 12:16

Tak sem taky nevydržel : změna product code pak novy frmware 034.001 vše proběhlo OK
něco sem asi nenastavil ,protože když dam spustit Mapy tak naskoči asi na
5 vteřin a pak zase zmizi .
Nějak to taky nemuže najit Cile na internet atd nastavovaci smsky (Tmobile)
sem si poslal i jsem founa obnovil ze zalohy a stejně prd.
jinač to tak nějak jede jako ze 033 firmwerem zatim nevim změnu
Nemate někdo radu ??
pepino.t
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mart22 10. 9. 2010 22:09

AHoj, zdravím po delší době.
1. na navifirmu ještě není nový fw

2. jak se pozná nokia messenging oproti jinému klientovi (jak se jmenuje?MfE?) v závislosti na on/offline? V prvnímřádku mám ikonku, složku, řazení a ikonku spojení. Tohle je nokia messaging?

3. Jaká je verze map v novém fw? Pořád 3.03 nebo 3.04?

4. záloha. Podívej se na program Nbuexplorer. Ukáže ti to soubory přehledné v kategoriich. Jdou i exportovat.

5. Vy vážně používáte panorama na mobilech? Ale když už i šuntiphone se chlubí "HDR", tak tomu rozumim.

6. heretik Připojení k netu.
Tady je dost možností. Třeba já na svém notebooku provozuji access point s WPA2 šifrováním a jede to (WinVista/7: netsh wlan hostednetwork). Jsi připojen k netu routerem nebo přímo notebookem. Podívej se na adresu(nastavení) notebooku. Třeba já u toho svého spojení používám 192.168.137.(xxx>1 pro telefon, 1 pro bránu a dns). Není to nutné pro samotný internet, ale pro symsmb. Prostě není to nemožné

7. Když už jsem u toho, když připojím tímo způsobem mobil K PC přes symsmb, Tak je dostupný pouze přes IP adresu.Ale ne přes jméno (je to to jméno podle názvu spojení?)

8 . certifikáty tuším že jdou ze stránky dimon.me

9. nechápu, jak může mít ta aplikace sms preview 350kb. PS.Takový detail. pokud na hlavní obrazovce zmáčkneš červené tlačítko, tak tě to hodí na první okonu.

10.Dlouho mě trápí: Jak spravovat poznámky stejným způsobem to jde se zprávami, kontakty a kalendářem pomocí nokia pc suite?

To je asi všechno, opět mě fascinovala výdrž baterky: týden standby a ubyla jedna čárka. Akorát mě štve, jak přestal fungovat foťák a Phonetorch(START -2).
NOKIA E52
Sony Cybershit DSC-HX100
mart22
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků