Nokia E52 - FAQ, obecná diskuze

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Firestone 8. 8. 2010 20:28

to Sklivec:

Ano a ano, alespoň co se týče nokiáckých map.
HTC Desire Z (Vdf) | Nokia 6230i (Vdf) | Huawei E160 (O2) | ASUS Eee 1000H | rockstable Intel Core 2 Duo@3150 MHz | Ultimate Ears SuperFi 5 Pro@iAUDIO i7
Firestone
Junior

Odeslat příspěvekod vpe 8. 8. 2010 20:42

Ondrej1 píše:vpe: přesně ten dojem jsem z toho měl. Dokonce to na mě působilo, že telefon je celkově busy snahou uspokojit skype, že na odpověď na BT mu nezbývají prostředky. Chci to ještě vyexperimentovat.


to spis bude nejakou nespravnou alokaci sitoveho rozhrani myslim (bezduvodna blokace), vykon CPU je u tohoto mobilu maximalni mozny, vic jak 600MHz zatim nejsou

ja mam 5630 a je to v podstate to stejne, jen bez GPS, lepsi je uz jen Nokia 6710 Navigator (o TVOut, 5Mpix), ale zase to neni manager telefon. Bohuzel vyssi radu se stejnym nebo lepsim vybavenim Nokia (zatim?) nema...

Srovnani: www.ulozto.cz/5515730/http-www.forum.no ... arison.pdf
vpe
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod czester 9. 8. 2010 07:13

Zdravím, mám problém s aplikací Hledání. Když zadám nějaké slovo které není v mobilu a potřebuji ho zjistit přes Google, tak mi naskočí hláška "operaci nelze provést" a zůstane prázdná obrazovka. Přitom jsem to nastavil jak je třeba, připojení internet, Google ano... . Nevíte v čem může být problém? Začíná mě to trochu štvát, u e51 to bylo všechno jednodušší :-(
czester
Junior

Odeslat příspěvekod Kniter 9. 8. 2010 15:03

czester:
ja mam hladanie nastavene google ano, spojenie internet, sietove spojenie vzdy povolit.
Ked mam online operu mini, tiez mi to pise, ze nemozno dokoncit operaciu. Operu som vypol a uz to islo. Zapol a neslo. Pozri do taskmana ake dalsie aplikacie vyuzivaju internet a vypni ich. Napr. Kontrola emailov, pocasie atd.. Pripadne restartuj mobil.
K♥N♥I♥T♥E♥R loves Galaxy S5 neo+32GB

Zoznam aplikácií pre Nokiu :arrow: http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?f=6&t=1093900
Kniter
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod james11 9. 8. 2010 16:19

lze dohrát do navigace jiné hlasy? děkuji
Nikdy neříkej to nejde... :-)
james11
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kryštof Korb 9. 8. 2010 17:09

near field | Úplně všechno o NFC.
Kryštof Korb
NokiaManiak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vpe 9. 8. 2010 17:33

od dubna je pry v balení 2GB místo 1GB karty a také CAR držák (VF má prý ještě staré dodávky, TMO už nové), nevíte někdo, zda se v této verzi liší i HW revize, např. vychytané ty chyby se signálem apod.?
vpe
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dejvidek 9. 8. 2010 19:51

HW revize je stejná, problémy se signálem nepozoruji.
dejv
PS. Jinak nechápu, proč oživujete další vlákno o E52....
dejvidek
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod czester 10. 8. 2010 06:57

Taky mám zapnuté google ano a internet vždy povolit. Operu mini vůbec nepoužívám. Jediná aplikace která je připojená k internetu je aplikace Emoze (emaily), protože Nokia messaging mi nefunguje. Kde najdu ten taskman a jak zjistím jestli ještě něco není připojené k netu, popř. jak restartuji telefon? Díky.
czester
Junior

Odeslat příspěvekod Kniter 10. 8. 2010 10:57

Taskman otvoris dlhym stlacenim tlacidla menu.
Donistaluj jBakTaskman. Je lepsi ako ten vstavany. Mam ho v podpise. Pri otvorenom taskmane uvidis spustene aplikacie. Daj ukoncit, alebo chod do emoze a tam volby/ukoncit.
Restart je vypnutie a zapnutie telefonu
K♥N♥I♥T♥E♥R loves Galaxy S5 neo+32GB

Zoznam aplikácií pre Nokiu :arrow: http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?f=6&t=1093900
Kniter
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod baran.lukas 12. 8. 2010 12:07

Zdravim, chtel bych se zeptat na par veci. Zvazuji koupi tohoto telefonu. Mohli byste mi rict jake ma nedostatky a co by jste mu treba vytkli? Jak jste celkove s nim spokojeni?

dekuji za odpovedi
baran.lukas
Junior

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 12. 8. 2010 13:00

To je v tomto tématu popsáno snad stokrát, projdi si to. Jak by to dopadlo, opakovat furt ty samé věci dokolečka
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod baran.lukas 12. 8. 2010 13:23

jako promin ale skoro 100 stran textu se mi procitat nechce. hm jde videt, ze vsude jsou strasne ochotni, tak ti teda dekuju .... :-|
baran.lukas
Junior

Odeslat příspěvekod ego42 12. 8. 2010 13:53

http://mobilmania.cz/uzivatelske-recenz ... ?item=1113
Co víc chceš?

Nešlo by tohle téma zamknout? Zbytečně se duplikuje s viewtopic.php?f=6&t=1082090
ego42
Junior

Odeslat příspěvekod Dimo 12. 8. 2010 14:42

Zdravím ostatní uživatele E52.
Před měsícem a fous po bezmála šestiletém používání Siemense SX1 jsem zakoupil E52 - ve zkratce, jsem spokojen, po prvotním lehkém tápání s každou druhou aplikací jsem se sžil. Mám dotaz na ty, kteří vyzkoušeli a používají E52 jako modem. Když se připojí USB káblem a zvolí se režim "Připojit počítač k síti", automaiticky se nainstaluje Nokia PC Internet access - super věc, ale načte jen gprs připojení. A dotaz zní - lze využít mobil tak, aby dostupnou wifi síť "přetransformoval" do počítače? Děkuji za odpovědi. Mimochodem, viděl jsem tu dost dotazů na přibalenou paměťovku - já jsem zakoupil již s 2GB. Je to přistroj pro ČR trh.
Nejlepší přátelé : Foťáky, PC, internet.
Ale lidi jsou lidi.
Dimo
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků