Vodafone 845 obecná diskuze

Diskuze o dalších značkách (BlackBerry, Vodafone, Mivvy, Siemens atd.)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Nighthawk 4. 8. 2010 18:00

co si nastavit bezpečnostní gesto pro odemknutí telefonu? to by mohlo fungovat.
Nighthawk
Junior

Odeslat příspěvekod inwenco 4. 8. 2010 18:47

Ahoj, jde telefon dobře na internetu ? Dá se na něm v pohodě surfovat ? Popřípadě chatovat (icq,skype) ?
Jedná se mi o klávesnici,jestli nedělá enormě velké potíže ..
inwenco
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Dracius 4. 8. 2010 20:12

hylfe píše:domecek + menu drzet zapnout telefon stale drzet dom+men dokud se neobjevi nouzovej rezim


Děkuji, úspěšně jsem obnovil nastvení telefonu, provedl kalibraci a ovládáni na dotykovém display šlo, ale jen chvíli :-\ a špatně! teď třeba ťukám (10krát) na menu dole v lištičce a až na po 20cátý se menu zobrazí a někdy dotykový ovládaní nejde třeba půl dne, pak zase najednou jo. ale jen chvilku a špatně. Nevíte co s tím je? Nechce se mi reklamovat, jedině bych musel v845 poslat poštou k vodafonu. :-| nemám poblíž prodejnu.
Dracius
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jendavenda 5. 8. 2010 09:03

Já bych reklamoval, to není normální, mám telefon už týden, ještě na něm mám nalepenou originál folii a žádný problém s dotyky nejsou.

inwenco píše:Ahoj, jde telefon dobře na internetu ? Dá se na něm v pohodě surfovat ? Popřípadě chatovat (icq,skype) ?
Jedná se mi o klávesnici,jestli nedělá enormě velké potíže ..


No já teda zatím jedu jen přes WIFI a žádný problém se surfováním ani psaním na klávesnici nemám... je ale pravda, že nemám ruce jako lopaty :D ... nic méně po zkušenostech se švárovým HTC a psaní stylusem jsem si už parkrát říkal, že si asi nějakou špejli na psaní do kapsy pořídím... 8-)
Přes víkend možná mazlíka (tedy VF845) otestuji jako modem na notesu) 8-D

-- 5. 8. 2010 10:09 --

Jo a ICQ jede v pohodě přes Meebo IM.
Naposledy upravil Fíla dne 6. 8. 2010 15:17, celkově upraveno 1
Důvod: předchozí příspěvek se necituje
jendavenda
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod blackskull 5. 8. 2010 09:25

Zdravím vás. Chci se zeptat. Nedávno, ještě než se začal prodávat 845, jsem si koupil Samsung Monte a mám dilema. Mám prodat Monte a koupit 845 nebo zůstat u toho, co mám? Je mi jasný, že srovnávat telefon s OS a bez OS je v podstatě nesmysl. Co mě na Monte nejvíc štve je, že má GPS, ale navigace je jen online Naviexpert, i když za chvíli by měla být javová navigace Smartmaps. Zase se mi líbí kapacitní displej. Tak nevím.
blackskull
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod inwenco 5. 8. 2010 09:29

ohh,samé chváli.
Nemohli byste natočit video o uživatelském prostředí(zapínání,menu,zpravy,hodně by mě zajimalo to icq,surfování,nějaké video ) ??

Byl bych za to moc vděčný,rozhoduji se koupit buď HTC touch pro ,nebo tuhle krasotinku ..

Horší kvalitu pochopím ...
inwenco
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Anteus 5. 8. 2010 10:09

Koukni na youtube, tam něake videa sou i od Čechů. Myslím že uživatel flegmatik nebo tak něco, ma tam aj psani na klávesnici.
Vodafone 845
Anteus
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Snekac 5. 8. 2010 10:10

> Jak pokračuje kampaň za svobodu informací?
>> Pardon, o tom nelze mluvit.
Snekac
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod .neo 5. 8. 2010 10:57

tak jsem psal vodafonu na twitter, jestli má opravdu 262 k barev a odepsali mi, že jo :hm
a na stránkách německýho vodafonu je taky napsáno 262 k
jde to nějak zjistit oficiálně? nějaký stránky výrobce?
.neo

Odeslat příspěvekod jendavenda 5. 8. 2010 10:58

Jedna recenze s videem tu: http://mobilenet.cz/recenze/clanek.php?id=r305&vodafone-845:-levny-android
A jedna psaná: http://mobil.idnes.cz/nejlevnejsi-android-je-vyborny-mobil-za-3-500-kc-recenze-vodafone-845-ph0-/telefony.asp?c=A100720_201051_telefony_ham
jendavenda
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod inwenco 5. 8. 2010 11:08

inwenco
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Míša29 6. 8. 2010 12:50

Telefon Vodafone 845 očekáváme 12.8. Míša z Vodafone
Míša29
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod stm01 7. 8. 2010 02:05

Naprosto výborná a nezaujatá recenze zde: http://www.svetandroida.cz/vodafone-845-–-rozporuplny-chameleon-201008 ;-) :-]
iPhone 11 128GB

" Nemá cenu nenávidět lidi,kteří ti závidí .Respektuj jejich závist,protože si myslí,že jsi lepší než oni." :)
stm01
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dk1844 7. 8. 2010 12:04

Zkouseli jste nekdo nejaky jiny ROM nez oficialni?

Take po VF 845 pokukuju, moc se mi libi, a narazil jsem na moznost si nainstalovat jiny ROM (bez VF uprav, navic udajne rychlejsi)..

Mate s tim nejake zkusenosti?

Zalibil se mi Vodafone 845 Mr edition v1.2
Kdyby to nekdo zkousel, je v tom cestina?
dk1844
Junior

Odeslat příspěvekod bamartina 8. 8. 2010 11:28

Dobry den mam blackberry bold a na nom je problem s wifi chcem si kupit tento tel memam datovy pausal da sa na nom priamo napojit na volne wifi netreba mat niekde ucet alebo nieco podobne? dakujem
bamartina
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků