Globální stěžovatelna na T-Mobile [T-M nikdy a nikdy jinak]

Diskuze na témata, která se netýkají výše uvedených témat

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Nokia-Maniak 11. 6. 2010 12:43

Je videt že jste nikdy nezažil bezpráví od mamutí firmy...
Nokia-Maniak
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod LooKpiK 11. 6. 2010 12:58

Alarmujici je to, ze jste podepisoval smlouvu, kde je presne stanoveno,co se Vam nabizi. Takze jestli jste mel dostat 2 simky a neprisla druha,tudiz doslo k poruseni smlouvy. Protoze i operator ma zavazky vuci vam. Je fakt, ze bych se nedivil, kdyby to meli chytre vymysleny,jak z toho krasne vybruslit a Vam nezbyde nez se z toho po.... :/

Jak to hodlate resit?

Co se tyce 4G internetu,tak jak uz to nekdo psal. Je to jenom komercni znacka, kterou T mobile chytre vymyslel:)
LooKpiK
Junior

Odeslat příspěvekod welby 11. 6. 2010 13:11

No nevím, přijde mi to jako výkřik do tmy. Chyba není určitě jen na straně T-mobilu (minimálně to, že jste se měl seznámit s podmínkami smlouvy a nevymlouvat se na to, že je to 20 stran, jak to tu dělá každý, když se mu něco nelíbí). Vím, že ty smlouvy nečte asi více lidí, ale aspoň trochu rozumný člověk se alespoň informuje na základní podmínky využití tarifu.

Zajímalo by mě, jak vás to už mohlo stát 50 tis? Co jste do toho započítal? :shock:
welby
Junior

Odeslat příspěvekod LooKpiK 11. 6. 2010 17:49

Je jasny, ze T-mobile ma tohle velice dobre a peclive osetreny, bohuzel. Smlouvy dneska necte temer nikdo, je to obrovska chyba.
LooKpiK
Junior

Odeslat příspěvekod jsmelepsi.cz 30. 7. 2010 13:36

Stava se Vam take, ze Vam proste par krat zavola partner T-Mobile, predstavi nabidku a zacne mlet sprominutim sra*** ohledne vyhodnejsim volani a psani SMS?

Bohuzel tento tyden je to uz 2 volani a na konci cervna jsem mel jedno volani. Celkove uz 3 a dost me to uz stve.

Toto volani pozoruji i v rodine a u pritelkyne.

Co s tim delat? Ignorovat? Mam smlouvu, platim a jeste otravuji, neskutecny.
Naposledy upravil Snekac dne 30. 7. 2010 22:30, celkově upraveno 1
Důvod: Sloučeno
jsmelepsi.cz
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 30. 7. 2010 13:56

Zvednout, projevit zájem a až začne kecat, tak telefon nechat ležet a jít si něco dělat ;-)
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod miczk 30. 7. 2010 17:36

Mě před 2mi lety pomohlo pohrozit přechodem k jinémi opovi, pak byl rok klid, ale možná se T-M změnil :-D
miczk
Junior

Odeslat příspěvekod glock69 30. 7. 2010 18:25

Stanovisko operátora po mnoha stížnostech je,že to jsou vnější firmy, se kterými nemá nic společného. Marný boj..Ale teď již mám chvíli pokoj (zablokování čísla pro jakoukoliv nabídku, několik stížnosti přes operátora a pak mailová komunikace...).
glock69
Junior

Odeslat příspěvekod Morx 30. 7. 2010 20:01

Tož já jim vždycky řeknu jakou mám nabídku a proč a jestli mi pro to co chci jako jsou schopni nabídnout něco užitečnějšího. Většinou chvíli mlčky zírají a pak se rozloučí ^^;
Morx
Junior

Odeslat příspěvekod martinsip 30. 7. 2010 20:05

jsmelepsi.cz píše:Bohuzel tento tyden je to uz 2 volani a na konci cervna jsem mel jedno volani. Celkove uz 3 a dost me to uz stve.

To tě nasere pár telefonátů ?!? To jsi asi ještě opravdu nic nezažil. Například 80 hovorů za den a to 3 týdny v kuse, mraky sms, dohadování se s operátorama, psaní trestních oznámení a chození na Policii,... Jsi šťastný člověk ;-)
martinsip
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod myšpulín 31. 7. 2010 08:39

Já znám lidi kteří se "bojí" zvedat telefony neznámým číslům a nechápu to. Když mi volá na soukromý mobil mě neznámé číslo řeknu prostě prosím a vyslechnu volajícího. Nemám pak problém říci děkuji nemám zájem, přeji hezký den (večer). U služebního mobilu zvednu vše a představím se jako jméno příjmení firma a když je to nějaký naháněč, tak ho odmítnu s tím že je to služební číslo a že na tohle nemám čas a nemůžu blokovat linku.
myšpulín
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod obluda zelená 7. 8. 2010 21:39

Nejlepší řešení na volající, co nabízí řešení je dokonale znát nabídku a když vás přesvědčují, že je něco speciálního a jde to jen díky nim, tak jim sdělit, je je to normální dostupná nabídka. Prostě když uvidí, že tomu rozumíš a orientuješ se, tak to rychle zabalí.

Já jsem si dokonce i nedávno říkal, že mě už dlouho nevolali. A zrovna mě zavolali :D . Většinou jim říkám, že tu nabídku znám (ale v tom nekecám), a že bych ji nevyužil (a v tom také nekecám).
Motorola T180-> Nokia 3410-> SE Z600-> Nokia 3410-> SE K750i-> SE K790i-> Nokia N8-00 -> Xperia SP -> Nokia 6

Nějak nemám čas.
obluda zelená
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hhitmen 17. 8. 2010 18:34

Sasakr píše:Zvednout, projevit zájem a až začne kecat, tak telefon nechat ležet a jít si něco dělat ;-)


Pobavilo...nekdy to vyzkousim :D

Jinak s T-M naprosta spokojenost....kor ted co uvedl nove datove tarify...vse se da pres net okamzite kontrolovat coz se me libi :)
hhitmen
Amatér
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků