LG KM900 Arena - obecná diskuze + FAQ

Diskuze o telefonech LG

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod 0x00 14. 7. 2010 18:59

Mám také P, ale tento problém nemám. Ale také nenosím tel v kapse. Takže vzhledem k tomu že máme stejné fw, ale rozdílný způsob nošení, viděl bych zdroj problému nikoliv ve fw, ale v tom nošení.
Tipnul bych to na nechtěné aktivování displaye v kapse o kalhoty, při ohybu atd. Pak je vytočení uže jen otázkou mála. Dotek funguje spolehlivě i přes textil. :)

A jinak, viz wann.

-- 14. 7. 2010 20:37 --

P.S.
Display se aktivuje sám i bez pomoci. Stačí přijatá SMS nebo hovor. A nebo, při kontrole nových mailů. To pak svítí i několik minut, než s nějakým GPRS prolustruje třeba 5 účtů. Když se k tomu přičte příliš častá kontrola po pár minutách tak by byl spíš div, kdyby se vytočit nepovedlo. :-)
0x00
Junior

Odeslat příspěvekod rysinho 15. 7. 2010 13:21

üz to mam...kdyz telefon zamknu tak jeste sviti jakoby sporic a hodiny a je moznost zmacknou na obrazovce tlacitkou odemknout...takze od ted radeji pockam az telefon uplne zhasne a pujde odemknout pouze pomoci horniho tlacitka...ano moje chyba..
rysinho
Junior

Odeslat příspěvekod dikfi 16. 7. 2010 05:40

Nevíte někdo jak vyřešit problém s budíkem, od nahrání V10P (nevím jestli DE, nebo UK, dělal jsem to normálně přes stránky LG) mi sem tam zazvoní a sem tam ne, jde to nějak vychytat, nebo musím flashnout firmware znovu? Jinak si asi nepamatujete na který stránce je tu návod na to flashnutí co?

A co ty upravený firmware, má tu s tím už někdo zkušenosti?
http://www.clublgmobile.com/foros/km900 ... -hack.html
Lenovo P70, ZTE Blade V, ZTE Skate, Samsung WAVE II, LG Arena, SE k750i
dikfi
Junior

Odeslat příspěvekod 0x00 16. 7. 2010 14:23

dikfi:

Máš DE, už jsme to tu kdysi řešili. Možná je to bug v DE, ale na UK (alespoň mně) funguje budík dobře.
V budíku musíš nastavit "Vždy zvuk" a mělo by ti to fungovat za všech okolností, tedy i při vypnutém mobilu.

P.S.
Samozřejmě, pokud máš nastaveno zvonění jen v určitých dnech, tak to v těch ostatních nezvoní. :)
0x00
Junior

Odeslat příspěvekod EINEX.SIEMENS 16. 7. 2010 22:40

Tak crystal už je doma , ovládání je super celý telefon je skvělý Wi fi je luxusní výdrž ještě luxusnější a zvuk do sluchátek bezkonkurenční ^^

V nabídce her jsou i hry "m toy" zajímlo by mě jestli se dají někde sehnat i jiné takovéto hry, konkrétně taková ta kulička kterou musíte kutálet do důlku po "stole" pomocí čidla :D
Sbírám Siemensy.
EINEX.SIEMENS
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod EINEX.SIEMENS 20. 7. 2010 14:51

No zajímlo by ěm jak mám vypnout ty vibrace když třeba spustím hudební přehrávač tak mi to zavibruje , nebo při spojení hovoru, to se nedá vypnout? přijde mi to takové neohrabané :D

(nejedná se o ty vibrace které prováí každý stisk dotykáče,ta mám vyplé)
Sbírám Siemensy.
EINEX.SIEMENS
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod krystof0 20. 7. 2010 15:48

EINEX.SIEMENS:
Menu - Profily - Normální - Vibrační upozornění vypnout
krystof0
Junior

Odeslat příspěvekod EINEX.SIEMENS 20. 7. 2010 21:46

Děkuju, ale ted mi nevibruje při příchozím hovoru nebo SMS , předpokládám že si budu muset vybrat jestli hodně vibrací ( při spuštění hudby a tak) a nebo vibrace žádné , co? :-l
Sbírám Siemensy.
EINEX.SIEMENS
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod krystof0 21. 7. 2010 09:36

Ne, bohužel to asi nastavit nejde, aspoň jsem na to ještě nepřišel.
krystof0
Junior

Odeslat příspěvekod EINEX.SIEMENS 21. 7. 2010 10:03

No tak aspon že má silný repráček,bez těch vibrací se obejdu snad :D
Sbírám Siemensy.
EINEX.SIEMENS
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod standa.mis 21. 7. 2010 16:09

hraje arena opravdu hlasitě a kvalitně děkuji

-- 21. 7. 2010 17:11 --

uvažuji o jeho koupi potřebuji nadupaný mobil myslíte že je to správná volba
standa.mis
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod krystof0 21. 7. 2010 17:06

standa.mis:
Do reproduktorů hraje sice hlasitě, ale o kvalitním poslechu se mluvit nedá. Třeba taková 5800 na tom bude lépe, ale prostě žádný telefon nenahradí ,,stolní" reproduktory, což je asi jasné.
Do sluchátek je to o mnoho lepší, ale ekvalizér je omezený - jen přednastavené profily.
Pokud chceš telefon používat hlavně na muziku, ber něco jiného, Arena má zabugovaný a zpomalený přehrávač.
krystof0
Junior

Odeslat příspěvekod standa.mis 21. 7. 2010 17:59

a hraje alespon trošku slušně když mě se líběj ostatní funkce

-- 21. 7. 2010 19:02 --

púvodně sem teda chtěl xperia x10 mini pro ale čet sem recneze a prej fotí špatně prej se jim foták vúbec nepoved máte s tímto telefonem nějáké zkušenosti
standa.mis
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod krystof0 21. 7. 2010 18:42

Hraje slušně, ostatní funkce taky dobré, ale bugy v softwaru a pomalost dělá z telefonu nepoužitelný kovový kvádřík. Kolikrát se mi stalo, že zrovna ve chvíli, kdy jsem chtěl fotit fotoaparát zamrzl nebo telefon nešel ani odemknout.

Ohledně té Xperie X10 mini pro, zde je preview na mobil.cz a řekl bych, že minimálně nadpis je pozitivní:
Preview: Xperia X10 Mini pro je nejlepší Sony Ericsson posledních pěti let

http://mobil.idnes.cz/preview-xperia-x10-mini-pro-je-nejlepsi-sony-ericsson-poslednich-peti-let-14w-/mob_sonyericsson.asp?c=A100525_122703_mob_sonyericsson_vok
a ohledně fotoaparátu píšou toto:
Pětimegapixelový fotoaparát má automatické ostření a přisvětlovací diodu. Jím pořízené snímky jsou na velmi dobré kvalitativní úrovni.

Je to ale preview z května, takže možná to bude ještě trochu jinak, nicméně zkušenosti nemám, nejlépe se podívat do nějakého fóra a pročíst si názory uživatelů.
Vodafone už asi za chvíli přestane Arenu prodávat, na eshopu ale ještě je, takže doporučuji vyzkoušet na těch 14 dní a poté vrátit, pokud budete nespokojen.
Být vámi bych šel ale rovnou do něčeho jiného, když sepíšete požadavky, tak vám někdo na fóru pomůže.
krystof0
Junior

Odeslat příspěvekod EINEX.SIEMENS 21. 7. 2010 19:36

Mužu se zeptat jaké má přehrávač bugy? sice mám krystal ale ten přehrávač je spolehlivý, já na mobilu poslouchám hudbu kdykoliv když nejsem doma, prostě hodně. A přehrávač se mi ještě nikdy neseknul, listování je rychlé a ohledně ekvalizéru , je jich tam tolik že se mi ej ani nechtělo zkoušet , takže si ankonec vybere opravdu každý je jich tam fakt moc já si vybral xtra bass :D
Sbírám Siemensy.
EINEX.SIEMENS
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků