Samsung S8500 Wave - obecná diskuze, FAQ

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Driver 6. 7. 2010 16:13

Prosím vás, co máte Wave, je paměť opravdu jen na 1300 SMS, nebo se další začnou ukládat do jiné paměti? Díky
Das Auto
Driver
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ladissek 6. 7. 2010 16:31

Všiml jsem si takové věci,smsky se mi ukládají na paměťovou kartu,ale občas se uloží i na simkartu,podle modře svítící sim u zprávy,jak je to možné?Díky.
ladissek
Junior

Odeslat příspěvekod Driver 6. 7. 2010 16:34

Na SIM je podle mě max. kapacita 25 SMS, takže to nic neřeší. Pokud se ale ukládají na paměťovou kartu, tak by tam to omezení být nemuselo, ne?
Das Auto
Driver
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lioness22 6. 7. 2010 16:46

Ahoj všem, prosím o radu. Nastavila jsem si maily. Ty, co jsou na seznamu, se mi normálně nahrály, ale jeden s koncovkou email.cz ne.. Nevím, kde je chyba. Pak když se chci podívat na maily, vždy se mi zobrazí jen od koho je, ale už ne obsah mailu, píše mi to od koho je a pak "pouze předmět", takže obsah mailu vůbec nevidím, nevíte někdo, co je špatně? Případně když se přímo na internetu přihlásm na seznam.cz, zadám jméno a heslo, nepřihlásí mě to.. Mám telefon pár dní, před tím jsem měla sony ericsson, se kterým jsem byla strašně spokojená. Na tomhle mi stále nejde něco nastavit a manuál je tak obecný, že z něj bohužel nejsem moudřejší. Takže kolikrát bych ho nejraději hodila o zeď, jak jsem vzteklá, že mi stále pípají maily, ale ani jeden si nemůžu přečíst :-(
lioness22
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod rimmer21 6. 7. 2010 16:53

Tady ani tak nejde o mobil...ale o jeho nastavení, stačí si trochu s ním pohrát. Email - "tři tečky dole" - Nastavení - emailové učty - vybrat tvuj ucet - Sjed zhruba do prostred a tam je možnosti načítaní a vyber si...
A nebo i kdyz ti dojde jenom predmet staci na to kliknout a vybrat "vyhledat" to ten email stáhne...
rimmer21
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sumerian 6. 7. 2010 16:53

pro představu citlivosti mikrofonu, točeno ze 4. poschodí

sumerian
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lioness22 6. 7. 2010 17:47

Děkuji moc za radu. Ještě prosím, jak načíst ten mail s příponou email.cz? S příponou seznam.cz to jde, ale mail.cz se mi nenačetl. Server SMTP jsem změnila na smtp.email.cz, to samé i u pop3. Když tam bylo seznam.cz tak to nešlo, ani s tím email.cz.. Zřejmě dělám opět něco špatně, nevím.
lioness22
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod robis33 6. 7. 2010 19:55

Na moje otázky zo strany 231 mi nikto neodpovedal, na čo už.
Dám sem aspoň niekoľko mojich postrehov.
Zo samsungapps som si nainštaloval obe utility na kontrolu stavu baterie Batterylife a BatteryCheck a obe sú na nič.
Reálny stav batérie bol 23% a obe ukazovali jedna 46 a druha 51%
pri stave 1O% som dal nabíjať baterku a jedna mi ukazovala že sa bude nabíiať 58min a druha 1:19 skutočne sa nabíjal asi dve hodiny.
Takže tieto dve aplikacie netreba inšatovať,idem ich vyhodiť.

mám ešte otázku ohľadne nabíjačky a mikrousb kábla
Poradite nabíjačku do auta?
Chcem ešte jeden mikroUSB kábel stačí nejaký z PC obchodu alebo to musí byť originál samsung.?
Možem v aute nabíjať nejakou nabíjačkou na MP3 s USB výstupom alebo tiež radšej len originál.
Na webe samsungu nie je doporučené príslušenstvo.
Máte tam SDHC clas 4? rýchlostne stačí?
Máte niekto sdhc Goodram alebo Apacer?
ďakujem.
robis33
Junior

Odeslat příspěvekod sumerian 6. 7. 2010 20:04

robis33: do auta, pokud máš usb výstup, stačí usb datový kabel. jedno už či originál nebo neoriginál. mě nabíjí i kabel od Nokie. rychlost stačí class 2.
jinak příslušenství se řeší zde viewtopic.php?f=30&t=1113488&st=0&sk=t&sd=a&start=105
sumerian
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod alpinab5 6. 7. 2010 21:06

Ze zkušenosti měl jsem v Nokii N95 4gb 2 class San disk a karta stíhala akorát, ale když už se dost zaplnila tak už dlouho načítala, přehrávání do compu jedna fotka cca 3 sekundy. Přendal jsem ji do Wave a tam prostě nestíhala, strašně dlouho trvalo než se to v telefonu načetlo a přetahování HD videa do compu na dlouhé minuty. Koupil jsem 8gb San disk 4 class abych porovnal a frčí neskutečně, o fotkách nemluvim a HD videa co compu přetáhne tak 4krát rychlejc! Takže ty rychlosti jsou hodně znát!!
alpinab5
Junior

Odeslat příspěvekod chochy1977 6. 7. 2010 21:17

Ahoj,
může mi někdo poradit? Nahrála jsem si do wlnky film avi (divx) rozlišení 624x352, 23 snímků za sec., 962 Kbps. Zvuk mi jede v pohodě ale obraz nikde. V čem je chyba? :hm
Wave - můj první Samsung, můj první dotykáč ;o)
chochy1977
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Burton2 6. 7. 2010 21:33

Zdravim potreboval bych poradit, ihned jak jsem si koupil Wave tak jsme najel na GPS (Route66) a to mi napsalo, ze potrebuju pametovou kartu. Rikam si OK, vrati mse zpet do obchodu, kartu koupim, ihned vlozim do mobilu, cely nateseny se divam jak mi to najizdi na CR a ejhle - zasekne se to u Ostravy a nic vic se nedeje, stale se pise Nacitani polohy, tak cekam a cekam.... Po 5 minutach me to prestalo bavit tak jsem to vypnul a udelal znova az na chate.

Bohuzel mobil po 5 minutach nacitani polohy zrusil, ukazal se zeleny satelit a mel jsem pouze cervenou tecku u Olomouce..., to je teda ta navigace nebo co tam mam spatne ? Cekal jsme ze to bude jako na OVI co maji nokie: Kde se mi ukaze poloha na 2metry a ukazou se mi vsechny ulice atd...

Konektivita - Místo:
Mam zapnute vsechny ty 4 tecky

Mohli byste mi poradit? Protoze si myslim ze mi to nejak nefunguje kdyz tady kazdy pise ze do auta to neni ale na kouknuti ve kterem miste se nachazim je to perfektni ??
Diky
Burton2
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod svobic23 6. 7. 2010 23:50

Ahoj mohli by jste mi prosím poradit.
Kopil jsem si vlnku, ale nemužu synchronizovat kalendář.Píše mi to, že tuto službu můj telefon nepodporuje.Je nějaká jiná možnost? Děkuji předem za odpověď
svobic23
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod petrslav 7. 7. 2010 06:31

Ahoj, má někdo Wave od Vodafone? Nemá nějaké omezení nebo vlastní upravovaný soft? Napište prosím jestli je dotovaný Wave od Vodafone v poho, nebo je lepší si připlatit a koupit ho v obchodě. Díky
petrslav
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod peter16 7. 7. 2010 08:07

Zdravím majiteĺov WAVE.
Mám záujem o tento telefón ,ale potreboval by som poradiť ohĺadom niektorých vecí:
1.Paušál od Orange + internet do mobilu 1000MB - bude to stačiť na surfovanie po nete,inter.rádio apod. ,alebo radšej 2000MB?
2.Nemám PC - je potrebný k telefónu (KIES),alebo to môže fungovať aj bez. Myslím na
sťahovanie z app strore,či sa dajú aplikácie dať do fónu ,keď je pripojený ako velkokapac.
disk,alebo len cez appstoore?
Vďaka za odpovede.
peter16
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků