Samsung S8500 Wave - obecná diskuze, FAQ

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod IMI16 11. 6. 2010 17:14

Jirka2010
Čau taky sem uvažoval o HTC Desire a Wave chtěl sem hodně android, ale taky mi přišel veliký tak sem hledal dál a narazil sem na Wave kdyby měl anroid tak sem spokojen na 100 % ale má Badu tak sem zvědavej jak to Samsung rozjede doufám že hned a kvalitně ;-)
Siemens MT50 » SE K300i » SE K750i » SE K300i » Nokia N82 Black » SE K810i » SE K790i » CM-V22 » Nokia 6300 » Nokia 5800 XpressMusic Black » MDA Compact V » Nokia N97 Black » Samsung Wave » Samsung Galaxy S 2.3.4 + 16GB
IMI16
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rimmer21 11. 6. 2010 17:15

Jirka: A přehodit na QWERTZ to jde taky : ) a sms odezvy mam super, zadny problém (ale nepišu extra super rychle)

Honza: Brachovi se ten "kosočtverec menu" taky nelibi a to urcite neni zhýčkaný
Naposledy upravil rimmer21 dne 11. 6. 2010 17:20, celkově upraveno 1
rimmer21
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ladissek 11. 6. 2010 17:18

jak přehodíš na QWERTZ?Dík.
Jo a ještě formátovali jste svou paměťovou kartu?Já ne,vadí to?
Naposledy upravil ladissek dne 11. 6. 2010 17:21, celkově upraveno 1
ladissek
Junior

Odeslat příspěvekod rimmer21 11. 6. 2010 17:20

v nastavení - obecné - jazyk klávesnice...si oddělej českou a dej tam jenom německou klávesnici
rimmer21
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jirka2010 11. 6. 2010 17:26

rimmer21 píše:Jirka: A přehodit na QWERTZ to jde taky : ) a sms odezvy mam super, zadny problém (ale nepišu extra super rychle)

Honza: Brachovi se ten "kosočtverec menu" taky nelibi a to urcite neni zhýčkaný



JJ, tak neříkám, že se to musí všem designově líbit (ani ten tvar fotoaparátu nebo tlačítka) ale spojovat si to s pohlavními orgány a uvádět to jako zásadní důvod k nekoupi - to nechápu :) Četl jsem takové diskuze pod některými recenzemi na mobil.idnes.cz myslím, na youtube a i jinde. Je fakt, že ten telefon není designově nejprůlomovější :D ale vzhled je poměrně hezký, není kontroverzní, ani to není cihla jak nějaká Nokie.

Jinak já ty odezvy u psaní sms mám opravdu příšerné a komfort psaní to dost zhoršuje :( tak nevím co s tím... a právě že jsem to tady ještě nečetl, tak se bojím aby to nebylo mím telefonem... :(

-- 11. 6. 2010 18:30 --

rimmer21 píše:v nastavení - obecné - jazyk klávesnice...si oddělej českou a dej tam jenom německou klávesnici



Paráda - díky, tak to je plus pro ty co tenhle nedostatek proklínají :)
Naposledy upravil Jirka2010 dne 11. 6. 2010 17:46, celkově upraveno 1
Jirka2010
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ladissek 11. 6. 2010 17:32

Ještě dotaz,když dáte při psaní sms,typ klávesnice-panel psaní,tak jak mezi slovy píšete mezeru?Díky
ladissek
Junior

Odeslat příspěvekod Jirka2010 11. 6. 2010 17:35

IMI16 píše:Jirka2010
Čau taky sem uvažoval o HTC Desire a Wave chtěl sem hodně android, ale taky mi přišel veliký tak sem hledal dál a narazil sem na Wave kdyby měl anroid tak sem spokojen na 100 % ale má Badu tak sem zvědavej jak to Samsung rozjede doufám že hned a kvalitně ;-)


Já myslím, že se rozjede... Taková společnost co produkuje nejnovější technologické vymoženosti, by si nedovolila neuváženě pracovat na SW, který by byl předem ztracený.
A souhlas - Wave je krásná alternativa k HTC desire...

-- 11. 6. 2010 18:39 --

dannyjay píše:Ahoj , vyhledání a rozpoznání hudby to má, je to přímo v přehrávči ve volbách.Používám a naprostá spokojenost :-) DAN


Paráda - už jsem to našel - je to fakt super aplikace - všichni jen čučí, když přiložím foun k televizi, když hrajou třeba záverečné titulky u filmu a za 10 sekund mám autora i název skladby :) Já vždycky hledal obtížně třeba na youtube nebo na google, co to může být za skladbu a teď už neřeším. Rozpozná to i hudbu na pozadí nějakých rušivých elementů (řeč atp.) paráda. A nenajde to snad jen některé vykopávky..
Jirka2010
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod G-Father 11. 6. 2010 17:40

Mám dotaz ohledně změny velkosti widgetů.. chtěl bych jich narvat víc na jednu plochu a ne to mít roztroušené na každé stránce zvlášť jde to nějak?
G-Father
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod rimmer21 11. 6. 2010 17:41

G-Father: Taky mě to vadí, ale ještě sem nenašel způsob jak a myslím že to ani nejde
rimmer21
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bubaky 11. 6. 2010 17:43

Zrychlení psaní SMS - vypni si prediktivní zadávání,mezera se píše jako vodorovná čára (jako na Palmu)
bubaky
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Honza20 11. 6. 2010 17:47

Ono když se na to tak člověk podívá,tak Samsung vlastně udává trendy v nových technologiích,především kvůli tomu,že v každé oblasti elektroniky má mnoho nových technologií,které i sám vyvíjí.Teďka tedy například nové procesory Cortex,nově vyvinuté Nand paměti,Super AMOLED displej atd.,takže Samsung má opravdu velkou šanci se stát třeba do 2-3 let světovou jedničkou.
Věřeli byste třeba,že spol.Samsung už funguje přes 70 let. :-)
---> HP EliteBook 8540w
---> LCD TV Samsung LE32R86BD
---> Peugeot 206 Black edition
Honza20
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod HaNnan 11. 6. 2010 17:56

A začínali jako prodejce potravin, hezky se vypracovali :)

Sorry za OT ;)
De omnibus dubitantum...o všem pochybujte
iPhone 5
HaNnan
Junior

Odeslat příspěvekod Jirka2010 11. 6. 2010 18:05

bubaky píše:Zrychlení psaní SMS - vypni si prediktivní zadávání,mezera se píše jako vodorovná čára (jako na Palmu)


hm, to není T9kou... nestíhá to ani když píšu bez ní... jak na alfanumerické tak na qwerty... prostě něco vyťukám a telefon nestíhá psát, a já pak musím dávat pozor co vlastně píšu. Nepříjemné! :( Opět - porovnávám třeba Monte - ten sviští jak svišti při psaní.
Jirka2010
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod veto 11. 6. 2010 18:11

jirka2010: flash vo wave ide, len si ho musis zapnut, defaultne je vypnuty. Aspon sme.sk videa mi idu a aj joj.sk atd....ta3.com(nemyslim wap.ta3.com) a stv.sk mi ale nejdu, chcu windows media player, prehliadac skyfire pre ine OS to ale dokaze prehrat, takze ak chcem kukat stv, tak vytahujem sluzobnu nokiu.
pisanie smsiek mi ide uplne v pohode bez akychkolvek lagov . aky mas firmware?
Naposledy upravil veto dne 11. 6. 2010 18:14, celkově upraveno 1
veto
Junior

Odeslat příspěvekod ladissek 11. 6. 2010 18:13

jak máte nastavené narozeniny?Ve vidgetu narozeniny?Nebo v kalendáři?
ladissek
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků