Samsung I8510 Innov8 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Bobsik 26. 5. 2010 08:47

vybordelne :) doma zkusim .. vcera sem prijel pozde z prace, tak sem to nestihal ... a nasel jsem o tom zajimavy stranky. je to sice prevazne o i8910, ale muze to pomoct ...
http://forums.samsungi8910omnia.com/sam ... rough.html
http://forums.samsungi8910omnia.com/sam ... rials.html
taky tam jsou 2 programy pro to urcene ..
Bobsik
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod matzcak 26. 5. 2010 11:12

takže zase studovat,proč se ho ptáš na i8510 foru na češtinu když ti říkám ,že KBNIK1 funguje.
matzcak
Junior

Odeslat příspěvekod Bobsik 26. 5. 2010 11:30

sem to prehlidl, a na tamtom foru se dycky divam jako prvni, smazat uz to nejde ...

tak jsem si to tam nainstaloval... musim rict, ze reakce mobilu jsou vazne mnohem rychlejsi .. trosku mes se.. ten efekt tech hvezdicek v menu, zbytecne to degraduje vykon a zere baterku ... bohuzel jde vypnout jenom spolecne s ostatnimy efekty, coz nechci, protoze ty prolinacky jsou povedene ...

zkousel jsem, jak jsou tam ty 2 soubory, tak ten co patri do toho marockyho FW sem prepsal, bylo tam toho vic (proto nemas prepsany ty zvuky a ten font) ale pak diky tomu neni cestina, tak jsem to tam dal bez toho ..

bohuzel prozatim nevim, co vsechno jeste kvuli tomu nefungujue jak pise, pozjistuju postupne ..., vedet ktery soubory a jak upravil, tak upravim ciste ty soubory a cestina zustane, nemel by to byt vetsi problem ...
Bobsik
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod matzcak 26. 5. 2010 19:33

8510MEDIB1_MOROCCO_WESTERN09.rofs2.img. tento jsi tam nedal? A co
internet, jede? A csc dals jaký?
matzcak
Junior

Odeslat příspěvekod Bobsik 27. 5. 2010 09:49

nejdriv jsem ho tam dal, ale kdyz jsem zjistil ze v tom neni cestina, tak sem se na to dal vykaslal a dal tam celej KBNIK1 ... GPRS sem zatim nezkousel ... Ale wifi fakci uplne v klidu ... uz jsem s nim domluvenej, ze to nejak poupravime, abych mel ten soubor cesky a zaroven s tema zmenama .. ale psal ze je "busy" tak ze to asi nebude zrovna zitra ...
Bobsik
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod matzcak 27. 5. 2010 10:12

ja sem tam ty soubory dal oba, a k ním ti dá češtinu toto KBNIK1(csc),
=Modem Code=I8510XXIB2,PDA or CODE Image = I8510XXIB2, CSC I8510KBNIK1.,opakuji,že jsem přepsal rofs1 i rofts2, (podle jeho návodu),normálně to šlape i se všema efektama,a v češtině !
matzcak
Junior

Odeslat příspěvekod Bobsik 27. 5. 2010 10:25

v tom pripade jsi ten rofs2 soubor asi prepsal spatne, protoze ta cestina je prave v nem .. ja to udelal taky jak rikas, ale mel jsem to vsechno v jedne slozce .. prepsal sem rofs1, rofs2 (musi se prejmenovat na ten puvodni nazev i8510KBNIK1rofs2.img nebo jak to je ..) prehral a bylo to bez cestiny. ty efekty jsou totiz v tom rofs1, co vsechno je v tom rofs2 prozatim nevim ..

az sem podari nejak tam vmestnat tu cestinu, tak bych to nekam uploadoval cely, ale nemam nikde ucet, tak nevim, kde mi sezerou tolik mega ..
Bobsik
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod matzcak 27. 5. 2010 10:41

my si nerozumíme,já jsem podle jeho návodu přepsal ty dvě složky vXXBI2 těma
jeho souborama co jsem stahl,a v apolu jsem modem a pda dal z toho přepsaného,a při csc KBNIK1 jsem navedl apolo do složky kde mám XXIJ1 a stoho jsem nahrál KBNIK1
matzcak
Junior

Odeslat příspěvekod Bobsik 27. 5. 2010 10:45

v tom pripade si to prepsal dobre, ale pak diky tomu, ze jsi vybral ten KBNIK1 se ti nevybral ten spravnej rofs2 soubor. ja rozumim jak to myslis. nezapomen, ze ten jeho puvodni navod je na to, ze si nebudes vybirat csc jinej, nez ten marockej, ke kterymu to delal. staci se pak pri instalaci v tom flashovacim programu kouknout na cestu, odkud ti ten rofs2 soubor bere, a uvidis ze mam pravdu ..
Bobsik
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod matzcak 27. 5. 2010 10:53

pravdu máš,to je jasný ale právě proto ti to říkám,že to tim mojim zbůsobem
opravdu funguje,jak sem říkal efekty bezva,při startu bez melodie, funguje prostě vše, mám skoro pořád RAM 80-82MB,akorát co nefunguje GPRS,ale WIFINA jede ,jo ještě jsem skoušel
přesně ten jeho,čili jsem to měl v angličtině a bylo uplně to samé akorát anglicky a GPRS
taky nejela,jak jsem četl na i8510 foru GPRS njede skoro nikomu,což mě až tak nebolí,
matzcak
Junior

Odeslat příspěvekod Bobsik 27. 5. 2010 11:03

GPRS me boli, protoze bez toho nejede ani GPS :) ... ale ramek tolik nemam covece, mam ramek v podstate stejne jako predtim ..
Bobsik
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod matzcak 27. 5. 2010 11:10

GPS jede jak vzteklá,ti říkám vše funguje,mam navigace dvě-GarminXT a Sygic,akorát nevidim v nastavení cílů T-mobile internet,skus to udělat jak já a uvidíš ,že budeš spokojen,já si osobně myslím,že ani on sám až tak přesně
nevěděl co mu z toho vyleze,jináč by mi to nejelo
matzcak
Junior

Odeslat příspěvekod Bobsik 27. 5. 2010 11:17

ted jsem to chtel dopsat, GPRS funguje, GPS vyzkusim odpoledne, tady v baraku neni signal :) ale aplikace GPS+ se proste vypne, a on sam psal ze mu to dela taky .. uvidim, kazdopadne je tam jeste par veci k doreseni, treba mu s tim i nejak pomuzu .. ale ramek mam akorat neco nad 70, nevim proc... Zkousels operu a skyfire ? Ze zacatku valili jak drak ale pak najednou z hecu zpomalili ..
Bobsik
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod matzcak 27. 5. 2010 11:23

přesně tak,GPS+ se vypne to je fakt,ale já ti zjistil,že že je lepší spustit
GPS Data-poloha,nechat běžet na pozadí ,spustim Garmina a za chvíli je
schopen navigovat, to stačí většinou udělat jen při prvním spuštění,
při dalších už se navigace chytnou samy.
A jinak jsem zkoušel a vypadá to asi takhle:Vypadá to ,že veškeré změny tj,efekty a jiné jsou v I8510XXIB2_XXX.rofs1.img..!!!

V tomto I8510MEDIB1_MOROCCO_WESTERN09.rofs2.img.!!! ,je změna fontu písma a přidané
jazyky.
matzcak
Junior

Odeslat příspěvekod Bobsik 27. 5. 2010 17:17

tak kdyby tam byla jenom ta zmena jazyku a fontu, tak bych se bez toho i obesel :) az budu doma, tak se podivam po tom souboru v originale a necham to porovnat pres total commander, treba z toho budu chytrejsi :)

ok, uz sem prisel na to jak operovat s tim ROFS Viewerem, neni to az tak tezky. tedka spis problem, kde presne je ta cestina, ale myslim, ze uz to mozna mam ..
Bobsik
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků