Samsung S8000 Jet - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod iskra 7. 5. 2010 20:54

ahojky,

mne sa skype nedá nainštalovať :( poslala som si ho sms-kou zo skype.com a ked si potvrdím link tak mi vypisuje, že sa ospravedlnuju ale telefon ho nepodporuje :( a je fakt, že v podporovaných telefonoch samsung nie je ale potom ako je možné, že ste si ho niektorí nainštalovali? dakujem
iskra
Junior

Odeslat příspěvekod ghotic.ghotic 8. 5. 2010 01:18

Tak! Komu už se program WeTravel povedl nainstalovat a jestli nepřišel na to na co já, mám pro něj radostnou novinku v zadávání cílů cesty! Na této stránce: http://www.reinberk.cz/?page=poi4tb&lang=cs si podle souřadnic vytvoříte .gpx soubor-buďto jen s jednou souřadnicí-nebo s více waypointy. Tzn. pokud chci mít před cílem zastávky jinde zadám si je do jednoho gpx a je to ;-) Pak už jen nahraju do telefonu-nejlépe někam na viditelné místo-dávám rovnou na paměťovku ne do žádné složky a v programu vyberu Navigovat do-Více-Waypoint. Vyberu .gpx a jedu. Při .gpx s více waypointy vám to dá na výběr ;-)
-"Potřebujeme dva roky, abychom se naučili mluvit, a padesát let, abychom se naučili mlčet." E.Hemingway

-Alcatel OT Club DB, Alcatel OT501, Sagem MW3020, Siemens SX1, Sony Ericsson W800i, HTC TyTN II, LG KU990 Viewty, Samsung S8000 Jet
ghotic.ghotic
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MotoBob 8. 5. 2010 13:05

Paráda ghoticu. Ještě hackni multilicenci na Route66 :D a všichni budou spokojeni! :)
Panasonic GD35-->Siemens C25-->Siemens A60-->Motorola SLVR L7-->Motorola Rizr Z10-->Samsung S8000 Jét-->Samsung Galaxy Note II-->Samsung Galaxy S6 Edge+-->Apple iPhone 7 128GB<--

Život není zlej, to jenom lidi jsou sv*ině.
MotoBob
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Damien Core 8. 5. 2010 13:06

To iskra:

Tak zkus si poslat smskou tento druhý link a ne ten oficiální ;-]
Damien Core
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod iskra 8. 5. 2010 16:38

Damien,

dík za radu ale netuším ako si to mám poslať ked tam nie je poznámka, že zaslať smskou :( poradíš? dakujem :)

p.s. ešte ma napadlo - nahrať skype z toho linku do kompu a odtial cez storage do mobilu? ...alebo priamo nahrať cez storage do mobilu? takto by to nešlo? no, v týchto veciach sa vobec nevyznám, nikdy som do mobilu nič nenahrávala ani nič podobné nerobila jedine vkladala a vyberala fotky a videá :)
iskra
Junior

Odeslat příspěvekod Damien Core 9. 5. 2010 07:49

To iskra:

Předpokládám že sms umíš posílat z netu,z nějaké brány,programu,icq atd. ... prostě si pošli sám sobě smsku s tím linkem co sem nahodil a pak si to jen stáhneš ;-] :roll:
Damien Core
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod iskra 9. 5. 2010 09:33

Damien dakujem :) síce som to ešte nerobila ale som si našla na nete ako na to :) ale príde mi to dosť komlikované :( a tak ako som to písala, že nahrat do PC a odtial do jeta tak by to nešlo?
iskra
Junior

Odeslat příspěvekod Damien Core 9. 5. 2010 09:39

Samopochopitelně že by to šlo,ale záleží jakou máš verzi firmware,zkus navštívit toto forum http://samsungjet.povez.cz/ nebo http://samsung-s8000-jet.atlasweb.cz/index.html , a dozvíš se více,je to tam lépe popsáno co a jak.
Damien Core
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod iskra 9. 5. 2010 18:35

Damien - dakujem, moc :)
iskra
Junior

Odeslat příspěvekod faktos 10. 5. 2010 18:47

Zdravím všetkých, je na reklamačku keď mi batéria vydrží približne 12 hod. rano odpojím z nabíjačky a večer už pípa ako blb, a to ho takmer nepoužívam, ak máte niekto podobnú skúsenosť napíšte, mám z toho nervy,
ďakujem
faktos
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Honza20 11. 5. 2010 07:17

Poslední dobou mně začlo vadit,že když poslouchám například rádio(popř.mp3) a mám telefon v kapse,tak se mi občas stane,že se mi ten jack od sluchátek trochu povytáhne(o jeden dílek).To má tu funkci,jako kdybyste stiskli tlačítko hovoru.Tím se dostanete do hovorů a pak stačí,aby jste jack vrátili do původní polohy,jelikož vám přestane hrát rádio,a pak se vám to stane ještě jednou a už vám telefon volá hned tomu prvnímu,kterého máte v seznamu hovorů.Tohle už se mi stalo minimálně 4x.
---> HP EliteBook 8540w
---> LCD TV Samsung LE32R86BD
---> Peugeot 206 Black edition
Honza20
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod CHOURIS 11. 5. 2010 15:28

Dobrý den, jde do telefonu nainstalovat čeština. Koupil jsem telefon ale nevšiml jsem si, že tam nebyla avizovaná. řekl bych, že je z polska. Je možný, že když přehraju firmware tak tam ta čeština bude?
CHOURIS
Junior

Odeslat příspěvekod ghotic.ghotic 12. 5. 2010 11:47

CHOURIS

pokud nahraješ jiný fw určitě tam bude :-) Tedy v těch co podporují češtinu třeba XEJA1 je dobrý :-)
-"Potřebujeme dva roky, abychom se naučili mluvit, a padesát let, abychom se naučili mlčet." E.Hemingway

-Alcatel OT Club DB, Alcatel OT501, Sagem MW3020, Siemens SX1, Sony Ericsson W800i, HTC TyTN II, LG KU990 Viewty, Samsung S8000 Jet
ghotic.ghotic
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Honza20 12. 5. 2010 12:20

Doufám,že to půjde i pro naše telefony.:-)
http://mobilmania.cz/clanky/samsung-zac ... fault.aspx
---> HP EliteBook 8540w
---> LCD TV Samsung LE32R86BD
---> Peugeot 206 Black edition
Honza20
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ghotic.ghotic 12. 5. 2010 13:11

Honzo

na houby že není offline... To je to samé jako ta free navigace od googlu také bude free a také bude stahovat z netu...

Fíla pardon :oops:
Naposledy upravil Fíla dne 12. 5. 2010 15:59, celkově upraveno 1
Důvod: na fóru se vyjadřuj slušně
-"Potřebujeme dva roky, abychom se naučili mluvit, a padesát let, abychom se naučili mlčet." E.Hemingway

-Alcatel OT Club DB, Alcatel OT501, Sagem MW3020, Siemens SX1, Sony Ericsson W800i, HTC TyTN II, LG KU990 Viewty, Samsung S8000 Jet
ghotic.ghotic
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků