O2: Internet v Mobilu (FAQ na první stránce)

Vše o internetu v mobilu a mobilním surfování

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod ri.va 11. 4. 2010 13:03

Tak jsem zkusila aktivovat IVM na měsíc zdarma a přišla mi SMS "Službu nelze aktivovat". E? Telefon je novej, nikdy jsem na něm IVM neměla a nic. Mám předplacenku.
ri.va
Junior

Odeslat příspěvekod Snekac 11. 4. 2010 13:12

1) Musíš mít dobito v posledních 2 měsících.
> pokud máš, zbývá aktivace přes linku.
> Jak pokračuje kampaň za svobodu informací?
>> Pardon, o tom nelze mluvit.
Snekac
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod otava5 11. 4. 2010 16:03

Snekac píše:
wit.cz píše:Po dlouhe dobe si chci zase zapnout net na pausalni simce na mesic gratis, a v sms mi prislo "IVM" na 999181 .. jaký je rozdíl oproti 999111 zde uvedeném? :)


Kde tu je uvedeno 999111? :shock:

Posíláš na 999181

ja to vidim tady na 999111 :D
http://www.cz.o2.com/osobni/99564-faq/1 ... l#id165400

Chci se zeptat mam novou simkarku od O2 dobiju ji za 300 Kc a co mam driv poslat za sms bud IVM na 999 111 (999181) - to by bylo na mesic zdarma a pak INT na číslo 999 111 coz je 20 Kč/tyden po dobu 4 tydnu (odmena za dobiti) nebo obracene to poslat?
otava5
Junior

Odeslat příspěvekod Snekac 11. 4. 2010 16:43

Zkoušej si číslo jaké chceš, ověřené je 999181 (http://www.cz.o2.com/osobni/internet/16 ... obilu.html)

Nebudeš přece posílat obojí. Tak si vyber zda zdarma, či za 20 Kč.
> Jak pokračuje kampaň za svobodu informací?
>> Pardon, o tom nelze mluvit.
Snekac
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pucicek 12. 4. 2010 18:44

Nově dodaná informace na stránkách O2 CZ k IVM. Viz níže i s odkazem:

Jak funguje limit stahování (FUP)

Po vyčerpání limitu stahování dojde ale snížení rychlosti na 16 kb/s. Na vyčerpání limitu vás upozorníme SMS zprávou. Okamžitě můžete přejít na vyšší tarif, který vám umožní službu nadále naplno využívat.

http://www.cz.o2.com/osobni/internet/16 ... obilu.html
Vodafone CZ (Ze zahraničních karet Vodafone Deutschland > CallYa) A telefon Nokia Lumia 820.
pucicek
Junior

Odeslat příspěvekod msimcard 12. 4. 2010 20:01

cestinarsky mi to nejak nedava smysl...
Jinak nektere odkazy na tech jejich strankach nefunguji - je videt, ze to aktualizovali..

-- 12. 4. 2010 21:04 --

jo a jeste u toho IVM za 150 Kč jako doplněk k ADSL, tak tam mají FUP 500 MB - dřív bylo pokud vím 10 GB

//Snekac: To sem ale nepatří. A upozorňovali jsme na to už v únoru.

-- 12. 4. 2010 21:18 --

Snekac: A je to tedy opravdu tech 500 MB ten FUP? a nebo tam maji chybu ?? diky a omlouvam se, ze to pisi sem
msimcard
Junior

Odeslat příspěvekod otava5 12. 4. 2010 20:32

Snekac píše:Zkoušej si číslo jaké chceš, ověřené je 999181 (http://www.cz.o2.com/osobni/internet/16 ... obilu.html)

Nebudeš přece posílat obojí. Tak si vyber zda zdarma, či za 20 Kč.

Na tvem odkazu ale vidim 999 111 asi to aktualizovali ....
otava5
Junior

Odeslat příspěvekod helpspb 20. 4. 2010 20:56

Ahojte...

mam dotaz. Tenhle tyden mi meli strhnout za IVM, ale nemela jsem v ty dobe kredit, tak mi to neodecetli, ale ani nemam prave internet. Ted uz kredit mam, ale aktivuje se to pry az dalsi tyden v tu samou dobu? Nejde to nejak udelat hned? abych tu sluzbu mela funkcni a odecetli to ted?
helpspb
Junior

Odeslat příspěvekod Snekac 20. 4. 2010 21:23

Podle posledních info to nejde. Ale tak zkus se poptat na lince ;-)

Viz Facebook a stejný dotaz:
Dobrý den Milane,
na zákaznické lince získal váš kamarád správné informace, musí bohužel počkat týden. IVM se na O2 kartě aktivuje vždy po týdnech. Pokud si tedy IVM aktivoval třeba v úterý, aktivovalo by se mu IVM na další týden následující úterý. Kdyby ovšem měl kredit. Vzhledem k tomu, že ale kredit neměl, služba se na daný týden automaticky neaktivovala.
Další aktivace v jeho případě tedy proběhne následující úterý. Systém se v tuto chvíli chová tak, že službu automaticky neaktivuje, jestliže není na kartě dostatek kreditu. Je to chyba, o které víme a pracujeme na jejím odstranění.


Mimochodem na té chybě se pracuje už od spuštění služby :mrgreen:
> Jak pokračuje kampaň za svobodu informací?
>> Pardon, o tom nelze mluvit.
Snekac
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod king357 21. 4. 2010 12:37

Volám přes Tmobile a jejich internet Surf+ mi jede v mobilu i v notebooku přes Nokia PC Suite stejně rychle (asi 130 kB/s, nevím přesně). Mobil je Nokia 6300, připojuji přes kabel.

Teď jsem si aktivoval O2 Internet do mobilu přes předplacenou kartu. V mobilu jede net rychle, ale když ho připojím k notebooku, tak je mnohem pomalejší, jen ubohých 5kB/s. Čím by to mohlo být?
Honda Jazz & Seat Leon
king357
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 21. 4. 2010 12:59

že bys měl v dosahu pouze gprs? Mám tu samou rychlost.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod helpspb 21. 4. 2010 15:30

Diky Snekaci :-]

a nešlo by to třeba udělat tak jako službu deaktivovat a znova aktivovat? případně jak se deaktivuje?
helpspb
Junior

Odeslat příspěvekod Snekac 21. 4. 2010 20:48

Deaktivace ale probíhá vždy ke konci týdenního cyklu. Aktivace a deaktivace je v prvním příspěvku tématu.
> Jak pokračuje kampaň za svobodu informací?
>> Pardon, o tom nelze mluvit.
Snekac
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lld 6. 5. 2010 19:30

Zdravím,
pořídil jsem si IVM a nejdou mi otevřít stránky, pokud zadám IP adresu přímo v číselném tvaru (http://xxx.xx.xxx.x). V čem může být problém ?
Díky
lld
lld
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod miclha 7. 5. 2010 12:47

Zdravim, chtel bych se na neco zeptat. Mam IVM od O2 za 150,-kc a pouzivam svou N95ku jako modem k internetu protoze tam neni FUP tak mi jede net porad ccc 3mbit/s. Jak jej mam pripojeny tak vlevo se mi zobrazuje 3,5G. Pri rychlem stahovani se mi ale mobil restartuje asi tak po hodine(jak pri pripojeni pres kabel,tak i pres wifi-joiku) nevim jestli je to tedy prehrivanim nebo omezenim n95ky?a jeste by me zajimalo jestli to nak nejde zmenit aby net ficel pres H(to ma n95 limit 7,5 mb/s ne?) nebo to je omezenim tridy Edge? Diky za postrehy a rady
miclha
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků