Samsung I8510 Innov8 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod superb1 12. 3. 2010 00:27

Přeji hezký večer ( tedy noc) Prosím o radu - Zkouším nainstal. FW ze str. 33, vše probíhá ok až do kroku instalace PDA Download! :grr: Vyskakuje mi v Apollu hláška - loading boot section fail
A tam jsem zůstal viset!!!! Please prosím o radu :roll:
Dík S.
superb1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod p3drox 12. 3. 2010 12:11

No já mam to samí, odzkoušeno na XP i win7,ale výsledek stejnej. Aspon nejsem sám,už jsem myslel že jsem takovej negramot a neumim to.
A přes pc studio se to dělá jak?
p3drox
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod superb1 12. 3. 2010 12:33

Přes PC studio to taky nejde - to asi každýmu?! Já myslím, že můj problém je úplně na začátku, při instalaci PDA driveru?! Ikdyž mám nainsatal. prográmky msxml.msi a SSDN_V1.1.808.7165_SETUP_whql.exe správně, Po připojení founu k PC dle kroku v návodu, to má chtít PDA ovladače! Po připojení se nic neděje a když je chci nainstal. ručně, tak to také nejde, protože ovladač je ve formátu sys a to můj PC neotevře!! 8-P :shock:
superb1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Bobsik 15. 3. 2010 19:03

vypada to na problem s ovladaci opravdu. co se tyce prehravani fw, jsou jenom 3 zname zpusoby, jeden, tento, nasilne prepsani, moznost druha je officialni update, ale ten v nasi republice neni zprovoznen, a ani to nevypada ze by k tomu doslo, a 3. moznost, zjistite si, kde je romka na zakladni desce mobilu a na ni i zkuste mikropájkou naprogramovat vlastní FW :D :D :D
Bobsik
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod p3drox 15. 3. 2010 22:39

Já to fakt nechápu, do ted to jako šlo a desítky uživatelů si to sami přehráli a najednou je problém ???? Nebo jak si to mam vysvětlit?...to je pofidérní
p3drox
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Bobsik 16. 3. 2010 09:37

jak znamo, windowsy se chovaji jak se jim zlibi obcas :) , pokud mate moznost, tak to zkuste na jinem PC, treba u kamarada ... Vsiml jsem si, ze ty puvodni ovladace (offic k PC Studiu) trosku koliduji s temito, mozna to pak zpusobuje problemy ...
Bobsik
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod WolfX 30. 3. 2010 17:26

Dobrý den
Tak jsem si dneska vyčistil mobil a ten prach pod displejem je konstrukční vada okolo lcd je plastovej rámeček (tlačí na přední panel s těsněním) ale ten je boužel dole přerušen pro napojení plošného spoje(tlačítka,kříž.ovladač)tak jsem na lcd dole je ještě mezera nalepil proužek slabého cca1mm silný 3mm širokého těsnění tak jsem zvědav zda to pomůže :-)) :-))
WolfX
Junior

Odeslat příspěvekod Bobsik 6. 4. 2010 19:01

hoj soudruzi :D , tak sem aplikoval metodu polovicniho flashovani, trochu jsem zkombinoval a momentalne tam mam XXIC1 FW a česky KBNIK1 CSC, mobil fakci, EDGE/GPRS taky :D takze ja mam aspon na chvili obstarano ...
Bobsik
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kapr73 8. 4. 2010 13:34

Zkuste pro flashovani PDA casti pouzit tento driver:
http://www.edisk.cz/stahni/20915/3.rar_206.38KB.html

Samsung i8510 bohuzel nemam abych to sam vyzkousel, kdysi jsem si zaplatil kvuli novemu FW pristup na sever share4gsm.com a pososal jsem co se dalo. Nicmene FW si updatovalo jiz nekolik desitek lidi a nikdo si zatim nestezoval.
Kapr73
Junior

Odeslat příspěvekod 2m 13. 4. 2010 22:57

Jake jsou vase nejoblibenejsi motivy na tenhle mobil? Ja mam zatim stale ten v zakladni vybave - Elegance Noire, ale chtel bych zkusit nejaky jiny. Jake pouzivate vy?
2m
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 13. 4. 2010 23:21

Stačí trochu hledat na netu a můžeš si jich vybrat stovky
http://www.zedge.net/?updPhone=2228
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 2m 14. 4. 2010 20:44

A tak ja vim, ze se da na netu najit spusta motivu, ale urcite mate sva oblibene, tak se treba nekdo bude chtit podelit. Pac vsechny nebudou idealni, je treba vzit v potaz i citelnost na slunci a tak.

-- 25. 4. 2010 --

Znate nejaky dobry webik, kde se resi problematika nasich symbianu a naseho chytreho telefonu Samsunga? Tady to uplne umrelo. :(
Naposledy upravil Fíla dne 25. 4. 2010 14:32, celkově upraveno 1
Důvod: příspěvky sloučeny
2m
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 25. 4. 2010 13:09

Těch fór je, pohledej.. Odkaz dávat nebudu (kvůli warezu)
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bobsik 26. 4. 2010 17:29

tak se mi v sobotu ***** display :( objednal jsem novej, snad to byl jenom display, zbytek vypada ze funguje jak ma :) za 1500,- , reklamacku by mi stejne asi neuznali protoze to vypada jak praskly ... pritom display samotnej je cistej jak slovo bozi ..
Bobsik
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Deny 27. 4. 2010 17:30

zdravím , asi tak před měsícem se mi telefon začal vybíjet během 10hodin . Denně jsem tak 2hodinky na internetu přes Wi-Fi a tak 4hodiny muziky - před tím vydržel 2dny v pohodě. Myslel sem že odešla baterka tak sem koupil novou originál Samsung (tak 3týdny zpět), a telefon najednou vydrží max tak 6hodin a to už jen při zátěži 2hodiny internetu,hudbu už radši nepouštím. Netušíte kde by mohl bejt problém ? Pochopím že telefon dostává zabrat při prohlížení stránek,ale když před tím při větší zátěži vydržel 2dny ? Zkoušel jsem se i dívat jestli mi neběží na pozadí ňáká aplikace a jediná byla která běžela bylo Handy Clock,který jsem odinstaloval,ale výdrž se nezlepšila ... Dokonce i N95 vydržela celej den
One toutch - 5110 - A50 - 3100 - E700 - 6230i - MDA Compact II - K510i - 6300 - W910i - N70 - N95 - Innov8 - 5530 XM - N73
Deny
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků