Sony Ericsson XPeria X10

O mobilních telefonech značek Sony i Sony Ericsson

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Pupu 16. 3. 2010 12:36

Ty aplikace navic vas nikdo nenuti pouzivat, na marketu je na volani/smskovani aplikaci spousta, takze si je prsote stahnete a nastavite jako defaultni misto tech SE a nebudete o nich ani vedet. Jinak je bohuzel pravda, ze HTC Desire X10 asi zcela zastini, pro X10 aktualne hovori jen design, coz neni moc padny argument. Na druhou stranu je zase fajn mit mobil, ktery muzu hrde vytahnout mezi lidma s tim, ze zaujme a bude se libit (tohle se o mobilech od HTC rici neda, snad az na HTC Legend).
X10 black
Pupu
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod oco1 16. 3. 2010 22:05

Proto si taky kupuju X10, přesně z tohoto důvodu bych nechtěl žádné HTC 8-D Stojí mi za to klidně ty 3tis navíc přihodit, HTC jsou pro mě z hlediska designu naprosto nevyhovující zařízení.

Bude mít u nás prodávaná X10 v balení BT handsfree MW600? Už jsem na youtube videl asi 3 videa, kde rozbalovali prodejní balení a ve všech bylo! Videa byly aktuální, jedno z 15.března. Doufám, že u nás tomu nebude jinak 8-D
Naposledy upravil Fíla dne 23. 3. 2010 14:34, celkově upraveno 1
Důvod: příspěvky sloučeny
S7 edge
oco1
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pupu 22. 3. 2010 09:47

Cena dle SVK eshopu spadne na 499€, tedy u nas by to mohlo byt necelych 13k, coz uz je velice lakave.

Zdroj: http://www.sonyericsson-shop.sk/clanky/553649
X10 black
Pupu
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod obluda zelená 23. 3. 2010 12:54

Podle SEMania.cz bude v druhé polovině dubna i u T-Mobilu, na volném trhu bude někdy začátkem, ale dostupnost na volném trhu ještě oficiálně není potvrzena (myšleno přesný konečný termín)
Motorola T180-> Nokia 3410-> SE Z600-> Nokia 3410-> SE K750i-> SE K790i-> Nokia N8-00 -> Xperia SP -> Nokia 6

Nějak nemám čas.
obluda zelená
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pupu 23. 3. 2010 12:56

Mame tady prvni dve recenze, telefon si nevede vubec spatne, ted jen ho dostat na trh:

http://www.engadget.com/2010/03/22/sony ... 10-review/

a

http://translate.google.se/translate?hl ... xperia-x10
X10 black
Pupu
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Louis.scorn 23. 3. 2010 14:20

teda jako designer musím konstatovat, že X10 je opravdu hnusná... sorry lidi, je. i když hezčí než samsung omnia 2. ale jako navrhnul by to každý, kdo má 5800 a nechal si jí někde rozjet válcem.
možná že se opakuju,možná že se opakuju,možná že se opakuju
Louis.scorn
Junior

Odeslat příspěvekod G SHOCK 23. 3. 2010 15:05

..ja musim konstatovat,ze X10 sa mi paci,najviac vsak omnia 2 a dufam,ze dizajneri,ako ty nebudu navrhovat mobily,ak hnusna tak 5800ka..
G SHOCK
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Louis.scorn 24. 3. 2010 17:34

jako úplně nejvíc se mi líbí asi HD2. a najde o nic jiného než poměr úzkosti a velikost displeje. a nejde o velikost telefonu, ale displeje, to mylím tak, že prostě ten displej by měl být co jejvíce přes přední stranu. jako v tom vidim jednoznačně budoucnost. tož můj názor.
možná že se opakuju,možná že se opakuju,možná že se opakuju
Louis.scorn
Junior

Odeslat příspěvekod G SHOCK 24. 3. 2010 18:00

alebo aj htc supersonic,len ta tragicky nizka kapacita baterie,potom to vyrobca do..,ako aj se vivaz
G SHOCK
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Pupu 25. 3. 2010 08:51

Louis: Jinymi slovy se ti proste libi bezcharakterni placky. Nevim, ceho jsi designer, ale zrejme bych si nic "tveho" nekoupil.

G-Shock: Co vyrobce dle tveho "dosral" s Vivazem? Baterka v tom pri beznem pouzivani vydrzi 2-3 dny, toto je na smarta lepsi prumer.
X10 black
Pupu
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod obluda zelená 27. 3. 2010 19:24

Facebook/Twitter SE píše:Milí fanoušci, je nám potěšením vás informovat, že Xperia™ X10 bude k dispozici v České republice s headsetem MH500, 8GB paměťovou kartou SD, micro USB kabelem a koženým pouzdrem CA800 (může se lišit podle operátora)
Motorola T180-> Nokia 3410-> SE Z600-> Nokia 3410-> SE K750i-> SE K790i-> Nokia N8-00 -> Xperia SP -> Nokia 6

Nějak nemám čas.
obluda zelená
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod oco1 29. 3. 2010 22:24

Takže X10 nepodporuje multitouch, nemá na to uzpůsobený hardware... už chápu proč si snad v každé recenzi stěžovali na "vynechávaní písmen" při psaní na virtuální klávesnici.
Tohle měl být nejlepší android smartphone a SE to takhle domrví, ještě k tomu pry pomalý OS (dle jedné recenze je pomalejší než HTC Legend a ten má jen 600mhz procesor!).
Není větší děs než si v internetovém prohlížeči zoomovat tlačítkama plus/minus, ani mi ten MT nebude chybět u zobrazování obrázků, ale hlavně při psaní a někomu i u hraní her, například nějaké 3D střílečky atd.
Stejně si ho koupím, ale opravdu jsem zklamám co SE předvedl, navíc se zase prodloužila doba dodání z 5.4. na 8.4. ... :oboze
S7 edge
oco1
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod obluda zelená 30. 3. 2010 05:55

U toho zoomování to není takový problém, jak jde vyčíst z tohoto videa:

Je ale škoda, že to neumí.
Motorola T180-> Nokia 3410-> SE Z600-> Nokia 3410-> SE K750i-> SE K790i-> Nokia N8-00 -> Xperia SP -> Nokia 6

Nějak nemám čas.
obluda zelená
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod badirka 1. 4. 2010 11:54

xperia je dobry telefon. Ked som sa docitala 1x, ze nemá rádio, tak som si myslela, ze to je len zart. Ale v skutocnosti már rádio zabudované v headsete, co je super! A timescape a mediascape je tiez super!
badirka
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Pupu 1. 4. 2010 12:15

obluda: Ten headset co psali nemuzu nikde najit, resp. nasel jsem ho u X2 v recenzi na Phonearena.com jako obsah baleni, ale dle obrazku to teda urcite neni ono. Nema to byt spise MW600?
X10 black
Pupu
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků