Samsung C6625 s Windows Mobile - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod kubi1 7. 3. 2010 21:48

Chtěl bych se zeptat, nevíte někdo nějaký prográmek, jak roztáhnout fotku volajícího? Ty předdefinované jsou fakt malinkaté! Už jsem něco zkoušel, ale nefungujou. Díky Kubi
kubi1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod peter34 8. 3. 2010 12:15

Toto rieši aplikácia Photo Contacts Pro, zároveň aj filtrovanie hovorov, vyzváňacie profily + časovanie, tóny sms a pod.
Samsung Galaxy S23 256GB
peter34
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Karm 11. 3. 2010 08:07

Už z tohoto telefonu po počátečním nadšení začínám být celkem zoufalý. Včera vytuhl opravdu krásným způsobem-vše vypadalo naprosto normálně, akorát když mi někdo volal, dotyčnému to zvonilo ale mě nikoliv, na telefonu byl pouze home screen. Zkusil jsem zavolat na něj i ze svého druhého čísla protože jsem tomu nevěřil,ale nic. SMS taktéž nechodily. Po restartu se alespoň SMS objevily (sice jako přečtené) na SIM(!?)ale změškané hovory nic. A to nepatřím mezi lidi co instalujou každou blbost co jim přijde pod ruku. Nestalo se to někomu?
Karm
Junior

Odeslat příspěvekod monikash 11. 3. 2010 08:26

Karmo, jo, to se u WM mobilů stává. Ne zrovna běžně, ale dělají to.
Sony RX100/7, A6600, A7R2, A7III

Moje cvaky najdete zde http://monikash.rajce.idnes.cz/
A videa tady https://www.youtube.com/@monikasindelkova1432/videos
monikash
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zip123 11. 3. 2010 23:56

Hm, tak to je ale poměrně podstatný problém, zatím asi jediná věc, která mě teď odrazuje. Dá se tomu nějak předejít nebo zjistit, že je telefon tímto způsobem vytuhlý?
Alcatel OT302 -> Siemens A55 -> SE K300i -> SE W800i -> SE P1i -> SE T303 - > SE C510 -> VDFN 845 -> SE Xperia X8 -> SE Xperia X10mp -> SE Xperia Ray -> SE Xperia Arc S -> Sony XZ
zip123
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod monikash 12. 3. 2010 07:22

Já jsem je jednou týdně restartovala. Třeba u Kaisera to poznám, když mi začne hrát při smsce defaultní melodii místo mnou nastavené. Taky to dělalo při zaplněné a nevysypané paměti. A co jsem se bavila s našimi informatiky, tak ti si na stejné problémy stěžovali taky. Proto od WM přešli na jiný OS.
Sony RX100/7, A6600, A7R2, A7III

Moje cvaky najdete zde http://monikash.rajce.idnes.cz/
A videa tady https://www.youtube.com/@monikasindelkova1432/videos
monikash
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod peter34 12. 3. 2010 10:24

Nuž neviem, za dlhé roky s WM sa mi toto ešte nestalo. Kaiser( samozrejme s ROM aj Radiom z xda-dev) mi kľudne išiel aj mesiac bez reštartu a ani s momentálne používaným Samsungom nemám žiadny problém. Stať sa to ale môže, je to predsa len smartphone :-]
Samsung Galaxy S23 256GB
peter34
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tonda512 12. 3. 2010 15:02

Ja to nepozoruji....v tomhle si nemuzu na samsung stezovat.

Ale ta qwerty mi moc nesedi....
Tonda512
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zip123 12. 3. 2010 16:26

Tahle qwerty se mi právě docela líbila, narozdíl od takové E72... Proto jak schrastím peníze, půjdu si ho koupit...
Alcatel OT302 -> Siemens A55 -> SE K300i -> SE W800i -> SE P1i -> SE T303 - > SE C510 -> VDFN 845 -> SE Xperia X8 -> SE Xperia X10mp -> SE Xperia Ray -> SE Xperia Arc S -> Sony XZ
zip123
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod slavcomirko 12. 3. 2010 22:08

Karm: Ten isty problem mam aj ja... Nemam nainstalovany ziadny program... A robi mi to opakovane raz za 7 dni... Neviem co mam robit, ci ho nereklamovat
Lepsie teraz ako potom....
slavcomirko
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tonda512 13. 3. 2010 06:47

zip123: Ja nevim, kazdemu vyhovuje neco jineho....ale jen tak z hlavy, P1i mela mnohem lepsi klavesnici, M600i taky, TyTN a Univesal jsou uplne jina trida. E61 mela taky lepsi. Horsi qwerty mel snad jen E-ten M750.
Tonda512
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zip123 13. 3. 2010 15:21

Tonda512: Tak já jsem zrovna P1i vlastnil, a klávesnice byla jeden z důvodů (kromě pomalosti), kvůli které šel pryč. Když jsem si zkoušel klávesnici na C6625, tak ač normálně nejsem zvyklý, psalo se mi naprosto parádně a bez překlepů. Nemám totiž nijak velké a tlusté prsty, tak to bylo možná proto. Každopádně když jsem si zkoušel nokii E72 (jen kvuli klávesnici, a hned jsem si vydezinfikoval ruce po nokii potom), tak to byl děs, hodně namačkaná tlačítka k sobě, nepohodlná...Je to samozřejmě hodně o názoru, ale P1i už bych znovu nechtěl...
Alcatel OT302 -> Siemens A55 -> SE K300i -> SE W800i -> SE P1i -> SE T303 - > SE C510 -> VDFN 845 -> SE Xperia X8 -> SE Xperia X10mp -> SE Xperia Ray -> SE Xperia Arc S -> Sony XZ
zip123
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kubi1 13. 3. 2010 18:27

zip123 píše:Hm, tak to je ale poměrně podstatný problém, zatím asi jediná věc, která mě teď odrazuje. Dá se tomu nějak předejít nebo zjistit, že je telefon tímto způsobem vytuhlý?


No mě se teď Samsung taky začal chovat divně, ač jsem z něho byl nagšený... . Uvažuji, že ho donesu na reklamaci, doufam, že to bude jen SW. Píše mi, že není síť, není SIm - to jsem si všiml, že by to mohl být výrobní problém, slot na SIm se mi zdá zbytečně velký. No skočín na Příkopy, tak přímo ve Vodafne je servisní technik, tak uvidím, co řekne.
kubi1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kecup.0007 14. 3. 2010 10:32

jj, taky mi obcas zahlasi "no SIM" ... mozna trochu pomohlo zafixovat SIMku ve slotu kouskem prelozeneho papiru, od te doby se frekvence techto nemilych hlaseni snizila z 1x tydne na 1x mesicne :) Kazdopadne kdyz se tento problem objevi, nezbyva nez opakovane vytahovat/zasouvat SIM a startovat/vypinat mobil, dokud se nechytne. Tezko rict, jestli je to konstrukcni vada nebo chyba ve FW.

Po nekolika tydnech intenzivniho pouzivani mam stale jeste pocit, ze za 2.777KC to byla dobra koupe (uz jen kvuli skvele GPS), i kdyz foun ma evidentne hooodne nedostatku - a bohuzel mam posledni dobou pocit, ze ma snad integrovanou AI, ktera ma za ukol skodit uzivateli - to co normalne funguje v dobe, kdy si s founem jen hraji, prestava fachcit, kdyz fci realne potrebuji (napr. vcera pri geocachingu - neslo nahodit GPS, po restartu se chytla, ovsem foun pro zmenu nebyl schopen navazat datova spojeni, byt mi v zahlavi svitilo krasne velke 3G - rezignoval jsem a pouzil PDA, po odloveni kese zaclo v C6625 vse fungovat :-) ).
kecup.0007
Junior

Odeslat příspěvekod Karm 14. 3. 2010 11:36

Tak vidím že nejsem sám. Dělá to i mému kolegovi, koukám že i lidem zde, na třetím telefonu v okolí se to zatím neprojevilo. Šance jak zjistit že telefon vytuhl naprosto není, vše se tváří normálně, v menu listujete stejně jako když je telefon OK. Jen nechodí SMS a nezvoní, v čemž je ta zákeřnost-nemáte jak zjistit že se to stalo. To že telefon zatuhne úplně nebo se resetne-no budiž, je to smartphone ale takováto chyba je na renomovaného výrobce trošku moc. telefon restartuji tak povětšinou za 1-3dny.
Zkoušel jsem napsat do servisu zda je nový FW ale neodepsali (updatovací utilita hlásí model nepodporován-možná kvůli brandování?). Za tu cenu je ta věc dobrá (záměrně nepíšu telefon), na navigaci i mp3/video použitelné, ale o používání jako primární telefon lze polemizovat.

edit:ještě jsem zapomněl podotknout,že při vytuhnutí si z telefonu ven normálně zavoláte a hovor probíhá OK. Chyba se vztahuje pouze na příchozí věci.
Karm
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků