Nokia E71 - obecná diskuze - nový firmware 510.21.009

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Markotan 8. 2. 2010 18:23

Mam e71 viac ako rok a nic sa nelupe. Mam ju ako novu. Spokojnost az na tie free Ovi maps :)
Nokia E71 400.21.013
Nokia E52 31.012
Markotan
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 790511 8. 2. 2010 21:35

Tak mapy jsou snad zdarma už dlouho, ne? Vám jde asi o navigaci. Bylo by to fajn, ale využití je takové pochybné. Do auta to moc není a pro pěší chůzi spíš se sluchátky...
790511
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod corsaczek 8. 2. 2010 22:21

Proč by využití v autě bylo pochybné?
corsaczek
Junior

Odeslat příspěvekod 790511 9. 2. 2010 08:30

corsaczek: doba nalezení satelitů bez připojení k internetu je dost dlouhá, zvlášť během jízdy. Displej je hodně malý pro takové účely. GPS určené do auta mají displej asi 4x větší. Ale budiž, dejme tomu, že budete jen poslouchat hlasové příkazy. Vůbec nejhorší mi připadá ovládání. Některé funkce, jako zoomování, fungují až po stisknutí klávesy na speciální znaky, přičemž nikde není indikace, že už tato klávesa byla stisknuta. A když ji zmáčknete dvakrát, zaaretuje se sice na speciálních znacích, ale zase bez indikace. S tímhle bych se v autě nerad babral.
790511
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod corsaczek 9. 2. 2010 11:53

S tím hledáním satelitů máš pravdu, na druhou stranu Tom Tom rozhodně neni o nic rychlejší. Jinak je to navigace v pohodě (používám McGuider). Velikost displaye mi přijde dostačující, zoom za jízdy je zbytečný, vykreslení křižovatek přesné. Nemám zkušenost s Ovi, ale minimálně u McGuideru rozhodně neplatí, že by měl telefon oproti normální navigaci nějaký nevýhody.
corsaczek
Junior

Odeslat příspěvekod Mobi 18. 2. 2010 13:27

Zdravím, mám dotaz na někoho, kdo má praktickou zkušenost. Praktickou zkušenost s tiskem na tiskárně přes bluetooth. 1.) Zajímal by mě typ tiskárny, který používáte. 2.) Zda je možné tisknout PDF.
Díky
Mobi
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod frky11 19. 2. 2010 15:30

Zdravím, mám nově E71 k tarifu od t-mobile. Takže tam mám ty ruzný WebNWalky a t-mobile internety. Dá se tohodle nějak uplně zbavit? Chci pripojení pouzivat pouze pres Wifi ale když používam aplikace ke se potrebuju pripojit tak me to nabizi pouze to GPRS. Nemohl jsem to nikde najít tak děkuju za odpovědi.
frky11
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Mobi 19. 2. 2010 21:37

Web'n'walk je jen název interního prohlížeče. Není potřeba se samozřejmě ničeho zbavovat jen proto, že se chci připojovat přes wifinu. Něco jinýho je, že se toho chci zbavit, protože to v telefonu nechci a flešnu si telefon openmarketovým FW přes ten brandovanej.
Jinak zvolím web'n'walk "Je vyžadováno připojení k serveru. Chcete se připojit?" > Ano > zvolím si svojí wifinu a už frčím, na pohodu. Častěji však používám Operu Mobile.
Mobi
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod frky11 21. 2. 2010 23:58

jj já vím, si mi jde o to flashnutí. Mám k těm brandovejm věcem trošku odpor (hezka čeština), nebyl by ještě nějakej tip na web s tématy a aplikacemy zadarmo? díky
frky11
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 22. 2. 2010 05:01

Témata www.zedge.net
aplikace, na to zkus seznam aplikací v sekci Nokia, některé jsou ale placené, ty si musíš koupit.
Jinak google
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod karel_E71 22. 2. 2010 19:28

trochu nosim drivi do lesa, ale presto se zeptam, nepouzivate nekdo Freedom universal keyboard? Jedna se o pekne velkou externi skladaci bluetooth klavesnici, velikosti tak do naprsni kapsy. Momentalne se prodava jiz 3 verze klavesnice, ktera ma, myslim, 75 klaves, prvni ma 65, druha neco mezi 65-75 pravdepodobne. Pri celedennim vytukavani esemesek, emailu, me boli briska prstu, tak premejslim, jestli do toho trochu neinvestovat, kdyz se to pak do pouzivat i na WM, Android, proste na jakykoli otevreny OS.

Zajimalo by me jakou verzi Freedom keyboard pouzivate a zda vsechny klavesy funguji jak maji?
karel_E71
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xlendi 23. 2. 2010 18:10

To: Mobi

Tisk přes BT jde úplně v pohodě, používám HP C5380 s BT dongle. Prostě si ji zvolím a jede to úplně v pohodě. Dokonce i fotka (jedna, víc jsem nezkoušel). PDF bez problémů.
iPhone 12, Samsung A50, iPad Mini (2019), Apple Watch 5, MacBook Air M1

Moje úvaha, proč si (ne) koupit iPhone 12:
http://coins4you.cz/ip12/
xlendi
Junior

Odeslat příspěvekod JanHavlicek 27. 2. 2010 20:11

Ryba CZ píše:Ještě přidám jeden dotaz na stávající majitele E71 - neloupe se vám stříbrná barva z pětisměrné středové klávesy?


Ne, ale včera se mi začala loupat barva z toho plastového "jazyku" dole (jak má díru na mikrofon). Vypadá to dost ošklivě a i když to celou dobu (příští týden to bude rok) nosím v pouzdře, stejně se to začalo loupat. Divný, nic to nevydrží...
JanHavlicek
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ufin 3. 3. 2010 14:48

Ahoj, poradite mi, kde přesněji zakázat všechna připojení k internetu přes "operátora" Vypnul jsem A-GPS a dál nevím. Nerad bych aby se mi telefon připojoval k internetu mimo Wi-Fi. Chystám se do zahraničí a nechci tma nechat majlant. Snažil jsem se to nalézt v návodu, ale nekde mi to stále uniká.

V Menu-Protokol mám pořád každou chvíli Paketová data O2 Internet.

Díky za radu.
Ufin
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod friend66 3. 3. 2010 16:50

V menu Nokia maps - Volby - nástroje - nastavení - internet off .
Nemám v mobilu češtinu, tak snad jsem to přeložil správně :-)
friend66
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků