Mobil z dovozu a internet

Diskuze o dalších značkách (BlackBerry, Vodafone, Mivvy, Siemens atd.)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod dolfa82 21. 2. 2010 15:52

Zdravim...koupil sem si imitaci na I Phona nejakej cinskej F003 ...celkem jsem zatim spokojenej akorat nevim jestli na nem bude fungovat internet.Dneska sem byl ve Vodafoune a zaplatil sem 170 korun za internet na mesic ...akorat to nejak slecna nemohla rozjet...tak se chci zeptat jestli ten net na tady tech levnejch kramech vubec pojede...popripade jestli s tim ma nekdo nejaky zkusenosti...diky za kazdou odpoved :hm
dolfa82
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod audis 21. 2. 2010 16:35

obecná rada:
datový profily s APN "internet" máš nastavený správně? a že se má používat právě ten a ne jiný?
Mohli bychom prosím vystoupit ihned z Evropské Unie?
audis
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dolfa82 21. 2. 2010 16:44

ja myslim ze to je vsechno nastaveny spravne...kdyz se chci pripojit na domovskou stranku tak to chvilku hleda a pak to napise ze v obsahu jsou nepodporovane skripty...a nebo plna pamet
dolfa82
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod dolfa82 22. 2. 2010 18:51

Javu ma a je v nem i Opera Mini...ale kdyz dam instalaci tak se to ve ctvrtce sekne a neinstaluje se dal...no a co taky nechapu je to ze kdyz se snazim teda dostat treba na Seznam.cz ...dam WAP...domovskou stranku...tak me to napise plna pamet
dolfa82
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod dolfa82 22. 2. 2010 20:51

tak to nastaveni mam myslim sparvne nastaveny..podle te tabulky kde tady mas...ale asi to nepojede ten net bez opery co?...nevim proc nejde nainstalovat...myslis ze se da stahnout nekde na netu jina?...mam 2 mini opery...jednu 5 betaktera se kousne hned pri prvni fazi instalace a druhou mam verzi 4.2 a tam me to pise ze ta aplikace bude chtit dostavat informace (sokety) za ktery zaplatim dost penez..aji kdyz dam ano jako pokracovat tak se to stejne nedoinstaluje...
dolfa82
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod polda 23. 2. 2010 11:39

To vypadá na nějaký customizovaný foun kde původní aplikace nechce pustit nový prohlížeč,toto se stává třeba uTMO telefonů kdy jejich tzv prohlížeč nechce pustit ofiko operu.mini.
polda
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod f003 26. 2. 2010 19:05

internet na tomto telefonu urcite funguje sam jsem ho hojne vyuzival..

http://www.vodafone.cz/osobni/napoveda/ ... p_live.htm
http://www.vodafone.cz/osobni/napoveda/ ... /index.htm
akorát vodafone tam má někde chybu.. ( sám jsem hodně bojoval než jsem ji našel..) jelikož mi nyní telefon nefunguje nemohu říct jaká to byla přesně chyba, ale tuším že na konci ip má být 111 a ne 011
f003
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků