Samsung B7300 Omnia Lite - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Twofinger 27. 1. 2010 19:43

Ahoj, nedocetl se nekdo prosim, jestli je nejake reseni na problem s otacenim displeje u SMS...? Zadny novy firmware v dohledu neni a asi hned tak nebude a tento drobny bug me docela mrzi. Zkousel jsem i hard reset, ale po par minutach se problem opakuje. Sice po vypnuti a zapnuti telefonu nataceni displeje funguje, ale tak 10 minut...
Twofinger
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod georgeoldman 28. 1. 2010 14:44

Ano, bohužel je to tak, kvůli neotáčení displeje jsem mobil vrátil, udělal jsem několikrát hard reset, fungovalo to hodinu a pak zase nic. Chyb je v tomto telefonu bohužel víc (občas nepřehraje zvuk při SMS, nevyskočí okno s SMS atd.......) Na Omnii II funguje všechno perfektně.
MacBook Pro Retina
iPad Air
iPhone 5S
Apple TV
Airport Express
georgeoldman
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tudy 2. 2. 2010 12:00

Ahoj, taky tento telefon vlastním a měl bych par dotazu.

1. Jde nejak prehodit hodiny na 24. hodinovy rezim ?

2. Lze na jednu z ploch dat pouze nejake vybrane kontakty na rychle vytaceni ?

3. Zatim nemam datovy tarif tak by me zajimalo jestli nekde jde nastavit aby se me to pokazdy zeptalo kdyz se to chce pripojit k internetu.

Dik
Tudy
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Poduch 6. 2. 2010 19:02

Jakou používáte aplikaci na gps ? Chtěl bych si tento tel. zakoupit a občas ho využít jako navigaci.
Poduch
Junior

Odeslat příspěvekod j.brucek 7. 2. 2010 18:16

Dobrý večer.
Vím, že už se tu někdo ptal, zda se při otočení displeje "naležato" objeví QWERTY klávesnice a vy jste mu odpovídali, že je. Jen bych se v tom chtěl ujistit, protože na zahraničních webech jsem četl, že to není možné, a tak to (podle mne vcelku poprávu) považovali za obrovskou chybu. Mohl by mi to prosím někdo upřesnit?
předem děkuji =)
j.brucek
Junior

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 7. 2. 2010 18:52

Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tonda512 9. 2. 2010 03:04

Tudy píše:3. Zatim nemam datovy tarif tak by me zajimalo jestli nekde jde nastavit aby se me to pokazdy zeptalo kdyz se to chce pripojit k internetu.
Dik



Pokud myslis, aby se to ptalo pokazde zda se pripojit a pres jaky pristupovy bod(jako napr. u Symbianu S60 3rd), tak jsem zatim nic takoveho nevidel. Ale sam zjistis, ze datovy tarif je k WM telefonu vice nez vhodny.
Tonda512
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod quadro 9. 2. 2010 21:51

Nazdar všem,

jen jedna zkušenost- dnes jsem byl v Sunnysoftu vyzvednout prý luxusní pouzdro Krussel, ale ne chal jsem ho tam protože neseděl otvor pro ovládání hlasitosti. a za skoro 6 kil by to mělo sedět. Nevím jestli to byla výjimka ale když si představím že ho koupím po netu a pak tohle......Takže bacha, nebo jestli víte o něčem, prosím hoďte SZ.

Čaues
quadro
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod b.a.r.t.i.i.k 12. 2. 2010 08:12

Nové forum o omnii lite pomocte mi ho vylepši!!!!

Kód: Vybrat vše
www.omnialite.xforum.cz
b.a.r.t.i.i.k
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Tudy 15. 2. 2010 10:07

Podarilo se nekomu zmenit prostredi smsek na defaultni z windows a zbavit se ty samsung customizace ? Zkousel jsem to zmenou v registrech podle nekolika navodu ale nikdy se zadna zmena neprojevila.
Obcas se mi zda ze cokoliv zmenim v registrech tak se vubec neprojevi ani po restartu telefonu.
Tudy
Kolemjdoucí

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků