Nokia E52 - FAQ, obecná diskuze

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod ego42 30. 1. 2010 22:17

Že ty máš aktivovaný kontakty na SIM?
ego42
Junior

Odeslat příspěvekod Hieronymus 31. 1. 2010 16:36

Moc díky za radu. Už to funguje! ^^
Hieronymus
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Hieronymus 31. 1. 2010 19:49

Ještě se chci zeptat... Po kopírování kontaktů ze SIMky na kartu (a možná po vytažení a opětovném vložení SD-karty) se v nastavení aplikace Kontakty ztratila položka "Nastavení". Tedy "Kontakty" - "Volby" - "Nastavení"(zmizelo, ačkoli tam v nabídce dříve bylo).

Díky za nápady
Hieronymus
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod SWAPE 4. 2. 2010 16:36

Dotaz na všechny majitele E52:Jak jste spokojeni s GSM signálem?Sleduji diskuzi od začátku a ozývaly se tu hlasy o kolísajícím nebo žádném signálu,tak by mě zajímalo,zdali je to stále špatné nebo to byl problém několika prvních kusů resp. série?Nebo to snad je vlastnost? ;-) Děkuji za odpovědi
SWAPE
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ondraschoffka 4. 2. 2010 16:48

za mě můžu říct, že ok, oproti předchozím telefonům žádná změna, nemůžu si stěžovat.. ;)
ondraschoffka
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ego42 4. 2. 2010 17:43

Taky nemám problém, změny oproti E51 jsem si nevšimnul (což neznamená, že neexistuje).
ego42
Junior

Odeslat příspěvekod aernor 8. 2. 2010 23:35

ahoj te,
chci se zeptat jestli nekomu jdou nejake hry pres python?? mam naistalovaneho pythona a at potom naistaluju jakoukoliv hru, tak se tam objevi, ze se to nacita a jenom to problikne a nic se nestane, predem diky za odpoved
aernor
Junior

Odeslat příspěvekod labanek 9. 2. 2010 09:50

aernor mozna mas spatnou verzi Pythonu :idea:
labanek
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod m-a-j-a-k 24. 6. 2010 19:06

ja mam takovej problem ze od zacatku co mam ten tel mi blika nahore vpravo obalka (sms, mms, email neprectenej nemam) a nevim co s tim
m-a-j-a-k
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Deleted user 24. 6. 2010 19:19

Není ta nepřečtená zpráva náhodou na SIM kartě? Viz Menu > Zprávy > Volby > Zprávy SIM.
Deleted user

Odeslat příspěvekod m-a-j-a-k 24. 6. 2010 19:29

Majkl vP. píše:Není ta nepřečtená zpráva náhodou na SIM kartě? Viz Menu > Zprávy > Volby > Zprávy SIM.


hele je... to me vubec nenapadlo... diky za radu
m-a-j-a-k
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod czester 8. 7. 2010 10:16

Dobrý den,
včera jsem dostal Nokii E52 a mám dva problémy se kterými si nevím rady.
1) Lze u kontaktů utvořit skupiny (resp. kde je najdu po utvoření)? Když dám v kontaktech skupiny a přidat do skupiny nebo vytvořit novou skupinu, kde ji v telefonu najdu? E51 to měla krásně přehledné, tady to nemůžu najít.
2) Mám všudě vypnuto vyhledávání WLAN, na displeu v poh. režimu mám Skenování WLAN a přesto mi každou chvíli ukazuje že našlo skrytou WLAN. Nevím jak se toho zbavit a dost mě to rozčiluje :grr: .
Děkuji moc za rady a tipy.
czester
Junior

Odeslat příspěvekod ondraschoffka 8. 7. 2010 11:08

czester: 1) skupiny jsou řazeny v telefonním seznamu mezi kontakty, jenom mají na začátku řádku jinou ikonku..
2) Menu - Ovládací panel - Nastavení - Připojení - Bezdrátová LAN - Zobrazit dostupnou WLAN - Nikdy - tímto zamezíš telefonu v hledání dostupných wi-fin, pokud nechceš mít v APR řádku s hledáním wi-fi, lze ji odstranit zde: Menu - Ovládací panel - Režimy - Aplikace dom.obrazovky - odškrtneš Bezdrátová síť LAN
ondraschoffka
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod czester 8. 7. 2010 11:21

Přesně tak jsem tu LAN zaškrtl, ale pořád mi na displeju vyskakuje že našlo skrytou WLAN, asi to budu muset uplně zrušit.
Ale jinou ikonku u skupin jsem nenašel. Založil jsem jednu skupinu, ale nedokážu ji najít. E51 to měla skvělé udělané.
Díky každopádně za tip.
czester
Junior

Odeslat příspěvekod gonzalezz 8. 7. 2010 12:21

Možno hlupa otazka, ale ktora E52 je elegantnejšia pre muža ? čierna alebo strieborna ?
gonzalezz
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků