Vodafone 3G: výstavba, zkušenosti

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod pucicek 10. 1. 2010 19:17

Mám jenom jednu informaci, volal jsem na operátora, a ptal jsem se jestli vědí něco nového o 3G síti, a on my jenom řekl prý jestli jsem si všiml tak se začíná stavba pomalu zrychlovat a i v Brně a v Praze, že za poslední dobu udělaly více než minulý rok se starým dodavatelem, prý Huawai je rychlejší v dodání techniky. A prý se tento rok má docela hodně pokrývat, a díky tomu prý budou i nové datové tarify, a i nové hlasové tarify, a měly by přijít i nové služby jak Videohovory, které neměli být, a prý se jedná i o Licenci na Mobilní TV přes UMTS, na kterou musejí mít od Radiokomunikací povolení. A ještě by mělo dojít k výraznému zlepšení Vodafone Parku, který by se měl propojit i s Vodafone live! a mít bránu na SMS a MMS i přes Vodafone live! a to zdarma. Takže nás v tomto roce čeká hodně nových věcí.

Prý to ví z interního oddělení, a prý ještě na to budou mít nějaké školení. Takže super. Konečně Vodafone začne něco dělat.
Vodafone CZ (Ze zahraničních karet Vodafone Deutschland > CallYa) A telefon Nokia Lumia 820.
pucicek
Junior

Odeslat příspěvekod Snekac 11. 1. 2010 19:44

pucicek píše:díky tomu prý budou i nové datové tarify, a i nové hlasové tarify, a měly by přijít i nové služby jak Videohovory, které neměli být, a prý se jedná i o Licenci na Mobilní TV přes UMTS, na kterou musejí mít od Radiokomunikací povolení.

1) Radiokomunikace nikomu povolení nedávají.
2) O nových tarifech se mluví už dost dlouho, je to jako čekání na Godota
3) Možná nakonec letos i budou, třebas 5.3. je docela zajímavý termín, kdy končí současná akce

pucicek píše:Prý to ví z interního oddělení, a prý ještě na to budou mít nějaké školení. Takže super. Konečně Vodafone začne něco dělat.


Jistě a toto ti řekl v hovoru, který může být monitorován :oboze To je tak pravděpodobné, jako že zítra bude počasí na koupání.
> Jak pokračuje kampaň za svobodu informací?
>> Pardon, o tom nelze mluvit.
Snekac
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jackoneill 11. 1. 2010 22:20

Já mám stejně informace, ale nikoliv z infolinky ale z obchodu...
Nokia N900 - Objevujte nové možnosti. Online, ať se děje cokoliv.
jackoneill
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod audiobullys 12. 1. 2010 00:35

tak vono ne vsechny hovory se na infolince nahravaj, muze nastat situace ze u par operatoru (6-10) se par hodin nebudou z licencnich duvodu hovory nahravat. a klidne to muze bejt tak 7x do tejdne.

//Snekac: Však píšu může být.
Daň ze samostatného myšlení nebyla dosud zavedena jen proto, že by to byl příjem pro stát zcela zanedbatelný.
audiobullys
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod taylor729 13. 1. 2010 15:44

Vodafone dnes zacal stavet UMTS v Bohnicich na Praze 8. Zrejme zacina vznikat dalsi ostrov. V Kobylisich zatim nic.
taylor729
Junior

Odeslat příspěvekod pcwifi 13. 1. 2010 22:45

je to takove paradoxni,cekla bych ze nejprv Pragl a az pak Ostatni - Brno aspol., a ono je snad vic brna pokryto nez prahy,samozrejme procentualne :mrgreen: ale hadam ze na vidiek se vybodnou, pffff :roll:
Asus X550C, Intel i5-3337U 17W TPD ! 12GB RAM, Intel 250GB SSD, Intel HD, DVD-RW ,15,6" matny ,W10P, 500GB USB3,Samsung S21FE 5G 128GB + TM noFUP, Home VDSL Terminator 125/25M, Koss PortaPro, Asus 24" FullHD, MESH TPlink, MiBOXs + IPTV TM full.
pcwifi
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Onecar 17. 1. 2010 12:47

Neví někdo nějaké informace o pokrývání dalších měst? Jsem z Ostravy, za chvíli bude mobil s podporou 3G a rád bych věděl, jestli se dočkám v roce 2010 :-).
♫ [PORTABLE] SanDisk Sansa Clip 4GB SILVER + Etymotic Research ER-6i BLACK
♫ [HOME] Asus Xonar DX (soundcard) + M-Audio StudioPhille AV 30 + All Music in FLAC
Onecar
Junior

Odeslat příspěvekod Pav Lucistnik 17. 1. 2010 19:19

Dočkáš se :)
Nokia E71 (O2/3G), Nokia E51 (T/3G), 4x Nokia 6120c (Vdf/3G, Vdf/GSM, O2/GSM, T/GSM), 2x Axesstel (U:fon, O2 CDMA), ZTE LTE usb stick (O2 LTE), Lenovo ThinkPad Edge, toť výbava lovce
Pav Lucistnik
Lovec BTS
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ATTOG 17. 1. 2010 19:47

Docela by mě zajímalo, kdy bude KONEČNĚ pokrytá celá Praha, je rok 2010 >:-(
Tohle se mi snad jen zdá...
ATTOG
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pav Lucistnik 17. 1. 2010 19:56

Konečně bude pokryta 10. března
Nokia E71 (O2/3G), Nokia E51 (T/3G), 4x Nokia 6120c (Vdf/3G, Vdf/GSM, O2/GSM, T/GSM), 2x Axesstel (U:fon, O2 CDMA), ZTE LTE usb stick (O2 LTE), Lenovo ThinkPad Edge, toť výbava lovce
Pav Lucistnik
Lovec BTS
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod networker 19. 1. 2010 17:20

budou mezitím spouštět ještě nějaký segment sítě nebo zbytek Prahy spustí naráz?
networker
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Pav Lucistnik 19. 1. 2010 18:24

Naráz
Nokia E71 (O2/3G), Nokia E51 (T/3G), 4x Nokia 6120c (Vdf/3G, Vdf/GSM, O2/GSM, T/GSM), 2x Axesstel (U:fon, O2 CDMA), ZTE LTE usb stick (O2 LTE), Lenovo ThinkPad Edge, toť výbava lovce
Pav Lucistnik
Lovec BTS
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod gizmoboss 19. 1. 2010 20:59

@Pav:

Bude k 10.3 spuštěna pouze Praha nebo konečně i Brno? :oboze
gizmoboss
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pav Lucistnik 19. 1. 2010 22:44

Obojí
Nokia E71 (O2/3G), Nokia E51 (T/3G), 4x Nokia 6120c (Vdf/3G, Vdf/GSM, O2/GSM, T/GSM), 2x Axesstel (U:fon, O2 CDMA), ZTE LTE usb stick (O2 LTE), Lenovo ThinkPad Edge, toť výbava lovce
Pav Lucistnik
Lovec BTS
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod taylor729 6. 2. 2010 18:08

Vypada to ze na severu prahy jsou vsechny sajty Vodafone osazene UMTS. Mate nekdo postrehy z centra (centrum prahy vetsinou projizdim jen metrem).
taylor729
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků