K750i X S700i

O mobilních telefonech značek Sony i Sony Ericsson

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod syky02 8. 10. 2005 14:04

zdravím všechny milovníky SE. Možná se mi to jen zdá, ale v čem je K750i kromě autozaostřování a RDS lepší oproti S700i? Marně sem hledal a nenašel skoro žádný rozdíl ve funkcích, Esko je sice větší, ale zase má ten nejjemnější displej. Kde tedy tkví ona jedinečnost káčka. Těším se na Vaše názory. 8)
syky02
Junior

Odeslat příspěvekod YAMATO 8. 10. 2005 14:23

Nebylo to tady už? No nic: karta u S700, max. 128 MB, dost výrazně omezuje jeho použití jako MP3 přehrávače. Větší počet tel. čísel: 500 kontaktů u K750 oproti 500 čísel u S700. Minimalizace Javy. Foťák u K750 je výrazně lepší.
Když zmizíš, tak budeš zmizelej, jinak tě zmizím já.
YAMATO
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rockham 20. 11. 2005 19:45

a navíc je lepší sw. je tam spousta detailů, které potěší, které usnadní život.
peace
rockham
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod BB. 20. 11. 2005 19:55

Ale lepší displej nenajdeš. S700i suverénně vede.
BB.
Junior

Odeslat příspěvekod hotspot 20. 11. 2005 19:57

S700i má hodně dobrý displej ale nejlepší ne ;) S je prostě větší stylovka, kdyby byla obyčejnější, stála by asi méně než Ká...
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
hotspot
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sith 20. 11. 2005 20:28

Taky váhám, zda se K750i za tu více než dvojnásobnou cenu ( 8500,- oproti 3900,- ) vyplatí :hm - bojím se totiž toho joysticku na K750i, zda to není stejnej shìt ( zatím je příliš brzy ), na jakej nadávají na K700i - na něm prý po půl roce ten joystick hóódně odchází a do jaké míry je úspěšná reklamace této závady a u kterého prodejce bez problémů, jsem tady nenašel - určitě to bude většinou svedeno na nešetrné a nevhodné zacházení, na které se záruka nevztahuje :twisted: - jinak oprava v servisu prý stojí litr - u K700i za 3900,- by to ovšem tolik nebolelo ......jinak některé příspěvky na joystick u K700i jsou fakt hustý, namátkou jeden z historie:
" Zaslal: čt 20. 10. 2005, 18:50 Předmět: Joystick na h.....
Mam K700i asi od brezna a v cervenci mi zacal blbnout joystick..V zari se uz nedal skoro pouzivat, tak jsem ho poslal na reklamaci (koupen v ET). Presne po mesici mi telefon prisel s tim, ze joystick byl vymenen..Je to asi 14 dni a uz zase nejde!Nejhorsi ale je, ze jenom obcas..Takze mi bylo sdeleno, ze kdyz to neni stala zavada, tak mi ji nemuzou opravit..Mam teda telefon, kterej obcas muzu pouzivat, obcas nee A s kym jsem mluvil, tak vsichni maji stejny problem..Kamosi si koupi K700i a po tydnu se to pos*alo..Takze des!Toho bych se dneska opravdu bal..Hodne se mi libi K750i, ale ma joystick, takze bych do nej nesel
.

Takže teď nevím, co risknout - zda za bomba cenu 3900,- ušetřit a koupit K700i nebo zariskovat K750i za 8500,- a modlit se, aby mi joystick vydržel aspoň rok a pak mi ho opravili bezplatně v záruce :oboze.

P.s. edit - aha, nevšiml jsem si toho "S", zahlédl jsem 700 a 750 a už jsem "psal" - až Kkozi mně nakopnul :| , takže tenhle příspěvek please přeskakujte, je off topic - ale mazat ho nebudu :pozor2
Naposledy upravil Sith dne 20. 11. 2005 20:51, celkově upraveno 1
Sith
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kkozi 20. 11. 2005 20:42

Ja myslel,ze se tady probira K750i a S700i, ne K700i.
Myslim si,ze Kacko je o docela dost lepsi nez s700i. Ale s700i je taky stroj to jo. Hlavne to kacko bylo zamereny na ten fotak. Vyvoj jde po kruckach,ale kdyz najednou boom vleti na trh dvoumegovej fotak v mobilu, tak je to si myslim takovej marketingovej tah taky.
Kkozi
Junior
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků