Samsung B7330 Omnia Pro - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod elkat 25. 12. 2009 11:44

Ne vie mi niekto poradit kde sa da stiahnut slovenský - česky manual na tento telefon??
Naposledy upravil Fíla dne 8. 3. 2010 18:05, celkově upraveno 1
Důvod: upraven název tématu
elkat
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod elkat 27. 12. 2009 16:23

Máte už niekto skúsenosti s týmto mobilom??
elkat
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod oiep 28. 12. 2009 19:20

No ja ho mám od vianoc. Vyzera to ako prakticky telefon, len sa musim naucit robit s tym wm, lebo mi tam zopar veci chyba a zatial nejak nie je moc informacii k tomu, resp. co som hladal, tak sa to vsetko toci len okolo dotykovej verzie a tato je zjavne odlisna o nieco. Mal som predtym iphone a co sa tyka pouzitelnosti a funkcnosti to bolo na uplne inej urovni, ale zas nevyhovovalo mi to dotykové ovládanie, tak som sa presedlal na toto :).
oiep
Junior

Odeslat příspěvekod elkat 28. 12. 2009 20:21

No ja ho mam tiež od vianoc výhra na mobilmanoia len škoda že nieje slovenčina EN nieje moja silna stránka tak mordujem ale dá sa daval som už aj nejaké aplikácie všetko ok akurát nemôžem rozbehnúť navigáciu IGO 8 dostal som to aj do MT ale pri nábehu mi to spustí zapne nastavenie jazyka a MT je neovládatelný nereaguje žiadna klávesa.Nemáš nejaké skúsenosti??
Naposledy upravil Fíla dne 8. 3. 2010 18:00, celkově upraveno 1
Důvod: necituj předchozí příspěvek
elkat
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod oiep 28. 12. 2009 21:50

Fú s tým bohužial nie, ale aj tak mi tam zatiaľ čo som skúšal dosť vecí nešlo :(. CleanRam, Advanced Config atd. Nie som zbehlý vo wm, čiže netuším kde tam môže byť problém, tak len tápam po gúgli :).
oiep
Junior

Odeslat příspěvekod elkat 29. 12. 2009 18:35

A nemáš náhodou uživatelskú príručku SK alebo CZ ???
elkat
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Karmir 29. 12. 2009 19:48

Po čtrnácti dnech používání mám zatím dost negativní zkušenosti:
1. Hlasitost reproduktoru při hovorech (slabost nejspíš všech)
2. Neúplná funkčnost Samsung dnes obrazovky "práce" hlavně úkoly, ale i kalendář ..a chybové hlášení o nekonpaktibilite obrazovky Samsung dnes s obrazovkou Samsung dnes, což je dost absurdní. Přešel jsem tedy na obrazovku dnes WM a jsem nadmíru spokojen
3. nesynchronizace výročí či narozenin s kontakty a opačně
4. v kontachtech se nedá zobrazit celá adresa!!!!! jen pokud půjdete do úprav. Což je taková blbost ,která mě doslova děsí. Tapnutí na adresu v kontaktu nic nedělá, přitom by to bylo logický.
5 . telefon si mění neuváženě sám pozadí...nevím proč
6. s přibývajícím softwarem se výrazně zpomaluje....
8. správa SMS a MMS od samsungu je dost nepřehledná......
9. správa videí,fotek.a hudby je snad nejhorší co jsem zažil. je nelogická, doslova zmatená.Nectí logiku stromu složek atp.
10. u promeškaných hovorů z předešlého dne není schopen zobrazit čas kdy se tak stalo..
11. nepřítomnost hlasového ovládání či vytáčení mi sice moc nevadí,ale u tak drahého zařízení?
12. přední kamerku musíte zapnout ručně úpravou v registrech.Proboha proč?
]:-<

ale abych jen nekritizoval...
1. GPS funguje naprosto perfektně.....přesněji a spolehlivěji než moje drahá automobilová navigace
2. displej je bezkonkurenční..
3. výdrž telefonu je o vagón jinde než podobná zařízení (HTC,LG)
4. zvuk s dodávaných špuntů je pomocí featurek nejleší "špunt" co jsem slyšel
Naposledy upravil Fíla dne 8. 3. 2010 18:13, celkově upraveno 2
Důvod: odstraněny nadbytečné smajlíky
Karmir
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod elkat 30. 12. 2009 20:50

Aku mapu si nainstaloval na ja som skusal IGO 8 a nemozem to rozbehnút.
Naposledy upravil Fíla dne 8. 3. 2010 18:01, celkově upraveno 1
Důvod: necituj předchozí příspěvek
elkat
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod elkat 3. 1. 2010 14:46

Podarilo sa mi oživit GPS nayigaciu Sygic_McGuider a funguje perfektne
elkat
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod teteveveve 4. 1. 2010 22:04

Aj ja ho mam ako výhru a poslal som ho do blavy nainštalovať češtinu do firmy PPI-ETC slovakia.Slubili mi to v rámci záruky.
teteveveve
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod oiep 13. 1. 2010 16:18

Hm vedel by niekto poradiť s nasledovnými otázkami ? Neviem či sa to týka prístroja, alebo je to všeobecne k wm 6.5 standard.
1. Dá sa nastaviť aby mi tá oznamovacia dióda, ledka, či čo to je, blikala na upozornenie pri napríklad novej správe, smske, či neprijatom hovore, dokiaľ si to nepozriem ? Lebo teraz to bliká len chvíľu a potom prestane, čiže keď chcem zistiť, či nemám niečo zmeškané, tak musím ťuknúť do nejakeho tlačidla a pozrieť na obrazovku.
2. Dá sa prestaviť tlačidlo s obálkou (dolu vpravo vedľa lock-quick) aby sa neotvárala nová sms, ale aby mi to zobrazilo celý Messaging (emaily, atd)?

Dakujem
oiep
Junior

Odeslat příspěvekod elkat 13. 1. 2010 20:28

elkat píše:Podarilo sa mi oživit GPS nayigaciu Sygic_McGuider a funguje perfektne


Informácii na tento MT je stále málo , stále je to model ktorý sa len pripravuje na predaj Orange? - Timobile? - O2 ? tak pridávam info GPS podarilo sa mi rozchodiť navygáciu nDrive .
GPS: Sygic - nDrive funguje bez problémov.
elkat
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kolcagin 8. 3. 2010 17:02

Prosim o pomoc-radu? :?:

1. Ako sa daju premiestnit ikoni ?
2. Da sa v layout Samsung WizPro odstranit, alebo zamenit Widget: CNN mobile, Yahoo! Finance, Yahoo! Search?
3. Da sa do Communities pridat zmenit widget? Potreboval by som tam dat novsiu verziu myspace.

Budem vdacny za kazdu radu, alebo odkaz na daky navod.
kolcagin
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod peter34 10. 3. 2010 09:25

Ikony su radene podla abecedy, preto sa nedaju usporiadat. Daju sa ale vo windows/start menu vytvorit podadresare a tam popresuvat jednotlive ikony. Samsung Wizpro je sice pekny homescreen, ale len slabo konfigurovatelny a tak sa nedaju spominane widgety menit. Na homescreen odporucam SBSH Facade.
Samsung Galaxy S23 256GB
peter34
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pixy74 11. 3. 2010 19:04

elkat píše:Ne vie mi niekto poradit kde sa da stiahnut slovenský - česky manual na tento telefon??


Nenašel jsem doteď. Jen anglickej na sk stránkách samsungu
Kód: Vybrat vše
http://www.samsung.com/sk/consumer/mobile-phone/mobile-phones/mobile-phones/GT-B7330QKAIRD/index.idx?pagetype=prd_detail&tab=support
a na microsoftu jsou "vysvětlivky" k wm
Kód: Vybrat vše
http://www.microsoft.com/windowsmobile/en-us/help/v6-0/Communicating.aspx


Pár postřehů k tomu, co napsal 29. 12. 2009 Karmir + něco od mé maličkosti.
1.S hlasitostí nemám problém já a ani na pda softu
Kód: Vybrat vše
http://www.pdasoft.cz/modules.php?name=News&file=article&sid=4441

2.Skončil jsem na obrazovce Sliding Panel, kterej je pro mě asi nejpřijatelnější. Samsung WizPro by taky šlo, ale nejdou mi odstranit Yahoo, CNN apod.
3. ??? Když si otevřu kontakt, mám tam normálně výročí a narozeniny, tak jak jsem je měl u na pc v outlooku. Při editu kontaktu v telefonu je můžu zadat a pak jsou i v kalendáři.
4.??? Adresa je zobrazena stejně, jak v outlooku na pc. Když na ní najedu v telefonu a dám menu, nabídne mi Google maps lokalizaci na mapě.
5. ??? Za 3 týdny provozu nezměnil pozadí neuváženě.

Vadí mi:
1.Při sms, hovoru apod. dioda zabliká krátce a dál už ne.
2.Zamčený telefon se mi při příchozím hovoru odemkne, aniž bych něco mačkal.
3. Nefunkčost market place pro Čechy. Zkoušel jsem i jako Němec, ale byl jsem odhalen :-)
4. Když nastavím vyzvánění a vibrace, mám pár vteřin jen vibrace a potichu zvuk (mp3) a až potom to hraje normálně hlasitě.
5. Když zmáčknu tlačítko home, vrátí se mi telefon do nastavení výrobce. Líbilo by se mi, kdyby šlo si default nastavit podle svého.
6. Ze start nabídky si nemůžu vyházet složky, které nepoužívám (fm radio, msn weather, bing, facebook..)
7. Programy pro dotyk. wm6.5 nejdou pro nedotyk, kterých je méně :-( :-)
8. Že potvrzovací tlačítko kurzoru, není zároveň i touchpad

Mám CE OS 5.2.21868 (Build 21868.5.69) a výdrž baterky jsou 4 dny i s nocí
Naposledy upravil Fíla dne 11. 3. 2010 20:37, celkově upraveno 1
Důvod: sloučeno, edituj příspěvky tlačítkem "UPRAVIT"
pixy74
Kolemjdoucí

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků