Nokia 5530 XpressMusic - (fw. 32.0.007 listopad 2010)

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Kniter 6. 1. 2010 19:35

Alebo odinstaluj to co si instaloval posledne a restartuj mobil.
K♥N♥I♥T♥E♥R loves Galaxy S5 neo+32GB

Zoznam aplikácií pre Nokiu :arrow: http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?f=6&t=1093900
Kniter
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bluetango 6. 1. 2010 19:44

inzaghi: Díky :-)
bluetango
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod quiksilver66 6. 1. 2010 22:23

jo diky zkusim odinstalovat nejaky posledni...ale nastaveni aplikaci mam v defaultnim nastaveni porad..diky moc
quiksilver66
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod quiksilver66 7. 1. 2010 00:14

kniter: zkusil jsem odinstalovat poslednich nekolik aplikaci a povedlo se tak na pul..kdyz odinstaluju posledni muzu nainstalovat jednu aplikaci a potom to zase nefunguje a musim znova odinstalovat tu posledni abych si moh nainstalovat novou..
quiksilver66
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod inzaghi 7. 1. 2010 00:30

Tak ta posledni bude nejaka spatna, doporucuju resetnout mobil, tim jdes odznova a usetris si tim cas, ja zrovna dneska resetoval a i s instalovanim vsech aplikacich znova mi to trvalo 40 minut:)
SAMSUNG Google NEXUS S I9023, Android 2.3.6
inzaghi
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod david.dda 7. 1. 2010 02:07

resetnout mobil znamena podrzet "zenely + cerveny + fotak"? Tel. se pak nastavi na puvodni vychozi nastaveni (vcetne vymazani vsech aplikaci atd.), proste jako kdyz jsi ho dostal?
david.dda
Junior

Odeslat příspěvekod LukiKE 7. 1. 2010 07:20

Staci ked zadas kod *#7370# ale predtym si zalohuj kontakty...
LukiKE
Junior

Odeslat příspěvekod Thor007 7. 1. 2010 10:45

Zdarec pánové,
stahnul jsem si aplikaci Photo Browser z BetaLabs. Super věc, ale nevíte někdo jak z této aplikace udělat výchozí aplikaci pro prohlížení obrázků? tak aby se mi spustila i po stisknutí tlačítka v ExpressM menu i po najetí do galerie?
Thor007
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod inzaghi 7. 1. 2010 10:54

uz to tu bylo reseno...pomoci aplikace Smart Settings si muzes jedine na tlacitko xpressmusic priradit zkratkove aplikace, vychozi prohlizet ale bohuzel zmenit nejde, pritom v nastaveni tato polozka je... :-l
david.dda: reset pomoci *#7370# jsem delal, vymaze ti vsechny veci z telefonu, ne z karty, pred resetem doporucuju vyndat kartu, kdyz pak naisntalujes ty aplikace znova co byli nainstalovany na karte, tak se ti sikovne ponecha historie a vsechna nastaveni..musis si zalohovat kontakty (zkopiruj je na SIM), a o smsky taky prijdes... :-|
SAMSUNG Google NEXUS S I9023, Android 2.3.6
inzaghi
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pepek92 7. 1. 2010 11:05

Aj SMS-ky sa dajú zálohovať. Ja som si ich zálohoval, a po tvrdom reštarte som ich obnovil a všetky boli späť. Záloha sa vykonáva v Správcovi súborov -> Zálohovanie -> Zálohovať obsah (nastaviť na "Všetko") a následne Voľby -> Zálohovať teraz.
pepek92
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kamik99 7. 1. 2010 11:10

A nebo záloha přes PC suit ne?! :-)
Tu změnu výchozích aplikací bych taky uvítal! Dokonce v Nastavení i tato možbost je, jen se nedá vybrat jiná aplikace :-(
Nastavení-Telefon-Nast.aplikací-Předvol. aplikace-volby-změnit.
Naposledy upravil myšpulín dne 13. 1. 2010 07:47, celkově upraveno 1
Důvod: příspěvky sloučeny, tohle není chat
kamik99
Junior

Odeslat příspěvekod Thor007 7. 1. 2010 11:32

Díky moc,
a to jsem myslel že mám celou diskuzi prolezenou:-) Funguje to na jedničku:-)
Thor007
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod quiksilver66 7. 1. 2010 11:40

mam dalsi problem:-(aplikace z niceho nic zase fungujou takze v pohode..ale nefunguje mi hudebni prehravac na domovsky strance..spustim mp3 a prejdu na hlavni obrazovku, mp3 porad hraje ale ovlsdaci prvky ktere se tam maji zobrazit tam nejsou..nestalo se to nekomu?nebo nevite co s tim?
quiksilver66
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod inzaghi 7. 1. 2010 11:44

kamik99: tyjo tak to jsem ani nevedel ze to takhle jde, me totiz pres PC suite zalohovat sly, ale nemohl jsem je dat zpet do telefonu, respektive dal, ale byli v konceptech, no priste uz to budu delat pres toho spravce souboru...
SAMSUNG Google NEXUS S I9023, Android 2.3.6
inzaghi
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kamik99 7. 1. 2010 11:45

Thor007: Co funguje? Změna aplikací tlačítka XpresMusic přes nastavení telefonu a nebo přes ten Smart settings?
kamik99
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků