nevite nekdo o strankach kde bych nasel filmy na SmartMovie?

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Joke(smazano) 12. 4. 2005 19:25

mam nokii 6630 a protoze jedu v sobotu do anglie tak bych tam chtel narvat nejaky filmy.nevite kde je sezenu (zadarmo)???mam na to SmartMovie.diky moc.moc mi pomuzete... :oboze
Shtastnej clowek se narodi jedine s usmewem na twari. Usmew od ucha k uchu znamena ziwot plnej radosti & smichu.Proto rikam:

..::::It's a JOKE!::::..

..::::It's The LIFE!::::..
Joke(smazano)
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fido (novy) 12. 4. 2005 19:29

kdyz mas smartmovie legalne koupene,tak musis mit i v PC nahrany SM converter a s jeho pomoci si upravis sam filmy ve formatu xvid,divx a tech najdes na netu urcite plno..............
Na tomto miste muze byt Vase reklama.............pokud mi darujete N70 :D
Fido (novy)
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Maso-X 12. 4. 2005 19:31

Na to nepotrebujes zadny specialni filmy. Staci ti film ve formatu DivX (xxx.avi), nebo wmv.
EDIT: tak si byl rychlejsi Fido :D .
Maso-X
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Joke(smazano) 12. 4. 2005 19:41

ale nejakou stranku kde by byly uz upraveny (aby nemely 700MB=)....
a nebo nemate nekdo nejaky?ze byste mi je poslali na mail....?
please please please (DirtyDollar@seznam.cz)
Shtastnej clowek se narodi jedine s usmewem na twari. Usmew od ucha k uchu znamena ziwot plnej radosti & smichu.Proto rikam:

..::::It's a JOKE!::::..

..::::It's The LIFE!::::..
Joke(smazano)
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aznoH 12. 4. 2005 20:03

Nevím, kdo by ti posílal film, který má asi 80MB na mail. Ale na SmartMovie Converter (v PC) to zvládneš určitě sám!
Sagem MC920~Nokia 3330~Nokia 7110~Nokia 7650~Nokia 6630~Nokia N70~Nokia N95~Neonode N2~Nokia N95 8GB~Apple iPhone 3G 8GB~Nokia Lumia 820~Nokia Lumia 930~Apple iPhone 7 32GB

VIP člen diskusního fóra MobilMania.cz
aznoH
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tomashl 12. 4. 2005 21:15

stahovat upravený filmy je blbost, pak ti třeba nemusí vyhovovat kvalita, jinak filmy na PC máš určitě doma a ne jeden, takže si je hezky zkonvertuj a nebuď línej :wink:
tomashl
Junior

Odeslat příspěvekod Joke(smazano) 13. 4. 2005 16:31

no tak to se neplatesh.... :D ale stejne.........newite nekdo o strankach kde aspon stahnu to SM converter??? :oboze
Shtastnej clowek se narodi jedine s usmewem na twari. Usmew od ucha k uchu znamena ziwot plnej radosti & smichu.Proto rikam:

..::::It's a JOKE!::::..

..::::It's The LIFE!::::..
Joke(smazano)
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod J-o-U 13. 4. 2005 17:31

Joke - jak to tak ctu, vidim ze mas opravdu spravny nick :D :D
J-o-U
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Joke(smazano) 13. 4. 2005 17:43

dikes čéče....
Shtastnej clowek se narodi jedine s usmewem na twari. Usmew od ucha k uchu znamena ziwot plnej radosti & smichu.Proto rikam:

..::::It's a JOKE!::::..

..::::It's The LIFE!::::..
Joke(smazano)
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod J-o-U 13. 4. 2005 17:49

No a ted vazne a krok za krokem - Smartmovie player se dodava i convertorem do PC, ve kterym si muzes prevadet klasicky DIVX do formatu presne pro tvuj telefon. Muzes nastavit ruzne parametry, jako kvalita obrazu, zvuku, pridat titulky. A vysledny "maly" film, ktery ma +- 120Mb si kopnes na kartu a v telefonu spusis 8) Z toho duvodu tyhle upraveny filmy urcite nikde nesezenes, kazdy si nastavuje kvalitu podle svych potreb, velikosti karty atd. To si radeji sezen bezny DIVX a ten si preved... A to je asi tak vse :D
J-o-U
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod aznoH 13. 4. 2005 17:52

J-o-U: Ještě jsi zapomněl na Codec XviD, bez kterého bys v telefonu filmy nespustil !!
Sagem MC920~Nokia 3330~Nokia 7110~Nokia 7650~Nokia 6630~Nokia N70~Nokia N95~Neonode N2~Nokia N95 8GB~Apple iPhone 3G 8GB~Nokia Lumia 820~Nokia Lumia 930~Apple iPhone 7 32GB

VIP člen diskusního fóra MobilMania.cz
aznoH
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod J-o-U 13. 4. 2005 17:54

:cry: Ano, zapomel :shock: :oboze
J-o-U
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Joke(smazano) 13. 4. 2005 18:34

to aznoH : to s tim posilanim na mail se mi nejak nepovedo =)
to J-o-U : ja mam v mobilu SmartMovie a codec taky.uz jsem si poushtel Klub sracu od kamika akorat jsem si od nej nevzal converter a to je ten problem...
presto diky moc vsem a cawdy lidi.see ya
Shtastnej clowek se narodi jedine s usmewem na twari. Usmew od ucha k uchu znamena ziwot plnej radosti & smichu.Proto rikam:

..::::It's a JOKE!::::..

..::::It's The LIFE!::::..
Joke(smazano)
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MPxondra 13. 4. 2005 19:47

mozna je to jen totalni kravina ale nedal by se pouzit pocket divx encoder sice ja to pouzivam na mpx200 ale kdyz to zkonvertuje do divx tak by to mohlo fungovat i na symbianu kdyby to nebyla kravina tak ho lze stahnout na http://www.mpx200.site.cz a ten programek je celej v cz
MPxondra
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod TOMBY 13. 4. 2005 19:53

MPxondra píše:mozna je to jen totalni kravina ale nedal by se pouzit pocket divx encoder sice ja to pouzivam na mpx200 ale kdyz to zkonvertuje do divx tak by to mohlo fungovat i na symbianu kdyby to nebyla kravina tak ho lze stahnout na http://www.mpx200.site.cz a ten programek je celej v cz

To jsem take zkousel, ale nedaji se tam ymslim nastavit fps-nevim presne, nepamatuji. A hlavne tam nemuzes tolik nastavovat parametry do minimalnich hodnot. Zkousel jsem to a film z SM Convertoru mi prisel lespi, nehlede na to ze screen je uz primo na symbianovy telefon. Proc nepouzit k prehravaci jemu vlastni convertor....zajistujes si tim spolehlivou kompatibilitu:-)
Fiat Bravo 1.9MJT 120k Dynamic - šedá techno + dodělaný tempomat
NOKIA N97
Apple MacBook White
TOMBY
Junior
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků