Samsung S5230 Star - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod hadasii 26. 12. 2009 11:05

Masaa píše:
hadasii píše:tak jeste na jednu vec jsem se chtel zeptat jak se to s cistenim obrazvky a jaky ma byt rozliseni toho pozadi? a v jakem formatu to mam ulozit

Pozadi 220x400 tady mas par hotovych pozadi wallpapers-samsung-star-gt-s5230 polovinu jsem delal ja tak doufam,ze se budou libit 8-D
Tady par her na touch screen co jsem nasel Hry

tak to tam nejake pribidou odeme jesli tam jdou nejak pridavat :)
hadasii
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Voškub 26. 12. 2009 11:11

Tak mám ho už 3 dny a vše funguje bezvadně!! Samozřejmně že od Vodafone...java de, prostě všechno. Pořídil sem si k němu malej vysouvací stylus s poutkem a přidělal ho k telefonu. Je to bezvadný, vyšroubuje se, vysune a můžu s ním naťukat citlivější věci. A krasně ho zastrčím do pouzdra k mobilu, bez problémů :tleskani Internet od o2 sem si nastavil NASTAV WAP na 999111. Za chvíli konfigurační SMS a šlape to. Pc STUDIO z CD funguje bez prblémů. Fólie na tom už byla, ale žádná přesahující, jak sem to někde viděl, ale přesně, bez bublinek, na displeji :D Prostě vše OK :oboze
Voškub
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Jarda1080 26. 12. 2009 12:10

[quote="Veruniinka"]..na které stránce je odkaz na vytváření těch troj tapet.

Prohlédni str.178, kde jsem psal stručný návod
Jarda1080
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Sergeii 26. 12. 2009 13:52

dragonflyx píše:
Sergeii píše:Zdravím,já vim je to hloupý,ale mám S5230 dva dny , firmware mam: S5230XPIK5 a mám samozřejmě problém s javou,jde o to že se má vytočit číslo *#6984125*# a pak Update java DB , ale pri tom vytaceni toho cisla se nic nestane ... nevite co dal ? diky


keby si pozorne cital vlakno tak to najdes pod mojim prispevkom

Admin menu: *#5239870*#
Internal menu: *#7092463*#
Pre-configuration: *#27236*#



Děkuju dragonfly ale Internal menu mi taky nejde a navíc nevim kde mam sehnat Master Key , děkuju ;)
Sergeii
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jizzy 26. 12. 2009 13:56

Mám dotaz jestli de nějak zrušit že když je vybytá baterie tak to asi 4 hodiny ukazeje že je vybitá a nejde pouštět žádná hra ani hudba,fotak atd. tak jestli to nejde nejak zrusit abych to mohl vycucat do 0 treba tema hrama :?:
jizzy
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 26. 12. 2009 14:04

Úplné vybití baterii poškozuje
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ALOsvk 26. 12. 2009 14:06

Zopar sexy pozadi do S5230, ktore som vytvoril najdete tu:
http://www.sexyzabava.net/obrazky/pozadia-do-s5230.html
ALOsvk
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod .Den 26. 12. 2009 14:23

Je nejaky pouzitelny externi mp3 player? Abych si nemusel rucne upravovat gigabyty hudby, jen aby to ten blb pochopil z tagu. Potrebuju jenom, aby si hudbu automaticky netridil podle sebe, ale nechaval ji v mych adresarich, a dokazal prehravat cele album v kuse.

A ma nekdo tuseni, proc se mi nepripoji Palringo...? Jimm i QIP funguji.
.Den
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jizzy 26. 12. 2009 15:22

seterwohipikule píše:Úplné vybití baterii poškozuje

ale já mám mobil nový a potřebuji aspon 2xkrát vybít na 0
jizzy
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Libac 26. 12. 2009 16:04

Zdar lidičky.Prosím moc o radu.Koupil jsem v bazaru samsung gt-s5230.Používaný asi týden.Po vložení simkarty a zapnutí telefonu to píše "HESLO KARTY SIM" a já ho nemám a neznám.Co mám dělat.Díky moc za odpověd
Libac
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jizzy 26. 12. 2009 16:15

Víte teda někdo o tom pohotovostním režimu? Viz. o pár příspěvků víš
jizzy
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod pája1 26. 12. 2009 16:50

Vyřešil už někdo zamrzání telefonu po 3 minutě hovoru ?
pája1
Junior

Odeslat příspěvekod smajli16 26. 12. 2009 18:13

pája1 píše:Vyřešil už někdo zamrzání telefonu po 3 minutě hovoru ?


mne sa stáva to isté a stále častejšie, bohužial tu na fóre mi poradili maximálne reklamácia ale nechce sa mi do toho, nemám rád dlhé čakanie a v tomto prípade sa to ako dlhé čakanie javí dosť reálne. Hovor po lubovolnej min. akoby zmrzne a ten na druhej strane ma nečuje,..jedine čo pomože je ukončiť hovor a volať znova. V situáciach ako napr. objednavka cez kuriéra je to dost na nervy a z vlast. skuseností možem potvrdiť, že vypadávanie je stále intenzívnejšie.
smajli16
Junior

Odeslat příspěvekod pája1 26. 12. 2009 18:20

smajli16 píše:
pája1 píše:Vyřešil už někdo zamrzání telefonu po 3 minutě hovoru ?


mne sa stáva to isté a stále častejšie, bohužial tu na fóre mi poradili maximálne reklamácia ale nechce sa mi do toho, nemám rád dlhé čakanie a v tomto prípade sa to ako dlhé čakanie javí dosť reálne. Hovor po lubovolnej min. akoby zmrzne a ten na druhej strane ma nečuje,..jedine čo pomože je ukončiť hovor a volať znova. V situáciach ako napr. objednavka cez kuriéra je to dost na nervy a z vlast. skuseností možem potvrdiť, že vypadávanie je stále intenzívnejšie.


A jakého máš operátora?
pája1
Junior

Odeslat příspěvekod nando1996 26. 12. 2009 18:49

[/quote]
Já tenhle program mám, zadam si všechno, i do jakýho formátu to chci ale mobil mi to stejně nepřehraje.[/quote]Vcera jsem si cvicne zkousel avi dat treba do 3gp a zvuk a video bez problemu...[/quote]
Jo to jo, to jde, ale když to převedeš do mp4 tak ti to většinou telefon nevezme, musíš dát jiný bitrate zvuku i obrazu a musíš nastavit všechny kodeky, pak už to jde
nando1996
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků