Nokia N900 živě: věcné dotazy, postřehy

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod zemj6 12. 12. 2009 03:00

@Mike-biker: ještě si to rozmysli, problémy co má N900 jsou hlavně "dětské problémy", co se z velké části časem vyřeší.Já už bych jistě neměnil, protože z ní právě píšu. Myšlenka nakonec: kdy jsi si naposled pomocí mobilu a ssh měnil stránky na svém serveru a pak jsi na mobilu zapařil Quake3? ;-j
zemj6
Junior

Odeslat příspěvekod adebzen 12. 12. 2009 08:40

Já bych si koupi po zkušenostech s tímto étericky nestabilném telefonem hodně moc rozmyslel.
adebzen
Junior

Odeslat příspěvekod Mike-biker 12. 12. 2009 09:20

Maemo mě láka, ale počkám ještě na WP7 a ve hře mám X10 s Androidem. Ale přece jen telefonování je u mě na 1. místě. Pokud se této funkci dostane rovnoprávnosti a uživatelské postřehy a ohlasy budou kladně.....kdo ví? (Never say never!). :-)
iPhone 15 Pro Max Natural Titan 256GB.
iPhone 13 Mini 128GB Red as reserved
MacBook Pro 16" 32GB RAM + 24GB GPU + 1TB SSD.
Mike-biker
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kalich. 12. 12. 2009 09:31

Nevim co tady všichni s tou N900 děláte. Mě běhá vpohodě a ještě se mi nerestartovala. A vyrzžim tak 10 hodin, i s připojenim přes wifi nebo operátora.
Dell XPS 15 Touch, Windows 10 64Bit
Samsung Galaxy Note III 32GB + 64GB karta + Galaxy Gear
kalich.
Junior

Odeslat příspěvekod Mike-biker 12. 12. 2009 09:48

Njn. je to fajn, ale já s Omnií vydržím 2dny a při totálním nasazení celý den. Večer nabiju a mám minimálně 24 hod. zajištěných! Taky nevím - je to cihla jako kráva - co by jim to udělalo, kdyby tam šoupli 2.000mAh baterku.... :-\
iPhone 15 Pro Max Natural Titan 256GB.
iPhone 13 Mini 128GB Red as reserved
MacBook Pro 16" 32GB RAM + 24GB GPU + 1TB SSD.
Mike-biker
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jurcja1 12. 12. 2009 09:54

Jo ale omnie nedokáže takové věci jako n900, kdyby jo tak by taky nevydržela nějak slavně.. Jinak k té 2000mAh baterii.. toto je pravda a mnoho lidí by to ocenilo. min o 3-5 hodin by to zvedlo výdrž..
Snažím se být sám sebou, přijímat rady ostatních, ale nenechat se ovlivnit špatnými ideály. :) Rad pomůžu pokud dokáži, ale taktéž se snažím kdekoli načerpat dostatek informací..
jurcja1
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kedarko 12. 12. 2009 09:57

MIKROFON

pruuuuser uz sa to tu spominalo a stalo sa to uz aj mne prave vcera volam cez skype a nepocuju ma, tak sme si len chatovali. :shock:

Potom som volal cez operatora normalny hovor a tiez ma nepocuju.
Skusal som stlmit mikrofon zapnut mikrofon a nic. :grr:

Zacal fungovat az po restarte. :-/
kedarko
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jurcja1 12. 12. 2009 10:01

ať už je buď celý maemo 6..
http://talk.maemo.org/showthread.php?t=31346
myslím že ten to vyřeší..

nebo nějaký nový firmware dodávající gps navigaci, mms, lepší práce s telefonem na výšku, razantní zvětšení a zlepšení výdrže.. jiank ten telefon nemá asi nijak co vytknout...
Snažím se být sám sebou, přijímat rady ostatních, ale nenechat se ovlivnit špatnými ideály. :) Rad pomůžu pokud dokáži, ale taktéž se snažím kdekoli načerpat dostatek informací..
jurcja1
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hanni 12. 12. 2009 10:09

Tak som si precital par poslednych stranok diskusie a zaujalo ma hlavne to s vydrzou telefonu na jedno nabitie. Pri trosku vacsom pracovnom vytazeni pol dna? :shock: tak to sorry,ale takto si ja pracovny nastroj nepredstavujem, aby som sa v kuse strachoval, kedy mi telefon odide do vecnych lovist a nosil zo sebou stale baterku a hladal moznosti pripojenia na zdroj elektrickej energie :hm palec dolu pre tento pristroj,aj ked zvlada cokolvek, toto je dost podstatny nedostatok, pracovny nastroj aspon den pracovneho vytazenia vydrzat musi.
hanni
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod p-r-e-d-a-t-o-r 12. 12. 2009 10:18

heh no skusal som 1234,4321,0000,1111 ale nič :-D inac ja hravam OpenArenu a dostavam okolo 30-40fps ( niekedy to vyleti aj na 50-60 ) ale v Extras-devel sice bol aj origo Quake3 ale do toho by som musel nahravat z PC .pk ( ci aka to pripona) subory a to sa mi nexcelo :-D

EDIT: inač neviete kedy by zase mal ist garage ?
p-r-e-d-a-t-o-r
Junior

Odeslat příspěvekod jacho6380 12. 12. 2009 10:27

12345
Nokia N97 Black RM-505 FW V 20.0.019 13.10.2009
Navigácia Nokia Mapy, Garmin Mobile, Sygic McGuider
jacho6380
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mike-biker 12. 12. 2009 10:34

Já nepředpokládám, že budu s tabletem celý týden na baterii, ale přijde mi trend snižování kapacity jako docela nerozumný. :-( . Právě proto, že se zvětšuje výkon. A jak již tu bylo řečeno, na co je mít superauťák se spotřebou 20l/100km a nádrž na 40l? Na hov.. >:-(
iPhone 15 Pro Max Natural Titan 256GB.
iPhone 13 Mini 128GB Red as reserved
MacBook Pro 16" 32GB RAM + 24GB GPU + 1TB SSD.
Mike-biker
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jurcja1 12. 12. 2009 10:39

ale dodám že pokud na tom telefonu normálně pracuješ děláš cokoliv krom wifiny a 3G tak ti vydrží i 9 dnů.. což mnohé telefony nedokáží.. jak tu psali mnozí záleží na nastavení..! ale pravda na druhou stranu je že bez wifiny a 3g je telefon opravdu jen na malý zlomek práce..:)
Snažím se být sám sebou, přijímat rady ostatních, ale nenechat se ovlivnit špatnými ideály. :) Rad pomůžu pokud dokáži, ale taktéž se snažím kdekoli načerpat dostatek informací..
jurcja1
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Austinek 12. 12. 2009 10:58

tak a je doma, orgie zacinaji :D +1 bod alze :)
Austinek
Junior

Odeslat příspěvekod wladas13 12. 12. 2009 11:06

@hanni
na baterku si tu stazuje asi jeden clovek z 10 a to urcite sem pise malo ludi co im baterka ide dobre...skor sem napise clovek ktoremu baterka rychlo odide
no a samozrejme ze potom si to niekto precita (napr ty) a ma z toho gulas a sklamanie. Verim ze tento problem je cisto v nastaveni tel.ci uz chybou pouzivatela alebo skor nejakou chybickou ako sa tu uz pisalo. Ta by sa z velkou pravdepodobnostou mala odstranit najblizsim vydanim FW. Moc skoro lamat palicu nad tymto problemom. Ty to skor beres ako fakt ze baterka malo vydrzi ale ono to je len chyba FW.

Co sa tyka baterky tak kazdy vie aka velka tam je. Podla mojho laickeho rozumu usudzujem ze s vacsou kapacitou proste byt nemohla. Jedine ze by mala baterka vacsie rozmery ale to by bol zas vacsi a hlave TAZSI telefon.
Panasonic TX-P50G30E; Popcorn Hour A-200
NAS/server: Celeron G530, ASUS P8H67-M LE, Corsair DDR3 1x2048MB, WD 1,5TB (WD15EARS), WD 2TB (WD20EARS), WD 3TB (WD30EZRX)
Be Quiet! L7-300W, CoolerMaster Elite 342
wladas13
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků