Jak utratit kredit na nepoužívaném čísle? (+ Přehled)

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod mareq0 27. 8. 2008 20:33

Nevím jestli tu už něco takového nebylo, ale potřeboval bych poradit, jak rychle a smysluplně utratit kredit na mobilním telefonu. Volání a sms je pro mě zdlouhavé. Tak mě napadlo jestli existují nějaké obchody, kde by se dalo nakoupit "mobilem" ? Nevíte o nějaké jiné možnosti, protože mě nic nenapadá :hm

Vím jenom o jízdenkách na MHD v Praze, ale to mám trošku z ruky 8-)
Obešel já polí pět!
mareq0
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jannnn 27. 8. 2008 21:25

z hlavy me napada DMS nebo u t-mobilu m-platba
jannnn
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod snowboarder 27. 8. 2008 21:57

to záleží, jak rychle a toho kreditu potřebuješ vyčerpat 8-) někdy je mnohem jednodušší to číslo převést na tarif a následně zrušit, čímž ti operátor tu částku vrátí 8-)

t-mobile dokonce snad i nevyčerpaný kredit na žádost vrací.. ale nevím, jestli to není jen při přenosu
::: Vyzkoušejte aplikaci SuperFórum pro Android http://goo.gl/3OyV6 :::
snowboarder
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod myval 22. 9. 2008 21:31

Mém go simku asi s 1300 Kč. Když ji podle rtady z fora změním na Neon XS paušál, musím to podepsat na 2 roky, ne? Je možné předčasné ukončení? Za kolik? Nebo když ji změním na Neon S paušál, tak asi zaplatím 1x 300,- Kč měs. poplatek a pak to můžu zrušit?
Taky nerozumím, co mám z toho, převést Go na paušál a zase zpět na předplacenou?
myval
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod snowboarder 22. 9. 2008 21:35

poplatek se platí jen za poměrnou část tarifu, tedy třeba za 10 dní už se neplatí 300, ale jen 100. Navíc XS je něco přes 110 měsíčně, což je zase dost jinde. Žádná smlouva na 2 roky se podepisovat nemusí.
::: Vyzkoušejte aplikaci SuperFórum pro Android http://goo.gl/3OyV6 :::
snowboarder
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod ProdavacMobilu 22. 9. 2008 23:45

jeste me napadlo co tu nebylo - treba ji nekomu prodat se slevou
- postahovat hry, zvoneni, loga...
- predplatit si nekde nejake bonusy (stahovaci servery,online hry...)
Dal sem se na on-line poker
ProdavacMobilu
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod stano.mania 23. 9. 2008 06:56

Pred pár rokmi som riešil podobný problém a všetko som minul ako darcovské SMS pre obete tsunami v Ázii :idea:
stano.mania
Junior

Odeslat příspěvekod michalreznar 24. 9. 2008 20:00

Tandem karta ke všem tarifům aktivovat nejde, ale měl bych jiný typ...

Co takhle třeba SIM kartu vložit do používaného telefonu a stáhnout si kupu her, melodií, obrázků, mp3 apod.? A s kreditem si hlavu nedělej, jde jít i do značného záporu (hlavně při stahování placených položek z O2 Active).

Druhou možností je třeba zaplacení si neomezeného přístupu na wap či net (u wapu dokonce na 3 měsíce zdarma)....

Jinak mohu taky doporučit poslat nějakou tu DMS, třeba podpořit nějakého toho tygříka v zoo :-)
michalreznar
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod to.tak 27. 9. 2008 09:16

Stahuješ hodně z internetu? Přes sms si můžaš zaplatit premium account na rapidshare, share-rapid myslím že i na CZshare. I když máš ještě služební mobil, možná by se ti hodil i program SMSzdarma. Tam máš taky možnost si zaplatit přes sms kredit a teď to zrovna rozjíždějí znova po určitých problémech takže dávaj myslím i 50% navíc. Sice t.mob znova otevřel sms bránu pro zprávy internetu, takže ten soft využiješ tak akorát na O.2 ale když nevíš, co s kreditem..
to.tak
Junior

Odeslat příspěvekod snowboarder 27. 9. 2008 09:20

O2 má taky smsbránu zdarma, i když jen 60 znaků
::: Vyzkoušejte aplikaci SuperFórum pro Android http://goo.gl/3OyV6 :::
snowboarder
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod mtmccox2 13. 1. 2009 22:11

rapidzasms.cz
Jesus Christ made changes to your life. Do you want to save it?

|Yes||No|
mtmccox2
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod radim 13. 1. 2009 23:10

kupmobilem.cz
radim
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dvzd 9. 6. 2009 10:02

dvzd
Junior

Odeslat příspěvekod PlnouParouBeck 11. 12. 2009 07:13

http://www.kupmobilem.cz/ už nějakou dobu bohužel nefunguje, přestavujou web nebo co a u Blesku ty DVD moc neobměňujou. Není ještě nějakej eshop, kde se dají zaplatit DVD nebo něco jiného kreditem?
o5z5
PlnouParouBeck
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kvok 13. 12. 2009 17:12

kvok
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků