Nokia 5630 Xpress Music (FAQ, nový FW)

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Kryštof Korb 21. 11. 2009 12:36

ano, ale má na to dost prťavý displej...tady bych si připlatil a šel do něčeho dotykového (5530, 5800)
near field | Úplně všechno o NFC.
Kryštof Korb
NokiaManiak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod qeg 21. 11. 2009 18:47

Tak jsem aktualizoval firmware na nejnovější přes NUS a nějak mi přestal jít fotoaparát. Věděl by někdo, co s tím??

edit:// Omlouvám se za zbytečný příspěvek. Po vypnutí a zapnutí telefonu naběhlo vše v pořádku.
qeg
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod qeg 21. 11. 2009 19:33

Kryszot píše:Tak už jsem vyřešil i druhý problém, zde je link na návod jak se toho zbavit:

http://symbianapplications.info/how-to- ... /#comments

Musíte si do mobilu nainstalovat patch a pak už konečně ztlumení přes tichý profil funguje.

A teď už je pro mě nokie bez chyby :)


Ještě mám jeden problém, nedaří se mi nainstalovat tato aplikace. Ověření certifikátu mám vyplé. Nechal jsem to přes mail (open singed) asi certifikovat, ale přesto to do telefonu neleze.
A když už jsem u toho ptaní, poradil by mi někdo nějakou systémovou utilitu, kde bych se dozvěděl např. obsazenou ram, verzi firmwaru či pozapínané programy( wi-fi) a jiné věci co by zbytečně užíraly baterii? :-)
qeg
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 22. 11. 2009 07:39

Verzi firmwaru zjistíš, že naťukáš *#0000#
Na obsazenou ram třeba Nsysinfo, X-plore
Spuštěné programy - podrž tlačítko pro vstup do menu
Naposledy upravil seterwohipikule dne 22. 11. 2009 15:53, celkově upraveno 1
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kniter 22. 11. 2009 10:29

Len opravim seterov preklep. Ma to byt *#0000#

qeg: A pozri v zozname co mam v podpise v druhom prispevku informacne aplikacie. A tiez system, taskmany(JbakTaskman) a spravcovia suborov(x-plore,fexplorer)
K♥N♥I♥T♥E♥R loves Galaxy S5 neo+32GB

Zoznam aplikácií pre Nokiu :arrow: http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?f=6&t=1093900
Kniter
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kryštof Korb 22. 11. 2009 10:30

Setera opravím, jedna nula mu vypadla :) *#0000#
near field | Úplně všechno o NFC.
Kryštof Korb
NokiaManiak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod qeg 22. 11. 2009 11:55

Díky za rady a omlouvám se za lamovské otázky. Většinou, když jsem se tady na něco zeptal, tak potom se mi problém podařil vyřešit i bez pomoci.
Jinak na ty aplikace se podívám.
qeg
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lipidek 22. 11. 2009 20:06

svasa píše:Zdravím, chci se zeptat, jesti se na 5630 dají sledovat filmy(jestli tam jde něco vidět)

Čau. Za sebe můžu říct, že úplně v pohodě. Samozřejmě, že to není zážitek jako na televizi, ale v pohodě to jde. Osobně koukám na služebkách poměrně pravidelně a seriály, filmy, všechno v pohodě. Pro mě naprosto dostačující na zabití času...
Otočme list...
lipidek
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod qeg 27. 11. 2009 17:36

Zdravím, zajímalo by mě jestli můžu stáhnout operu mini i pro jiný telefon, když na stránkách není nokia 5630 vyobrazená?
A ještě kde stáhnu to Nsysinfo, na té ruské stránce se bohužel nevyznám. :oops:

Díky za odpověď.

//edit: chyby
qeg
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lipidek 28. 11. 2009 19:07

Opera mini by Ti měla šlapat i doporučená pro jinej tel. Jde hlavně o to aby sis stáhnul verzi pro symbian s60 3rd a pokud bude v javě, tak i to není podstatný... Sám neřeším. Na net používám soft z telefonu.
Otočme list...
lipidek
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lipidek 28. 11. 2009 19:09

Já bych měl dotaz pro ty, kteří koupili silnější baterku. Je s ní nějakej reálnej rozdíl ve výdrži? Např. 1 den navíc? Nebo to nemá smysl kupovat...
Otočme list...
lipidek
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod qeg 28. 11. 2009 21:00

Ano nakonec jsem dospěl k názoru, že pro mě asi nemá cenu tu Operu stahovat. Stejně jako Nsysinfo, když volnou paměť vyčtu z fexploreru.
qeg
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fridge 5. 12. 2009 01:03

Jiné téma: Je to verzí FW, nebo máte i vy tak nechutně debilní slovník T9? Nabízí mi slova jako 'ph' místo 'si', 'b' místo 'a' a stisknutí jedničky vyvolá jednou tečku, podruhé čárku, nezřídka otazník a občas i zavináč. Neexistuje způsob, jak tam dostat něco aspoň trochu použitelného à la T9 z E51?
Vždy možnost volby. Zvolit si nesvobodu je taky volba.
fridge
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Neonym 5. 12. 2009 19:18

nevím jak v s60, ale v s40 se T9 učí... Když několikrát přepnu stejné slovo na druhé, tak už ho to pak bude vyhazovat rovnou(občas ale i to nasere), tak zkus tohle... napiš si třeba 20x A, tím, že zmáčkneš 2ku a potom dojedeš k Ačku a uvidíš, jestli si to foun zapamatuje. jestli se mýlím tak sorry
Nokia 5510>Nokia 6230>Nokia 6233>Nokia 5310XM>Nokia 5730XM>Nokia 5110>XperiaMini ST15i>Xperia L>Xperia X Compact> Galaxy S9> Xperia 5
Neonym
Junior

Odeslat příspěvekod fridge 5. 12. 2009 23:25

2 Neonym: Ono u toho "a" nebo "si" to docela řešit jde, ale donutit ho pamatovat si tu tečku prostě nejde.
Vždy možnost volby. Zvolit si nesvobodu je taky volba.
fridge
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků