Samsung I7500 Galaxy - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod hlinajs 10. 6. 2009 10:35

Hmm tak to budeme muset sáhnout hluboko do kapsy... :( Ale podle mě i za tyhle peníze ten telefon bude stát za to, doufám.
hlinajs
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod risanica 10. 6. 2009 12:09

No mozna to nebude takove strasne u nas,ale moc tomu nedavam...ted sem si cetl jake jsou novinky ve verzi 2.0 ale stale postradam funkcni bluetooth na posilani souboru a nejakou dobrou navigacku,ale nejak uz sem videl na marketu:)
Samsung S9 Duos
risanica
Junior

Odeslat příspěvekod risanica 21. 6. 2009 20:21

Tak ted se objevil clanek, kde pisou, ze u nas bude az v druhe polovine roku...tak to si jeste pockame tak mesic]:-<
http://computerworld.cz/hardware/Acer-a ... chazi-4223
Samsung S9 Duos
risanica
Junior

Odeslat příspěvekod lojza_ 1. 10. 2009 08:42

Tak koukám měsíce plynou a i7500 pořád není v prodeji. To vypadá na předvánoční akci za 12tisíc :-( Zvlášť když se bude prodávat jen u O2, kteří - co si budeme namlouvat - nasazují u nás ceny hodně vysoko.

Ale možná nás překvapí.
No stress, keep smiling.
lojza_
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod klokotik 15. 10. 2009 17:40

Už jej mám doma týden, a to jsem jej koupil v obyčejném obchodě se zaměřením na mobily. Cena byla 8490,- Kč s DPH, v černé barvě, neblokovaný, Android v češtině... 8-D
Z českých škol: „Internet je to modré E na ploše, po jehož spuštění se zobrazí Seznam internetu.“
klokotik
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod risanica 3. 11. 2009 13:21

Kde si ho koupil?Muzes shrnout vyhody a nevyhody?Hlavne mi jde o vydrz baterky a jeslti je pouzitelny v bez datoveho balicku u operatora. Ja si uz sice koupil i8910,ale toenhle bych chtel pro moji pritelkyni. Dik moc
Samsung S9 Duos
risanica
Junior

Odeslat příspěvekod yago 10. 11. 2009 10:23

Kooupil ho určitě http://www.mobilni-telefony.as/cz/eshop ... alaxy.html koupil jsem ho tam taky
yago
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod risanica 11. 11. 2009 10:32

SUper chlapi...muzete mi prosim Vas rict jak je to s tim mobilem. Pravdepodobne tam mate 1.6 Android,ze? Slysel sem ze baterka se rychle vybiji,sem tam je hodne pomaly a pry se i na zadni strane nekde prehriva...jeste by me zajimalo, kdyz nekdo nema gmail, tak s tim telefonem asi nejde moc pracovat nebo jak to funguje?Je to pro me dilezite...dekuji moc chlapi
Samsung S9 Duos
risanica
Junior

Odeslat příspěvekod hamíček 11. 11. 2009 13:02

zdar všem,dlouho jsem se rozhodoval,mezi jeet a nebo galaxi vyhrál galaxi.
prosím o nějaké postřehy kdo ho již máte,díky moc všem :-)

tak chlapi,kdo máte již i7500,sem s příspěvky:)

dotaz,má videohovor?:)

pište pište :-)

//Kniter: príspevky zlúčené
hamíček
Junior

Odeslat příspěvekod danielka01 21. 11. 2009 00:44

Chlapi?! La pardon, snad se nikoho nedotknu, ale já ho mám a doufám, že nejsem jediná, protože mám trochu smíšené pocity a potřebovala bych poradit. Můj problém je v tom, že nejsem schopná spojit telefon s PC. Podotýkám že nejsem úplný neználek, ale posuďte sami: Když je propojím kabelem, nestane se nic, pokud otevřu seznam disků, objeví se mi tam 2 nové (pravděpodobně přístroj samotný a paměťovka), ale když je chci otevřít, ups - vložte disk do jednotky... O Samsung New PC Studiu ani nemluvím, horší program jsem neviděla - sice mi identifikuje telefon, ale ihned ho označí jako nepodporovaný, zahlásí chybu a sbohem. Mám ještě Samsung Star, tam ale vše běhá jak má, tel. se ihned hlásí jako klasické mass storage...Tak pánové, poradíte prosím?
danielka01
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hamíček 23. 11. 2009 23:26

Ahoj,tak já ho ještě nemám,ale snad mi ho přinese ježíšek :-) ,takže ti ted nemohu poradit,ale až ho budu mít,tak určo poradíš ty mě,že? ;-)
A jak si sním jinak spokojená?napiš nějaký to info. dík :-)
ps. kde a za kolik jsi ho pořídila?
hamíček
Junior

Odeslat příspěvekod danielka01 27. 11. 2009 09:09

Tak koupila jsem ho tady:
http://www.mobilni-telefony.as/cz/eshop ... alaxy.html
Trochu jsem z toho měla strach, protože oficiální distribuce to samozřejmě být nemůže když není určen na náš trh, ale vše bylo nakonec O.K., koupeno za těch 8299,- co je tam i teď...
Poznatky pro tebe a ostatní případné zájemce se sem pokusím nějak vtěsnat ale předem upozorňuju že jsem vůči tomu co vlastním velmi kritická, rozhodně nepatřim mezi lidi typu: "jůůů mám novej foun, je nejlepší na planetě!!!"
Silné stránky: Displej - pastva pro oči, líbivé syté barvy, rovnoměrné podsvícení, podle mého
názoru ideální rozlišení vzledem k úhlopříčce displeje.
Internet - komfort, to je to co vás napadne při mobilním surfování s Galaxy.
Fotoaparát - to poslední, kvůli čemu si já osobně kupuji mobil, na to mám
zrcadlovku, ale tady je velmi dobrý.
Paměť - má v základu 8GB, lze ještě rozšířit pomocí karet
Konstrukce - u Samsungu celkem klasicky nic nevrže, žádné vůle, kvalita!
Slabé stránky: Softwarová qwerty klávesnice - uááááááááá, to se snad u Samsungu pos... :grr:
kdyby tam raději dali klasické rozložení ABC na jedno tlačítko, tak tu zprávu
nakonec napíšu, ale takhle... Nebo tam klávesnic mělo být víc, není!!! Naštěstí
lze doinstalovat klávesnice z HTC Hero - kdyby ne, tak Galaxy letí. Kdo si myslí
že přeháním, uvidí až vyzkouší... Takhle tedy ne! :pozor
Tlačítka pod displejem - stále nepodsvícená, klasika Samsungova...
Android ve verzi 1.5 je stále takové holátko, které jen o něco málo víc umí
než neumí...
Bluetooth: pokud si myslíte že v telefonu za 8000,- by měl být plnohodnotný
bezdrát, jste vedle...
Připojení k PC: to jsem si nechala na konec, protože to stojí za to!
Pokud budete mít nějaké dotazy, vlastní postřehy, prosím sem, ráda se nechám poučit a ráda poučím... ;-)
danielka01
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hamíček 27. 11. 2009 12:03

Ahojky,předem moc děkuji :-) a ted-takže se ti ještě nepovedlo rozchodit připojení k pc? :hm
a jak reaguje na dotek ?musíš víc tlačit?měl jsem v ruce třeba Jetta a ten reagoval nádherně,ale je bez OS a to mě odrazuje.Android je vlastně ještě takový miminko,které se musí hodně naučit a vyhrát si sním ;-)
Snad budu mít tenhle tel.dřív než od ježíška :D
hamíček
Junior

Odeslat příspěvekod danielka01 27. 11. 2009 14:55

Ano, připojení k PC aneb kapitola sama pro sebe - už mi to "funguje", respektive to fungovalo od začátku, jen vědět jak na to... Samsung PC Studio nefunguje, ale to je obecný problém tohohle softwaru, stačí mrknout na diskuze uživatelů ostatních Samsungů - prostě zmetek to je... :-)
Takže: při kabelovém spárování s PC se ti ozve klasický zvuk plonk, že je zařízení připojeno, ale nevyskočí dialogové okno, takové to kopírovat soubory, bla bla... Když otevřeš Tento počítač, vidíš dva externí disky (paměťovka a přístroj samotný), ale otevřít nejdou. Co jsem udělala - hledala jsem nějakou změnu na displeji a v horní liště kde je signál, ukazatel baterie atd. se objeví nejmenší ikonka na tomto světě co kdy byla vytvořena - tloukla jsem do toho prstem, sprostá byla, nic. Pak mi nějak sjel prst a hle - ono se to musí zachytit a potáhnout shora dolů, dáš připojit a hotovo! :tleskani Asi vypadám jako úplná trubka, ale na tohle přijít, no schválně uvidíš sám...
Reakce na dotek je naprosto bezproblémová, daleko lepší než u Samsungu Star, stejná jako u Jet, možná malililinko lepší, ale to už je fakt subjektivní...
Jinak otázka Jet vs Galaxy mi je docela blízká, taky jsem o něm dlouho uvažovala, ale - Jet má sice lepší rozlišení displeje, je rychlejší ale pokud jsi aspoň malinko hračička a jediná věc ti tam nebude zásadním způsobem vyhovovat - třeba jako u mně u Galaxy ta klávesnice - nic s tím neuděláš, protože si tam nic nedoinstaluješ, jednoduše není jak - firmware update tohle většinou neřeší, navíc Samsung na zákazníky v tomhle dost kašle a rozchodit na jakémkoliv Samsungu Javu je taky zážitek - já volila Galaxy, ale samozřejmě je to na individuálních preferencích každého z nás...
danielka01
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hamíček 27. 11. 2009 15:32

danielka01

trubka???neee :pozor ,jsi šikulka :-) no už se nemůžu dočkat,až ho budu mít :-D
I u mě zvítězil Galaxi pro OS,ale bude to pro mě zcela novinka,tak jsem sám zvědav,jak to budu zvládat,to spíše pro mě bude patřit oslovení trubka :lol:
Díky za tak rychlou odpověd,až ho budu mít,určo tě budu prosit o nějaký linky s vychytávkama pro tenhle tel. Dík moc :-)
hamíček
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků