T-Mobile Vánoční SMS soutěž - už je konec :( (nová anketa)

Diskuze na témata, která se netýkají výše uvedených témat

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Kolik jste vyhráli telefonů?
Od 1 do 3 kusů 13 %  13%  [ 13 ]
4-15 kusů 26 %  26%  [ 26 ]
16-30 kusů 13 %  13%  [ 13 ]
31-60 kusů 12 %  12%  [ 12 ]
61-90 kusů 3 %  3%  [ 3 ]
91-120 kusů 7 %  7%  [ 7 ]
Ještě víc 6 %  6%  [ 6 ]
Nezúčastnil jsem se 17 %  17%  [ 17 ]
Celkem hlasů : 97

Odeslat příspěvekod Snekac 1. 11. 2009 04:24

Zakládám téma o Vánoční SMS soutěži T-Mobilu. Vaše zkušenosti a dotazy pište sem :)
Jedná se o nemoderovanou diskuzi, která bude přesunuta na smetiště po skončení soutěže.

Obrázek
ObrázekObrázek

:idea: FAQ - NEJČASTĚJŠÍ OTÁZKY - ČTĚTE NEŽ SE ZEPTÁTE

- pro přihlášení do soutěžní hodiny je nutné zaslat SMS ve tvaru VANOCE na 2009 (cena 9 Kč)
- přijde Vám uvítání do dané soutěžní hodiny a zjistíte kolik máte nápověd
- při vašem prvním soutěžním dnu máte 10 nápověd, v dalších dnech dle provozu na vašem čísle
- následně hned obdržíte SMS s nápovědou
- stačí jakkoliv odpovědět, buď se trefíte, nebo vám přijde nápověda
- jakmile odpovíte správně, T-Mobile vám "stopne čas" - prvních 84 v každé hodině získá výhru !! pozor vyhrává prvních 84 správných odpovědí v dané hodině, takže začínejte vždy v celou !!
- pro zisk výhry je nutné tedy poslat nejméně 2x SMS = min 18 Kč
- zda jste vyhráli se dozvíte na počátku další hodiny
- kompletní pravidla na http://www.t-mobile.cz/vanoce
- v případě výhry Vám přijde unikátní kód, který je pro číslo jen jeden - slouží k zaregistrování adresy, u další výhry vám přijde znovu ale bude to ten samý - už jej nemusíte registrovat (nicméně raději ho zadejte a jen potvrďte vaše údaje)
- výhra dorazí do 14 dnů poštou a nelze zjistit zda to bude Nokia nebo Samsung

Kolikrát můžu vyhrát?
Na jedno telefonní číslo můžete získat maximálně 3 hodinové výhry a 1 denní výhru. Pokud dosáhnete tohoto počtu výher, s tímto telefonním číslem již nemůžete dále soutěžit. Jeden zákazník (rodné číslo) se může soutěže zúčastnit pouze s jedním telefonním číslem.
Proč po mně při registraci chcete rodné číslo?
Rodné číslo je povinným registračním údajem s cílem snížení rizika vydání výhry nesprávné osobě během doručování a zajišťuje rovněž, že žádný účastník nevyhraje více než 3 hodinové výhry a 1 denní výhru, mají tak šanci všichni soutěžící..


anketa1.PNG
anketa1.PNG (9.44 ) Zobrazeno 16161 krát
> Jak pokračuje kampaň za svobodu informací?
>> Pardon, o tom nelze mluvit.
Snekac
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Snekac 1. 11. 2009 09:19

Tak hned se podělím o první hráčské zkušenosti:

Hrál jsem dnes od 4 do 6 hodin.

V první soutěžní hodině jsem zaslal přihlašovací SMS a poté přišlo:

SMS č.1: Kazdou hodinu muzete hrat v Soutezi o 100 000 telefonu. Nyni muzete ziskat az 10 napoved(y). Cena SMS na cislo 2009 je 9 Kc vc DPH. Vice na t-mobile.cz/vanoce

SMS č.2: Otazka pro tuto hodinu: Hledame zname misto v Ceske republice... Odpoved odeslete na 2009. Vice na t-mobile.cz/vanoce.

(něco jsem tipnul, tuším Prahu)

SMS č.3: Bohuzel, odpoved nebyla spravna. Napoveda: Nazev mista pochazi z 19. stoleti. Odpoved odeslete na 2009. Vice na t-mobile.cz/vanoce.

(tuším jsem dal Český Krumlov)

SMS č.4: Bohuzel, odpoved nebyla spravna. Napoveda: Jedno z nejnavstevovanejsich mist v CR. Odpoved odeslete na 2009. Vice na t-mobile.cz/vanoce.

(odp. jsem Hluboká)

SMS č.5: Bohuzel, odpoved nebyla spravna. Napoveda: Vice nez 80 let zde stala meteorol. stanice. Odpoved odeslete na 2009. Vice na t-mobile.cz/vanoce.

To už jsem byl doma :-)
Správná odpověď je::
Sněžka


SMS č.6: Gratulujeme! Vase odpoved je spravna. Na zacatku nasledujici hodiny vas budeme informovat zda jste vyhral(a). Vice na t-mobile.cz/vanoce.

na začátku další hodiny přišla nejprve nápověda pro další hru a hned po ní SMS s výsledkem:

Gratulujeme! Za Vasi spravnou odpoved vyhravate mobilni telefon. Vas vyherni kod je XXXXXX. Udaje pro zaslani vyhry zadejte na t-mobile.cz/vanoce nebo prostrednictvim SMS ve tvaru ADRESA jmeno*prijmeni*rodnecislo*ulice*cislopopisne*obec*psc na cislo 2009 a to nejpozdeji do 3 dnu. Vice na t-mobile.cz/vanoce.

Vzhledem k tomu že jsem automaticky získal nápovědu na další hodinu jsem hrál znovu. Nápověda zněla: "Soucasna zpevacka"

Zkusil jsem zaslat Lucii Bílou a přišla další nápověda:

SMS č.1: Napoveda: Ceska soucasna zpevacka

zkusil jsem Ewu Farnou

SMS č.2: Napoveda: Vystudovala stredni ekonomickou skolu v Praze

to už jsem tušil a dal jsem tip a...

SMS č.3: Gratulujeme!

Správná odpověď je::
Bára Basiková


A v 6 hodin mi opět přišla jak nápověda pro další hodinu, tak info že jsem vyhrál :) Dál jsem už nehrál a šel jsem spát. V dalších hodinách už nápověda sama nepřišla.

Každopádně důležitá věc - výherní kód se vygeneruje jeden k číslu (přišly mi dva stejné) - je to o tom, že se pomocí něj zaregistrujete (jméno, RČ, adresa) a pak už TM ví kam výhru poslat, tak znovu nemusíte.

Ovšem nikde se nedozvíte, zda jste vyhráli Samsung nebo Nokii.
> Jak pokračuje kampaň za svobodu informací?
>> Pardon, o tom nelze mluvit.
Snekac
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bart.homer 1. 11. 2009 11:11

Taky jsem chtěl zkusit hrát, ale když jsem si uvědomil, co tam je za telefony, tak na to kašlu.. :D Ten Samsung si koupila moje příbuzná a to je strašnej telefon... 8-S Jen jsem najel do základního menu, tak jsem ten telefon hned odložil s tím, že to není nic pro mě a ani jako třetí telefon to nepoužiju... :-/ Ta Nokie ještě dejme tomu. Je to takový obyčejný telefon na volání a docela i přehledný, ale toť vše.... :-|
A když si tady čtu, jaké nápovědy přišli Snekacovi jako nápověda, tak z toho by člověk brečel.... Tomu říkají nápověda??? Něco tipneš a dalších 9 Kč v pr....??? :grr: :grr:
Na tuhle soutěž se fact můžou nachytat takoví ti obyčejní lidé, kteří nevědí moc o co jde a vidí tu jen šanci mít mobil. Člověk s troškou rozumu se jim na to z vysoka vykašle a pomyslí si něco o sedací části těla a případně něco i horšího... :hmm:
Kdyby se tam dali vyhrát mobily, které jsou běžně v prodeji kolem 10.000 Kč a více, tak neřeknu,ale takhle???? :roll: :roll:
To jsou teda Vánoční dárky od operátorů.... :-! :-! :-! :-!
bart.homer
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Snekac 1. 11. 2009 11:15

No zase bych to tak nekritizoval. Šance na výhru je celkem velká a přeci jen i kdybys měl ten mobil prodat v bazaru tak pořád vyděláš :) Ale nápovědy jsou fakt o tom, že musíš poslat víc než jednu sms většinou.
> Jak pokračuje kampaň za svobodu informací?
>> Pardon, o tom nelze mluvit.
Snekac
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod myšpulín 1. 11. 2009 11:27

bart.homer: přece nečekáš že operátor bude ty telefony opravdu rozdávat jen za pár sms? Podle mě je soutěž nastavená tak aby na tom neprodělali, takže výhra připadne minimálně na jednu z padesáti sms.

Jinak jsem dnes viděl v TV reklamu na tu soutěž a myslím že se lidi chytí.
myšpulín
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod m.cut 1. 11. 2009 11:50

Je zajimave,ze s karty s kterou jsem prechazel od Vodafone k Tmobile nejde sms poslat.
HTC Desire | ROOT | ROM: AuraxTSense v8.0 HTC Sense 2.2 |

T-Mobile G1 white | T-Mobile G1 black | HTC Magic | Samsung Spica | HTC Desire ......
Twitter: m_cut
m.cut
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KIMI1492 1. 11. 2009 12:09

tak jsem si taky zasoutezil , uhodl jsem otazku a ted cekam co mi za necelou hodinu odpoví , doufám že něco vyhraji :D
FORZA FERRARI !!!
KIMI1492
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 1. 11. 2009 12:15

Možná to taky zkusím, jen kdyby tam dali o něco lepší telefony, abych měl větší motivaci
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fueller 1. 11. 2009 12:17

Takze otazky ktere byly 1.listopadu:

00:00 az 00:59 Poznate ceske lazenske mesto?
Napoveda: V 11. stoleti tam byl nalezen lecebny pramen.

01:00 az 01:59 Poznate ceskeho spisovatele?
Napoveda: Byl nekolikrat navrzen na Nobelovu cenu.
Napoveda: V roce 1917 podepsal manifest ceskych spisovatelu.

02:00 az 02:59 Poznate popularniho moderatora?
Napoveda: Stal se opakovane nejlepsim moderatorem.
Napoveda: Je hercem.

3:00 az 3:59 Jak se jmenoval vyznamny evropsky umelecky styl?
Fueller
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Tomaaas 1. 11. 2009 12:20

Skoušel jsem to cestou domů z hospůdky v 1 hod ráno a vyšlo to.
Lenovo ThinkPad x220 & iPhone 5 & Garmin Oregon 550
Tomaaas
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Aleš P. 1. 11. 2009 12:24

Já jsem hrál dnes v noci podobně jako Snekac a bez problémů jsem vyhrál hned 5× na svých 2 SIM :D
externí redaktor e15.cz/finexpert a mobilmania.cz
Aleš P.
Redaktor MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Kycltov 1. 11. 2009 12:31

Má cenu si kvůli tomu koupit twist sim? Že bych to zkusil? :) Porad'te :)
iPhone 5S Space Gray
T-Mobile CZ
Kycltov
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod myšpulín 1. 11. 2009 12:32

Aleš P. píše:Já jsem hrál dnes v noci podobně jako Snekac a bez problémů jsem vyhrál hned 5× na svých 2 SIM :D

No ale co jsi vyhrál? 5 mobilů?
myšpulín
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Aleš P. 1. 11. 2009 12:34

myšpulín : Mým cílem bylo především prověřit reálné šance na výhru, jelikož jsem měl v plánu na toto téma napsat článek. Něco daruji v rodině a něco asi prodám. Jinak ano, pět mobilů.
externí redaktor e15.cz/finexpert a mobilmania.cz
Aleš P.
Redaktor MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod myšpulín 1. 11. 2009 12:40

Aha, já jsem si až teď všiml že Snekac kromě další nápovědy i ten telefon vyhrál. 8-D Že bych taky zkusil štěstí? Ještě před týdnem jsem tu měl sim z 500kč kreditem, ale ten jsem celý dal na DMS (a dalších 400kč do mínusového kreditu :D )
myšpulín
VIP uživatel

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků