jaký odolný mobilní telefon?

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod iceman77 27. 2. 2009 17:53

Čau lidi,chci si koupit nějaký odolný mobilní telefon,poradíte mi tu někdo :hm ?Stačí když bude mít Wap pro čtení mailů,a pokud možno i foťák.Díky za veškeré rady :roll: :tleskani
iceman77
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 27. 2. 2009 17:56

http://www.mobilmania.cz/Samsung-B2700/ ... fault.aspx ?
Nebo mnohem levnější http://www.mobilmania.cz/Samsung-M110-S ... fault.aspx

Proč je to v sekci Nokia? Musí to být jen Nokia?
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dejvidek 1. 3. 2009 13:14

Zadej více parametrů - cenu, značku. Takhle to je velmi obecné.
dejv
PS. Přesunuto do správné sekce.
dejvidek
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod iceman77 1. 3. 2009 13:47

iceman77 píše:Čau lidi,chci si koupit nějaký odolný mobilní telefon,poradíte mi tu někdo :hm ?Stačí když bude mít Wap pro čtení mailů,a pokud možno i foťák.Díky za veškeré rady :roll: :tleskani
Může být použitý,do 3000,a značka buď nokia nebo samsung :twisted:
iceman77
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mulo 1. 3. 2009 14:08

starsia nokia 5500 sport alebo tie samsungy co boli spomenute
siemens cx65 - nokia 6233 -nokia 6120 classic - Nokia N82- Orange Boston - Nokia C6-01- Nokia N8 - Nokia N9- LG L9
mulo
Junior

Odeslat příspěvekod Jendakral 14. 7. 2009 16:10

Měl jsem M 35,N 5410i a nyní 5500 sport.jsem elektrikář,jiné mobily po roce odešli na prach.Nemít 5500 bluetooth tak šla po týdnu z domu.Mám jí rok a půl a s... mě čím dál víc.Kupodivu se mi neodlepila klávesnice a nefunguje jen baterka(na svícení).Vadí mi asi dvacet věcí co 5410 uměla a 5500 neumí-jednoznačně krok zpět a simbian to nezachrání.např.-vložit číslo ze seznamu do zprávy nelze,u zprávy nevidím čas odeslání-musím přes detaily,automatický zámek není,opravit přijatou zprávu a poslat dál -to všechno mě ještě půl roku bude zdržovat a otravovat.Pak si pořídím další dotovaný mobil, ale Nokiauž to asi nebude.Kolega si teď koupil S&E nevím typ je to outdoor a zatím drží...
Naposledy upravil Jendakral dne 14. 7. 2009 16:15, celkově upraveno 1
Jendakral
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod dejvo8 26. 10. 2009 11:45

Odolne mobily su o nicom. Otec ma Samsung M110. Este nepresiel ani rok a uz prasklo sklicko na displeji. Obchod, servis aj vyrobca sa telefonicky vyjadrili, ze na mechanicke poskodenie sa nevztahuje zaruka (aj kej je to "odolny" telefon). V rodine sme mali uz vela telefonov, ale zatial ani na jednom sa neprejavilo mechanicke poskodenie.
dejvo8
Junior

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 26. 10. 2009 11:49

Neprojevilo? Chceš říct, nikdo ho nezpůsobil, ne? :-) Nebo třeba sklíčka praskají jen tak? :-))
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod obluda zelená 26. 10. 2009 14:43

Jendakral: Jediný odolný SE je teď C702, ten je odolný jen proti prachu a stříkající vodě (IP54).
Motorola T180-> Nokia 3410-> SE Z600-> Nokia 3410-> SE K750i-> SE K790i-> Nokia N8-00 -> Xperia SP -> Nokia 6

Nějak nemám čas.
obluda zelená
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dejvo8 26. 10. 2009 20:46

Chcel som len ostatnym povedat, ze s odolnostou odolnych mobilov je to biedne. Ja netvrdim, ze ten telefon nespadol. Mozno spadol, ale urcite s nim nebolo drsne zaobchadzane. Uz nazov "mobilny telefon" hovori o mobilite a musi sa pocitat, obcasnymi drobnymi nehodami. Ale ako som vyssie uviedol, v rodine sme mali uz vela telefonov a urcite nebudem klamat, ked poviem, ze kazdy z nich spadol aspon raz, ale ani na jednom z nich sa ziadna cast nezlomila. Samsung M110 som otcovi kupil preto, aby mu dlhsie vydrzal. Asi som zle vybral.

Stale si myslim, ze odolny telefon by mal vydrzat viac ako obycajny. Tento nevydrzal ani tolko. A vyzera to tak, ze vyrobcu to nezaujima.
dejvo8
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků