Sony Ericsson C702 - Obecná diskuze

O mobilních telefonech značek Sony i Sony Ericsson

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Folkmy 2. 10. 2009 18:09

tak přesně stejnej fw mám (R3EA037) hned jak jsem ho koupil, tak jsem ho přehrál na nejnovější, a dělá to. teda jen občas..... většinou, když mám zmeškaný hovor. jo a fon není customizovaný...

ještě k té navigaci. určení polohy nějak nejde. chybí tam nastavení java. ale nevím co s tím
Folkmy
Junior

Odeslat příspěvekod Pan Kája 3. 10. 2009 22:23

Tomu poslednímu řádku příliš nerozumím...integrovaný wayfinder jsem nezkoušel. Pouze trekbuddy. Pro samotné zjištění pozice nemusíš mít nastavenou konkrétně javu. Zkrátka jen fungující základní nastavení internetu pro operatora...popř. deaktivovanou asistovanou gps (jestli to pomůže...).
Siemens M50 -> SE T300 -> SE K750i -> SE C702 -> SE Elm -> Motorola Atrix 4G -> Lumia 1020 (AT&T) -> Lumia 930 -> Galaxy S7 -> Huawei P30 Pro -> Vivo X100 Pro
Pan Kája
Ex-moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Folkmy 4. 10. 2009 10:18

Aha tak já asi nemám nastyvený profil na net....
Folkmy
Junior

Odeslat příspěvekod jápája 4. 10. 2009 14:17

to by neměl bejt problém operátor ti pošle nastavovací zprávu kterou uložíš nebo co se s tim musí udělat a po uložení nastavení restartni foun a mělo by to fungovat :D tak do toho
jápája
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Folkmy 4. 10. 2009 21:55

ok zkusím. díky
Folkmy
Junior

Odeslat příspěvekod jápája 5. 10. 2009 12:16

šlape to??? :D
jápája
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Folkmy 5. 10. 2009 13:58

tak jsem si nastavil profil internet, v služby určení polohy - informace o stavu se začnou objevovat satelity, i na tom kolečku, ale to je vše. porád připojuje a připojuje. po asi 10 minutách jsem se na to vykašlal... jo a byl jsem venku :-)
Folkmy
Junior

Odeslat příspěvekod jápája 5. 10. 2009 14:23

to se stává i mě.zkus to vypnout a za chvilku zapnout mělo by se to chytit :shock: restartoval jsi foun?služba určení polohy není navigace.zkus TrekBuddy je jednoduchá a je na ní plno map
jápája
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod 5uch 5. 10. 2009 15:31

Folkmy: udělám ti úvod do GPS v tomhle mobilu...

Informace o stavu je aplikace celkem na nic.
Dá jen informaci o tom, jak silný je GSP signál a zda došlo k tzv. fixaci (tj. zda se GPSka "chytla"). Krom toho to umí na další záložce zobrazit rychlost pohybu, a to je vše.
Já to používám v multitasku s jinou níže uvedenou aplikací - když chci vidět, jak se mi GPS "chytá" a zda na ni má smysl čekat.

Skutečné aplikace využívající GPS modul jsou - z vestavěných:
:arrow: Cyber-Shot (Foťák) - pokud je to v jeho nastavení zapnuto, vkládá do EXIFu fotky informace o pozici jejího pořízení.
:arrow: Stopař - zaznamenává a graficky vyhodnocuje trasu, v případě opakovaného průchodu trasou umožňuje porovnávat výsledky a hlídat mezní hodnoty (hodí se při trénku běhu, cyklistiky...). Sám nevyužívá data.
:arrow: Protokol - nabízí pohled na zaznamené poslední souřadnice pozice. Souřadnice se v pravidelných časových intervalech zaznamenávají do protoklu samy bez ohledu to, jaká aplikace využívající GPS je spuštěna... tj. svítí ikona GPS - protokol se plní. Nevyužívá data.
:arrow: Google Maps - zobrazuje pozici na mapě, umožňuje jednoduché nalezení trasy a vedení po ní. Využívá data (stahuje mapy). Asi nejužitečnější věc z těch vestavěných aplikací. Dokáže zobrazit místo pořízení fotkek (pokud fotky obsahovaly informaci o místu pořízení)
:arrow: Navigace alias WayFinder - Má ambice na to být skutečnou navigací, tj. např. přidává hlasové navádění po trase. Po 3 měsících na zkoušku se za hlasové funkce a vyhledání trasy musí platit. Využívá data (stahuje mapy atd.)
:arrow: Informace o stavu - viz výše

Další Java aplikace využívající GPS modul:
:arrow: TrekBuddy - řekněmě podobné GoogleMaps, ale nestahuje mapová data (uživatel si je musí do telefonu dopředu někde sehnat a nahrát sám).
:arrow: Jiné - zkusit Google

Pro všechny výše uvedené aplikace platí, že si aktivují GPS a tudíž něco zapíší do Protokolu. A pokud je v Nastaveních GPS povolen Asistent spuštění, pak si stáhnou malý objem dat k urychlení fixace GPS (takzvaná asistovaná GPS, A-GPS).
Naposledy upravil 5uch dne 5. 10. 2009 19:37, celkově upraveno 1
Moderátor, co pamatuje Siemens ME45
5uch
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Folkmy 5. 10. 2009 17:04

to 5uch: díky moc
Folkmy
Junior

Odeslat příspěvekod ruzena112 10. 10. 2009 19:24

Ahoj
chtěla jsem si přehrát firmware R3BA035 přes SEUS hlásí mi to, že mám aktuální.
Neví někdo jak na to?
ruzena112
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod obluda zelená 10. 10. 2009 20:32

Máš aktuální firmware, žádný novější není, není co aktualizovat. Pokud máš nějaký problém, kvůli kterému jsi chtěla aktualizovat firmware, stačí obnovit tovární nastavení (ztratíš všechny data). Pokud tě ni netrápí, tak není co řešit.
Motorola T180-> Nokia 3410-> SE Z600-> Nokia 3410-> SE K750i-> SE K790i-> Nokia N8-00 -> Xperia SP -> Nokia 6

Nějak nemám čas.
obluda zelená
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod niverin 14. 10. 2009 10:53

Ahoj, pro ty, které zajímají fotky z toho mobilu, posílám pár neupravených fotek z podzimního lesíka. Berte to spíš jako ukázku technické kvality, než té umělecké :)
Fotky jsou zmenšené na 2MPx.

Obrázek Obrázek Obrázek
niverin
Junior

Odeslat příspěvekod Pan Kája 15. 10. 2009 00:44

obluda zelená: Bohužel nemá... o R3BA035 píší na diskuzích již před více jak rokem. Za tu dobu se objevilo více nových FW, které telefon o něco zrychlily, zlepšily stabilitu a odbouraly nějaké drobnosti.

ruzena112: Přinejmenším to jde "natvrdo" přes "se-tuning.cz" ale nevím, jestli stojí za to se do toho pouštět. (možná jde nějak vyřešit problém se SEUSem, což by bylo ideální řešení)

Nevím, co je aktuální FW, ale předpokládám (doufám), že "můj" R3EA037.
Siemens M50 -> SE T300 -> SE K750i -> SE C702 -> SE Elm -> Motorola Atrix 4G -> Lumia 1020 (AT&T) -> Lumia 930 -> Galaxy S7 -> Huawei P30 Pro -> Vivo X100 Pro
Pan Kája
Ex-moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod nitram47 15. 10. 2009 08:15

Staci nahrat do firmware-u 1 subor (nelegalne), pomocou ktoreho sa da znovu nainstalovat aj rovnaky firm. Navod je napriklad na stranke, ako uz kolega nadomnou pisal
hard to the core

⇛Nie je umenie smiať sa keď sa ti chce plakať, ale vypiť keď sa ti chce grcať.
nitram47
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků