Nokia 5800 XpressMusic - poslední fw. 60.0.003 (10/2011)

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod krtek7 24. 9. 2009 21:04

Nejsem si stoprocentně jist, ale řekl bych, že oficiální cestou to nelze.
Nokia N96 + telefony na testování
Acer Aspire 5542
Já myslím, že mají všichni pravdu, kromě mě, takže zapomeňte, že jsem něco řekl.
krtek7
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lumiror 24. 9. 2009 21:10

Mozno by to islo ,lebo aj ten kto ma mobil z obchodu aktualizuje firmware, tak neviem alebo je to nejako blokovane v telefone aby to neislo
lumiror
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Tony.som.ja 24. 9. 2009 21:18

Su tam kraviny stale.
Tentokrat ma vsak Nokia celkom prekvapila lebo tam je iba par obrazkov (ktore sa daju vymazat, je ich asi 10) a Nokia tam nainstalovala aj neake hry (co je pozitivne).
Akurat by som este povedal ze pri zapinani naskoci logo nokia a potom logo orange. Tak isto ak vyjde najnovsi firmware pre tvoj model tak si budes pockat na "firmware pre brandovane telefony".
- Nokia 5800 XM Red
- iPod 30GB 5G White
- ASUS M51V Multimedia
Tony.som.ja
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod krtek7 24. 9. 2009 21:20

Takže jsem se nespletl. To jsem rád :-)
Nokia N96 + telefony na testování
Acer Aspire 5542
Já myslím, že mají všichni pravdu, kromě mě, takže zapomeňte, že jsem něco řekl.
krtek7
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod matiu 24. 9. 2009 21:32

Tony.som.ja-Skusal som vybrat baterku ale stale mi to tak ide proste neviem co je s tim nemoze mi to nejak **** fon ? lebo vsetko ide ako ma jedine to logo ked sa spusta fon
matiu
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Tony.som.ja 24. 9. 2009 22:05

Ved normalne legalne upgradnes firmware ... :D
Ziadna veda.
- Nokia 5800 XM Red
- iPod 30GB 5G White
- ASUS M51V Multimedia
Tony.som.ja
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lumiror 24. 9. 2009 22:23

Tony.som.ja píše:Su tam kraviny stale.
Tentokrat ma vsak Nokia celkom prekvapila lebo tam je iba par obrazkov (ktore sa daju vymazat, je ich asi 10) a Nokia tam nainstalovala aj neake hry (co je pozitivne).
Akurat by som este povedal ze pri zapinani naskoci logo nokia a potom logo orange. Tak isto ak vyjde najnovsi firmware pre tvoj model tak si budes pockat na "firmware pre brandovane telefony".


Takze je to nejako blokovane aby tam nesiel dat ten orig.od Nokie ale len ten ich napr.z Orange?
lumiror
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Tony.som.ja 24. 9. 2009 22:53

Ide tam original nokiacky ale orange si ho upravuje ale iba tak ze funkcie a vsetko ostava nezmenene akurat si tam daju svoje logo pri zapinani a vypinani a tych zopar obrazkov.
Samozrejme ze v dnesnej dobe sa da zmenit produkt key a hodis tam aj ten bez orange uprav, neviem vsak ci tym neprides o zaruku.
- Nokia 5800 XM Red
- iPod 30GB 5G White
- ASUS M51V Multimedia
Tony.som.ja
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pajamat 24. 9. 2009 23:03

Flex21 píše:
Slik píše:
Flex21 píše:Mně se právě stalo úplně to samé. Všichni čtyři zástupci zmizeli a ty spodní mi nereagují..Dumal jsem nad tím, proč se to stalo, ale na nic jsem nepřišel...Hlavně nevím, jak to dát do pořádku..

Nie som istý :-) ale tuším stačí pripojiť mobil k PC a ručne prepnúť medzi režim PCSuite- Karta a naspäť alebo naopak.


Tak jsem to vyzkousel, ale nefunguje to..Prepinal jsem to v Nastaveni - Pripojeni..

EDIT: Tak jsem se rozhodl pro trojhmat. Nastesti tam toho jeste tolik nemam, takze v pohode. Ale bylo by to horsi, kdyby se to zase stalo po nejake dobe. Doufam, ze je to jen problem tohoto firmwaru. Zatim mi NSU update nenabidl, mam 21 firm. Koupeno v origo Nokia obchodě. Nechapu, proc v tom majit takovej bordel.
#

Firmwarem to není, mě se to stalo na FW 31., jak jsem psal nahoře, což je ten momentálně nejnovější....
pajamat
Junior

Odeslat příspěvekod Frankenstein... 24. 9. 2009 23:20

Tak me tizi dalsi vec, pri telefonovani nevidim jak dlouho telefonat probyha, da se to nejak doplnit?
Frankenstein...
Junior

Odeslat příspěvekod Flex21 24. 9. 2009 23:36

Tak jsem to vyzkousel, ale nefunguje to..Prepinal jsem to v Nastaveni - Pripojeni..

EDIT: Tak jsem se rozhodl pro trojhmat. Nastesti tam toho jeste tolik nemam, takze v pohode. Ale bylo by to horsi, kdyby se to zase stalo po nejake dobe. Doufam, ze je to jen problem tohoto firmwaru. Zatim mi NSU update nenabidl, mam 21 firm. Koupeno v origo Nokia obchodě. Nechapu, proc v tom majit takovej bordel.[/quote]#

Firmwarem to není, mě se to stalo na FW 31., jak jsem psal nahoře, což je ten momentálně nejnovější....[/quote]

Aha, to je vlastne pravda. Ja zapomnel. Tim padem musime zjistit, jaka akce tuto reakci spustila a nasledne se ji vyvarovat..
Flex21
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod C3luar 25. 9. 2009 06:25

Tony.som.ja píše:Ide tam original nokiacky ale orange si ho upravuje ale iba tak ze funkcie a vsetko ostava nezmenene akurat si tam daju svoje logo pri zapinani a vypinani a tych zopar obrazkov.
Samozrejme ze v dnesnej dobe sa da zmenit produkt key a hodis tam aj ten bez orange uprav, neviem vsak ci tym neprides o zaruku.



Podľa mňa sa to nedá urobiť bez toho aby si neprišiel o záruku (dá sa to nejako určite ale to ti neporadím) druhá vec NOKIA vydáva telefon vždy s jej OS a jej FW update problém je že brandované telefóny (U operátorov) budú stále upravené do istej miery tak aby každý videl odkiaľ ten telefón máš (je to sprosto možno povedané ale je to tak) Orange aj T-Mobile robia napríklad to že na telefon nacapia svoje logo (rôzne umiestnenie) do softu škrabú minimálne ale tradične si neodpustia úvodné logo pri zapnutí , vlastnú tému ktorá nejde zmazať , vlastné wallpers ktoré sú rovnako súčasťou telefonu a nezbavíš sa ich a potom pri vydaní FW Update nap 30 ti kludne môže nabehnúť nový orange shop (ako sa aj stalo) či objaviť sa orangemail (ako email klient na úvodnej obrazovke) a nakoniec aj iný soft než si si prosil v podaní 5 trial hier
---------------------------------------------------------------
NB:
>Toshiba Satellite P50B (new 2014)
>Toshiba Satellite A-300 (6 years and still run ...)
>Toshiba Tecra A8 (sweet dreams)
Mob: NOKIA Lumia 625
Auto: Ford Fiesta (MK6)
C3luar
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pajamat 25. 9. 2009 09:51

Nevíte někdo, proč se mi vždy po zazálohování přenastaví cíl ukládání zpráv v mobilu z e: paměť na kartě na c: paměť v telefonu? Stává se Vám to taky někomu?
pajamat
Junior

Odeslat příspěvekod tvargy 25. 9. 2009 10:27

Frankenstein... píše:Tak me tizi dalsi vec, pri telefonovani nevidim jak dlouho telefonat probyha, da se to nejak doplnit?

menu --> nastavení --> volání --> hovor --> ukázat délku hovoru = ano
@tvargy
tvargy
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rajs 25. 9. 2009 12:30

To je standartně nastaveno a je to dobře v případě že nemáš pamětovku.
rajs
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků