Samsung I8510 Innov8 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod 2m 20. 8. 2009 11:43

A jake mate tady zkusenosti s pouzitim, jako navigace do auta? Je to stabilni, nezasekava se a je displej dobre citelny?
2m
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vlasticek 20. 8. 2009 11:54

Pokud je nabízený Samsung bez závad a vše v pořádku pak lze jeho koupi jen doporučit. Co se týče navigace, je to zde také řešeno o pár stránek zpět, nicméně jako kvalitní navigaci doporučuji já osobně externí určenou přímo jen jako navigaci do auta pro vyšší kvalitu, lepší přesnost a hlavně větší displej který je lépe přizpůsoben situacím ve voze- resp. čitelnosti atd. (případně i dotykové ovládání apod.)
PC:Q9650/8GB/HD5870/W7x64 Fotoaparát: Canon PS-SX110 IS
Vlasticek
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 2m 20. 8. 2009 12:49

Jo tak to je jasne, ze neni nad poradnou navigaci do auta, ale nejsem zas zadny velky cestovatel.. Max dvakrat za rok nejaka ta Evropa. A snad ta v mobilu bude stacit.
2m
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod WolfX 20. 8. 2009 14:53

re: apex
Pokud se jedná o Wifi tak mě funguje vše jako u compu jinak navigaci jsem nezkoušel ale měla by fungovat taky a ohledně softu tak se musí vybrat na Symbian 9.3 S60 3rd Edition, FP2 dotyk displej je tuším u (5edice)tudíž nefunkční jinak se musí ještě některej certifikovat viz forum :-)) :-)) :-))
WolfX
Junior

Odeslat příspěvekod WolfX 20. 8. 2009 14:59

re : PTmash
což zkusit témata z nokie n95 mě některá jdou a v pohodě :-) :-) :-) viz Seznam (kdo hledá najde určitě ) atd
WolfX
Junior

Odeslat příspěvekod 2m 21. 8. 2009 00:48

Tak jsem si toho krasavce Samsunga i8510 poridil, snad bude slouzit dobre :). Mam takovy chytry mobil poprve v ruce (mel jsem ted starika Sony CMD J-70ku), tak se mnou mejte siim trpelivost. Tedka me trapi tema pripojovani telefonu na net. Nechtel bych byt na ucte pote nemile prekvapem. A tak se ptam na co si dat pozor a jak poznam, ze jsem pripojen treba pres gprs nebo pres wap. Vubec netusim jestli se to musi v telefonu nejak nastavovat. A jestli se treba nejake aplikace, jako treba navigace pripojuje na net - napr. tam mam program Rout66?
Potom mame doma wifi a kdyz kliknu v mobilu v pravo dole na displeji na web najde mi to Internet - nasi wifi a dam pripojit, tak jsem 100% jen na nasi wifi je tak?
2m
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vlasticek 21. 8. 2009 08:34

Internet: Nastavení > Nastavení > Cíle > Služby WAP > Smazat ( klávesou C např. ) a je to, pak se volitelně budou používat ostatní připojení mimo Wapu

PS: Pokud se nahoře vrpavo (tuším) objevuje jen ikona WiFi (ne vlevo nahoře připojení přes UMTS/GSM) pak je to jen přes WiFi
PC:Q9650/8GB/HD5870/W7x64 Fotoaparát: Canon PS-SX110 IS
Vlasticek
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PTmash 21. 8. 2009 16:38

Cau,nevite co delam spatne,nemuzu si nainstalovat nicelight aplikaci,pise mi to ,ze neni podporovana,tak nevim co delam spatne,instaloval jsem jak pres sutio tak v telefonu a nic
PTmash
Junior

Odeslat příspěvekod paserack 22. 8. 2009 12:03

best full screen caller neni potreba..FP2 umí fotku pres cely displej sam od sebe..akorat fotka musí byt ulozena v telefonu(treba i na karte).pokud ji vymazes zustane jen miniatura uloizena v seznamu
paserack
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod 2m 23. 8. 2009 07:05

Chtel jsem se zeptat jestli jde nejak zrusit nabijeni baterky po pripojeni mobilu k pocitaci pomoci USB. Myslim si, ze se baterka zbytecne nici, diky!
2m
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 2m 23. 8. 2009 07:58

Jak je to s certifikaci symbianu S60 3rd Edition? Stahl jsem si nejake aplikace, ale nic mi nejde nainstalovat a hlasi to prosly cesrtifikat. Hledal jsem na netu, co s tim a nasel, ze je potreba aplikace certifikovat. Programu a zpusobu sem nasel asi 3 napr. pomoci SecMan, ale ani jeden se mi nepodarilo rozchodit prave v Samsungu i8510.
Mate nejaky osvedceny zpusob jak to?
2m
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PTmash 23. 8. 2009 14:35

pokud ti to pise prosly certifikat,tak staci posunout datum o rok dva zpatky,pak uz to nainstalovat pujde
s tim USB nevim,melo by to jit,ale asi az po hacknuti nebo v tom admin menu,bylo tu o tom par prispevku,pry to ale baterii nevadi,stejne ti odejde za par let a to nabijeni pres USB na tom poznas minimalne

jinak co rikate na tohle,myslim,ze lepsi nez jakykoliv pouzdra apod.,navic doprava zdarma xD
http://www.mobilveci.cz/invisible-shiel ... nov8-telo/
PTmash
Junior

Odeslat příspěvekod WolfX 23. 8. 2009 17:28

CERTIFIKACE
ja ji dělám v mobilu přes mobile singer ale je nutnej mít certifikát(key+cert) viz na tomhle foru ;-) ;-) ;-) jinak ta baterie se přes usb opravdu neničí tenhle typ baterii nemá paměť.efekt takže to bych neřešil já ji mám zaplou a nabíjím mobil z notebooku :-D :-D jinak na tu ochranu tak co takhle na http://www.invisible-shield.cz/ dá se sehnat levněji :-] :-] :-]
WolfX
Junior

Odeslat příspěvekod 2m 24. 8. 2009 00:01

Tak jsem si stahnul mapu Sygic McGuider 2009 Europe [13.6.2009] z http://forum.n73.eu/viewtopic.php?t=5702 a zkusil to dle navodu nainstalovat. Stahla se mi slozka Sygic McGuider 7.70 + Mappe Europa 2009 a v ni tri dalsi KG, Maps a MCGuider 2009. Vsechny tri slozky jsem nakopiroval do root, jak na Mass Memory E: tak i na Memory Card F:. Aplikaci jsem instaloval jednou ze slozky E:\MCGuider 2009\SetupSymbianS60.sis na E: a pak taky ze slozky F:\MCGuider 2009\SetupSymbianS60.sis na F:, ale po kliknuti v aplikacich na McGuider to nahlasi Disk Error! Co delam spatne a jake slozky jsou vlastne treba kopirovat a nema se ta aplikace treba instalovat z PC Studio 7?
2m
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod peco1111 24. 8. 2009 06:19

to 2m: a proč to instaluješ na disk i na kartu?To stačí jen na jedno z nich. Pošli mi mail a já ti pošlu verzi, co mě funguje bezproblémově....
peco1111
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků