Nokia 5800 XpressMusic - poslední fw. 60.0.003 (10/2011)

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod zdenda-t 20. 8. 2009 09:36

Jj je to tak ted jsem byl tady u prodejce a rikal to same.
Ale prej ma nejakeho zakaznika ,kterej porad meni telefony a ten ma 5800 14 dni a uz prej mu padla do oka N86 a tenhle prej mozny da do prodeje ...14 dni starej ..to by slo ne jeste ze jsou takovy blazni co nevi kam by strkali penize :-D
zdenda-t
Junior

Odeslat příspěvekod straka08 20. 8. 2009 09:57

nemozete mi niekto poradit ako mam oznacit viacere fotky? nejako mi to nejde
straka08
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod martinsip 20. 8. 2009 10:19

zdenda-t píše:Jj je to tak ted jsem byl tady u prodejce a rikal to same.
Ale prej ma nejakeho zakaznika ,kterej porad meni telefony a ten ma 5800 14 dni a uz prej mu padla do oka N86 a tenhle prej mozny da do prodeje ...14 dni starej ..to by slo ne jeste ze jsou takovy blazni co nevi kam by strkali penize :-D

No co no. Koupí za 7.700,-. Daňový doklad dá do nákladů a ještě si odečte 1.200,- DPH a pak prodá za 7.000,- Pořád na tom vydělá :D
martinsip
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pascalwb 20. 8. 2009 10:27

Tak uz ju mam doma teraz sa snou hram, kym som prisiel nato ako otvorit kryt :d nechcel som ho ulomit. Su tam aj nejake 2 hry od Gameloftu.
fw tam mam v 21.0.025.

teraz keby ste mi poradili co mam povipinat aby to zbytocne nezralo, a aby som nahodou neisiel na net cez t-mobile alebo co zatial net nebudem vyuzivat

inac kupil som ho v vvtech.sk prisiel postou
Pascalwb
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod zdenda-t 20. 8. 2009 10:34

I tak je to možné :-D :-D
ale za 7000,- si ho muže nechat.
zdenda-t
Junior

Odeslat příspěvekod martinsip 20. 8. 2009 10:39

Nainstaloval jsem přímo do founu motivy z PC, ale teď bych je potřeboval přetáhnout na paměťovku a nikde je ve správci souborů v paměti telefonu nemůžu najít a v Motivech kde je vidím s tím taky nejde nic udělat. :grr:
martinsip
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod straka08 20. 8. 2009 10:59

nemozete mi niekto poradit ako mam oznacit viacere fotky? nejako mi to nejde
straka08
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod martinsip 20. 8. 2009 11:03

"Označit/zrušit označení".

Bohužel buď musíš označit vše a nebo jako debil po jedný těžkopádně se poklikávat. Zlatý hloupý Nokie, kde dám označit vše a pak si teprve vybírám a tlačítkem na hlavní obrazovce "zrušit označení". To samé i u sms :grr:
martinsip
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod C3luar 20. 8. 2009 11:40

jj toto s tým označovaním nedomysleli ale mohli by to po čase zahrnúť do FW
---------------------------------------------------------------
NB:
>Toshiba Satellite P50B (new 2014)
>Toshiba Satellite A-300 (6 years and still run ...)
>Toshiba Tecra A8 (sweet dreams)
Mob: NOKIA Lumia 625
Auto: Ford Fiesta (MK6)
C3luar
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod martinsip 20. 8. 2009 11:41

To bysme chtěli moc.

To dají možná až do nový edice Symbianu :grr:

Štve mě, že někdy je chytrý telefon mnohem debilnější než hloupý telefon :-/
martinsip
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pascalwb 20. 8. 2009 12:32

este mam otazocku, k telefonu nemala byt licencia na par mesiacov na nokia mapy??, ak ano tak kde najdem aktivacny kluc, mam v krabici nejaky letak ale neviem kde to tam mam hladat
Pascalwb
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod C3luar 20. 8. 2009 12:43

Neviem ako ty ale ja som pri aktivácií normálne všetko prijal licenčné dohody sa ohlásili sami a licencia na používanie na 90 dní rovnako tak
---------------------------------------------------------------
NB:
>Toshiba Satellite P50B (new 2014)
>Toshiba Satellite A-300 (6 years and still run ...)
>Toshiba Tecra A8 (sweet dreams)
Mob: NOKIA Lumia 625
Auto: Ford Fiesta (MK6)
C3luar
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tono2222 20. 8. 2009 12:56

Sorry ze teraz polozim par zakladnych otazok a mozno aj somarin ale moc sa mi nechce citat 151 stranok a hladania v googli mam uz pomerne plne zuby, tak preto sa chcem opytat vas co uz mate skusenosti z 5800: ja ju mam 2 dni a zatial snou niesom dvakrat spokojny :(
Co ma sklamalo tak aj po resetovani tehlicky mi stale nejdu nainstalovat niektore aplikacie.Som si myslel ze reset vyriesi vsetky problemi a nic z toho.
Nevie niekto nahodou nejaku dobru stranku na stahovanei UZITOCNYCH PROGRAMOV do tehlicky ako je npr. slovnik a pod . veci ?? Alebo hociake programy. Co som pozeral na zedge.net a mobile9.com tak tam nic zaujimaveho neni :(
Tiez co ma dost trapy je ze preco mi nejde nastavit tema :(
Pak skusal som si nainstalovat antivir do mobilu bohuzial neuspesne tak isto aj DEdit aby mi mobil mohol prehravat aj dokumenty ale ako zistujem tak sa to asi nebude dat iba subory .txt jooooooooj :( taktiez by ma zaujimala vecicka ohladom GPS. napr. planovanie trasi bez spojenia zo servrom asi nepojde ci ??
Pardon za moju lenivost ale precital som si 55 stran z manualu a dozvedel som sa iba par veci ale ohladom instalacii nic ani blizsie podrobne info a na nete som toho uz tiez pomerne vela precital a nic z toho tak mi to uz pomali zacina liest na nervi tak hadam sa aspon tu dozviem nieco. vopred thnx za odpovede.
Tono2222
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ond7 20. 8. 2009 13:04

Cus, nejspis uz to tu nekde davno je ale nechce se mi to prolizat :) Ma Nokia 5800 ceskou QWERTZ klavesnici ? Nebo je tam jen QWERTY ? Samozrejme myslim 5800 s CZ FW a urcenou pro CZ trh. A myslim samozrejme jen tu na displeji vim, ze zvlastni klavesnici nema. Diky :)
Ond7
Junior

Odeslat příspěvekod Mrick 20. 8. 2009 13:09

Nestává se vám někomu, že i po odstranění/přesunutí hudby z paměťové karty něco z toho zůstane v hudební knihovně v telefonu a nejde to odstranit, protože to hlasí, že soubor je poškozen? Já jsem včera všechnu hudbu hodil na harddisk a pořád tam mám asi 30 těhle poškozených souborů, kterých se nemůžu zbavit. Nevíte někdo co s tím?

Ond7: Tváří se jako QWERTZ, ale je to QWERTY.
Naposledy upravil Mrick dne 20. 8. 2009 14:44, celkově upraveno 1
Mrick
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků