Dvojka v levém horní rohu displeje

Diskuze na témata, která se netýkají výše uvedených témat

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod cutworm 27. 7. 2009 07:18

potřebovala bych poradit. Tak jednou za rok se mi na displeji v levém horní rohu objeví "2" a z mobilu nejde volat. SMS pošlu normálně, ale nezavolám si. Dříve jsem to řešila tím, že jsem si simku dala do jinýho telefonu, zapnula a šla normálně. Teď už nepomáhá ani to :-(
Máte s tím někdo zkušenost? Díky
cutworm
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Kniter 27. 7. 2009 07:52

2 znamena ze sa pouziva druha telefonna linka. Je to sluzba siete. Ak taku nemas, moze to byt chyba telefonu. Mozno pomoze prehrat firmwer.
K♥N♥I♥T♥E♥R loves Galaxy S5 neo+32GB

Zoznam aplikácií pre Nokiu :arrow: http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?f=6&t=1093900
Kniter
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cutworm 27. 7. 2009 08:11

No, druhou linku nemám...:-( Takže stejnak s tím budu muset někam zajet... díky ;)
cutworm
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod myšpulín 27. 7. 2009 09:03

cutworm máš pravděpodobně Vodafone. Ten totiž dával dřív dvoulinkové SIM i když měl člověk žádnou druhou linku neměl. Když se přepneš na tu druhou linku tak nemůžeš volat protože není tato linka aktivní. V návodu k telefonu by mělo být někde psáno jak lze mezi linkami přepínat.
myšpulín
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Deleted user 27. 7. 2009 09:21

O jakém telefonu přesně mluvíme?
Deleted user

Odeslat příspěvekod cutworm 27. 7. 2009 09:21

myšpulíne, no už asi deset let mám T-mobile :))) (nebo tedy Paegas) Ale děkuju, mrknu se do návodu a třeba tam něco vyšťourám ;)
cutworm
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod cutworm 27. 7. 2009 09:29

nokia 6230i
cutworm
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod cutworm 27. 7. 2009 09:34

Tak vám pánové děkuji ;) Prohrabala jsem se v nastavení a našla ty linky ;) Zkusila nastavit tu druhou a jde to...jen nechápu, proč se to tam čas od času samo přepíná....
cutworm
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Deleted user 27. 7. 2009 09:39

Ta dvojka tu opravdu signalizuje přepnutí na druhou linku. Nastavuje se to v Menu > Nastavení > Volání > Linka pro odchozí hovory.

Takže je buď chyba v telefonu, jehož software zlobí, a nebo je vadná SIM karta. Tu, pokud je už opravdu stará, bych nechal vyměnit v první řadě.
Deleted user

Odeslat příspěvekod dejvidek 27. 7. 2009 10:47

Nejvíc problémů s tímto měli uživatelé Siemensů kde se to dalo přepínat nulou (nepletu-li se, ale do menu se nemuselo). Úplně si vybavuju ty zoufalé lidi s tím že nemůžou volat :-D
dejv
dejvidek
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Deleted user 27. 7. 2009 12:04

Snad na všech telefonech byla nějaká přepínací zkratka, tuším... Nemůžu to prozkoušet, nemám žádnou SIM kartu s podporou ALS.
Deleted user


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků