Nokia 5800 XpressMusic - poslední fw. 60.0.003 (10/2011)

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod CZmaster 23. 7. 2009 22:22

Tak sem ji nakonec poridil.a hustota.pred par mesici sem pučeneho iPoda a tohle je oproti nemu proste mašinka:)..este musim par veci vychytat ale jinak tohle je to pravy pro normlani lidi :D... po 5 minutach co sem ho mel vruce a vzal sem pak normal foun tak sem mu pořad šmatral na display :D. 5800 mužu jen doporučit.a naky takovy že je pomala neni pravda.šlape uplne perfektne.zmáčkneš a jedeš :)
CZmaster
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod CZmaster 24. 7. 2009 05:26

dotaz...ma nato nekdo nakou dobrou navigaci popr odkaz?.skoušel sem Garmin mobile a ten chce porad naky externi GPS..
CZmaster
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 24. 7. 2009 11:08

Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod grinch82 24. 7. 2009 13:34

Ahojte, uvažuji o koupi tohoto telefonu a mám dva dotazy:
1) jak je to s mazáním písmenek na tomto telefonu při psaní zprávy?? četl jsem, že chybí tlačítko pro mazání
2) tento telefon podporuje GPS. Jak to funguje? Je to jako normální navigace? Můžu tam nahrát např. mapy z TomTomu?? Platí se něco za používání GPS?
díky
grinch82
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 24. 7. 2009 13:36

2) GPS je zadarmo, jen aplikace něco stojí. Doporučuju Sygic, ten stojí asi 2000.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod CZmaster 26. 7. 2009 07:12

grinch82

S mazanim jeto tak že klavesnice je plnohodnotna jak na PC.takže tam mas backspace.
CZmaster
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod CZmaster 26. 7. 2009 07:16

mam taky dotaz :) slyšel sem že je na mobil prográmek s VÁHOU cca do 50gramů.?co je natom pravdy?
CZmaster
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod pcermis 26. 7. 2009 09:08

Nahodou ten Garmin je docela fajn ale jelikož navigaci nepoužívám tak sem ho zase smazal ale ten garmin se musi cracknout podrobnosti najdeš na tomhle či jiných forech včetně postupu jak docilit aby garmin fungoval bezchybne.
pcermis
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod BigFoot007 27. 7. 2009 18:20

kto to nevie- mame tu novy FW 30 - je uz dostupny (sam osobne som upgradoval cez FOTA - firmware over the air). Zmeny zatial vyrazne nie su, mala by byt vylepsena stabilita, rychlost a pod...Jo a mozno jedna dobra sprava, trosku lepsie fotky
Have you tried turning it off on on again?
BigFoot007
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomiczekk 27. 7. 2009 18:34

Zdravím Vás. Po dlouhém čtení těchto komentářů o tom to mobilním founíku jsem se rozhodl, že si ho koupím a to za dva týdny.Heh. Blue barva ;-) jen doufám, že jsem se rozhodl správně. Mám akorát jeden dotaz na výdrž baterie.Mám teď Nokii N73 a ta šlape jako baterka myslím perfektosos takže kdo má prosím tento foun nějakej pátekk tak prosím Vás o info,ju.A další info můžete dohodit at vím něco navíc :-) jinak si myslím osobně,že je to krásná věcička.Hoyahoy
Naposledy upravil Tomiczekk dne 27. 7. 2009 18:38, celkově upraveno 1
Tomiczekk
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod BigFoot007 27. 7. 2009 19:02

s baterkou a vydrzou rataj tak dva dni, max 3, viac urcite nie
Have you tried turning it off on on again?
BigFoot007
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ityny 27. 7. 2009 19:09

Zdravím všechny tady,poradí někdo?Z počítače jsem si nahrál do 5800 video pomocí NOKIA PC suite.Obyčejný klip z videokamery.Obraz v mobilu perfektní,zvuk nejde.Co s tím?....
ityny
Junior

Odeslat příspěvekod Tomiczekk 27. 7. 2009 19:11

Takže ty ho máš jo?! A tak dá se to co myslíš? Není to nic extra, ale zase...to je jediný co mě štve nebo mi porad mobil co je na jeho úrovni ale má silnější baterku....cena max do 8500,- kdyby si o něčem věděl tak budu rád, když dáš vědět ;-) jinak dík za info
Tomiczekk
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod pcermis 27. 7. 2009 19:14

jéé díky važně je nový FW teď ho instaluji. Docela se divím že se o tom nikde nepíše :shock: Vždy jsou horlivé debaty měsíc před vydaní FW. Škoda že nenaučily v novem FW 5800 to co umí 5530 mám na myslí propracovanější menu a nová úvodní obrazovka :-( Zkrátilo by mi to aspoň trošku čekaní právě na 5530. Doufám že aspon upravily to že mi docela často mizely hodiny z hlavní obrazovky a musel se dělat spousta věcí abych se dozvěděl od telefonu kolik je hodin. Tak to snad orpavily.
pcermis
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod BigFoot007 27. 7. 2009 19:16

to co vie 5530 y malo dojst po uvedeni 553é a malo by sa jednat o FW 31, teda novy homescreen, kineticke scrollovanie a pod
Have you tried turning it off on on again?
BigFoot007
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků