Outdoorový mobil

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Snekac 28. 9. 2008 11:56

JJ, Samsung B2700 vypadá velmi zajímavě. Dobrá výbava, odolnost a hlavně i cena.
> Jak pokračuje kampaň za svobodu informací?
>> Pardon, o tom nelze mluvit.
Snekac
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod froggg 16. 10. 2008 15:26

Zdravím, dneska jsem si tak četl, jestli vůbec ještě dneska někdo zná 6250 a našel jsem tohle vlákno. To mě těší :) Mám jednu 6250 ve sbírce mobilů, asi ji vytáhnu na pár dní, než mi protrhne kapsu. Jinak, když chcete někdo opravdu odolnej telefon, tak dneska je z těch, co jsou k sehnání, asi nejodolnější SONIM XP1. Nečetl jsem úplně všechny příspěvky, ale nevšiml jsem si, že by ho někdo vzpomínal. Tak jen pro inspiraci, kdyby někdo sháněl něco opravdu odolného.
froggg
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ProdavacMobilu 16. 10. 2008 16:21

Ja az tak moc nechapu ty outdoorovy telefony, kdyz jde nekdo makat na stavbu, tak si bud koupi pouzdro, nebo si tam ten mobil vubec neveme, ne? Prece nebudu mit telefon bez funkci, jen proto aby trosku vic vydrzel. Jinak ten sonim bych adeptoval na nejhnusnejsi mobil roku. Trosku mi pripomina Siemense m35ku. Tot muj nazor na tyhle telefony.
Dal sem se na on-line poker
ProdavacMobilu
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod froggg 16. 10. 2008 19:24

Ano, když jsem to vyděl poprvé a ještě nevěděl o co jde, říkal jsem si, že někdo od žluté řeky zrenovoval vzhled Siemense a jde s tím na trh.

A napadlo tě někdy, že někdo ty funkce stejnak nevyužije? Že mu opravdu stačí jen to volání, psaní sms, popřípadě nějákej diář, kalendář a PTT? To, že ty vyžaduješ víc, než nabízejí tyto telefony neznamená, že to tak mají všichni. Osobně znám právě dost lidí, co jim stačí obyčejný telefon, ale hlavně jim jde o to, aby vydržel. A pouzdro? To je dost nepraktický a má to svoje nevýhody.
froggg
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ProdavacMobilu 16. 10. 2008 19:42

No trosku si me zaskocil, je pravda, ze sem se na to dival spise z pohledu pokrocilejsiho uzivatele. Ale na faktu, ze jsou ty mobily skarede to nic nemeni (ted jsem si namatkou vzpomel na samsung m110, :-! (displej jak digitalky)) Myslim, ze takovehle modely maji uspech jen jako firemni mobily (stavebyvedoucich :-] ).
Dal sem se na on-line poker
ProdavacMobilu
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod froggg 16. 10. 2008 20:55

jo jo, ošklivý jsou. Ale jak se mi doma množej, asi je začnu sbírat :) V nejbližší době mi má doma přistát jedna R310. Mám M35,45 a 55, tu 6250... Budu mít sbírku těch nejhnusnějších mobilů :)
froggg
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jendakral 14. 7. 2009 16:22

klasický případ nemoci z povolání.věříš,že jsou lidi,kteří mjí mobil k práci a ne aby si s ním krátili dlouhou chvíli?
Jendakral
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 14. 7. 2009 16:30

Jendakral: to snad nemusíš vytahovat tak staré téma, ne?
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků