Utopili jste někdy mobil ve vodě?

Pokud nenaleznete vhodnější přihrádku

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod welby 2. 11. 2008 21:57

Mně se povedlo utopit asi před čtyřmi roky moji Nokii 3410 v pivu (respektive jsem ji nechal jedenkrát neuváženě v hospodě na stole a kámoš na ni vylil pivo). Bohužel to nerozdýchala a druhý den jsem ji už nezapnul. Odnesl jsem ji do servisu a za dva týdny jsem ji měl zpět - vyměněn v podstatě celý vnitřek v rámci záruky a bez placení :D Sám jsem byl překvapen, že jsem nemusel nic platit.

Brácha okoupal svoji Nokii 6500 slide ve vaně asi před dvěma měsíci. Opět následoval servis a opět bez placení.

Jsem překvapený, že ani v jednom případě nepřišli na to, že chyba byla na straně uživatele a nechtěli to zaplatit :hm ... ne, že bych si stěžoval 8-)
welby
Junior

Odeslat příspěvekod Kiwi 2. 11. 2008 22:40

bud rad, ze ti ich opravili v zaruke. Bratovi sa pokazil telefon, teda vypinal sa. Poslal do servisu, opravili to a o tyzden ho uz nezapol. Poslal znovu, a neuznali mu to lebo vraj bol poliaty vodou, pricom ten telefon do styku s vodou neprisiel.
Kiwi
Junior

Odeslat příspěvekod duri74 9. 1. 2009 19:59

Ahoj.
Tak ja som utopil SE G502. Čítal som a čítal a hľadal rady na nete. Našiel som. Vraj ho treba opäť vyprať ale v čistej vode. (pre prípad že skončil v záchode ). Chlapík v servise sa určite poteší :). No a druhý bod bol vyprať ho v liehu. Vyčistí a neskoroduje. Áno áno to bude asi pravda. Ja som podľahol a všetko som to aj spravil. NIKDY TO NEROBTE! Najrýchlejšie do servisu alebo zariskujte a spoľahnite sa na to že prežije. Môj bol pod fénom a na radiátore asi 12 hodín. Za ten čas stihol vyschnúť ale aj skorodovať . A prepranie v liehu ( čistenie ) spôsobilo rozleptanie všetkých penových tesnení, chúlostivých náterov a hlavne to odstránilo lepidlá a silikónové tesnenia použité na zlepenie jednotlivých častí ako aj tesnenie displeja či nalepenie vinutia v repárku. Takže som „zarobil“ vďaka liehu.
duri74
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Koubie777 9. 1. 2009 20:18

Tak já sem utopil Nokii 1600..:D Sem se koupal v bazénu, a někdo mi volal nebo jak to bylo..:D A kámoš ten mobil mi chtěl hodit, tak mi ho hodil a já ho nechyt:D Tak šel na dno.. Ihned sem ho rozebral a šel domů:D.. Snažil sem se aby vyschnul = nevyschnul:D = nešel.. Do servisu sme s tím ani nešli..
Koubie777
Junior

Odeslat příspěvekod najalka 8. 7. 2009 18:08

No ja som asi pre šiestimi hodinami obliala svoju 2 mesiace starú Nokiu 7610 Supernovu v OCTE. No jedla som dáky uhorkový šalát a logicky uhorky neboli vo vode ale octe a mobil som mala na kolenách a proste som tak dáko vidličkou takú labilnú misku trochu naklonila a tramtaradááá mobil sa vypol. neoblial sa moc ale aj tak. Rýchlo som do deky čo bola po ruke aspoň z vrchu utrela. Skúsila zapnúť no iba blikol akoby sa zapínal ale nič.čierny displej. rozobrala som ho (zadný kryt sim kartu a pameťovku (nič iné neviem)). O chvíľu som ho skúsila zapnúť ale to isté sa udialo iba blik a potom nič. išla som na net hľadať múdre rady. tam bolo že vyfénovať no tak som skúsila potom ma to prestalo baviť takže som ho dala zas normálne sušiť. ale začal sa zasekávať keď som ho išla vysunúť a zasunúť. tak som šla znova na net a tam bolo že vlhkou handričkou poutierať čo sa dá okrem displeja. no tak som aj spravila a aj sa prestal zasekávať. znova som googlila a neviem čo ešte robilaznova som ho išla vlhkou handričkou poutierať už to bolo dosť dlho clekom oka tak som to tak nechala a aj to tam tak je. len ma štve že som ho zapínala a fénovala viem teraz už viem no že sa to nemá ale tak niektorý vravie že hey iný že nie. Dúfam že mi tam nič nezhorelo aká veľká je pravdepodobnosť že pôjde a koľko sa mi má sušiť, Spojazdnila som si už druhý mobil takže bez neho vydržím ale no zišiel by sa mi. Čo sa mi mohlo pokaziť? Aké problémy sú pravdepodobné? nevyznám sa v takých veciach takže s tým liehom a ešte večím rozobratím to asi nepôjde. Help me!
najalka
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Kniter 8. 7. 2009 18:27

oxidacia sda moze prejavit postupne po dnoch prestane fungovat. Po namoceni baterku von a susit a susit. Neskusat zapnut. To tak min po 2-3 dnoch. Ak je drahsi, radsej do servisu vycistit.
K♥N♥I♥T♥E♥R loves Galaxy S5 neo+32GB

Zoznam aplikácií pre Nokiu :arrow: http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?f=6&t=1093900
Kniter
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ARS 9. 7. 2009 09:42

a kedze ocot je kyselina, tak mas velmi dobre sance na trvale neopravitelne poskodenie mobilu...
Opravár mobilných telefónov už od roku 2000.
ARS
Servisák
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod najalka 16. 7. 2009 13:17

No ja som ten mobil zapla po tyzdni a ide lenze mi display tak blika akoby svetlo v ňom ale inak ok je vsetko. Moze byt ze sa stalo len toto alebo moze prestat ist :shock: :-S :-S :-S
najalka
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod KIMI1492 16. 7. 2009 13:42

To ja svou k700i jsem primo nevykoupal ale mel jsem ji v hodne vlhkem prostredi treba ve vane jsem psal sms a nakonec se mi zoxidoval konektor a nesel nabijet , v servisu mi to neuznaly , pri by musely vymenit celou desku a to by stalo 5000 , ale nakonec po asi 3 mesicich se to cely vysusilo a bylo to v pohode
FORZA FERRARI !!!
KIMI1492
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tractoristos Cubanos 3. 8. 2009 10:01

Joo, to já jsem před lety utopil N3220, spíš namočil, pač spadla do vany a během půlvteřiny jsem ji vytáhl. Vyndal jsem SIMku, vysušil a šel reklamovat, ale řekli mi, že musel bejt ve vodě nejmíň hodinu, tak šel mobil srát a já jsem se vrátil k 3110 :-)
Kdybych já byl koňadra, sedl bych ti na ňadra.
Tractoristos Cubanos
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mladoboleslavak 3. 8. 2009 10:31

Otec jednou když zabíjel u babičky králíky, tak měl v náprsní kapse Siemens A50. A jak se naklonil, tak mu spad do kbelíku s vodou a vnitřnostma :-D tak tam šáhnul, telefon vyndal, vysušili jsme ho a pohoda. O měsíc později opět otec ukládal kuřata do mrazáku, zase se naklonil, telefon spad do toho šuplíku tam, on si toho nevšim a přikryl to kuřetem. A jelikož měl vyplý tóny, tak jsme 3 dny prozváněli a nic neslyšeli. Čtvrtej den šla máma vařit, veme do ruky kuře a hle, mobil :-D Mno nebudu to napínat, telefon přežil i toho. Odešel až cca za rok, kdy začal blbnout mikrofon a sluchátko :hm

// Fíla: diskuze promazána, obsah toaletních mís si řešte jinde
mladoboleslavak
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Terůlka 31. 8. 2011 13:19

jo ted a nejde mi byl za moje peníze :'( otec mě zabije
Terůlka
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 31. 8. 2011 16:39

Proč by tě zabíjel, když nebyl za jeho peníze?
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Novis LN 31. 8. 2011 17:18

Vlastní naštěstí ještě ne, ale svého času ségřin k700i. Měla ho asi týden, já si ho půjčil a zkoušel na něm něco gamit... už nevím jak, proč, ale seděl jsem při tom v koupelně na vaně a kousek ode mě byl lavor plný vody. No, a najednou se telefon octnul na dně toho lavoru. Pěkně mi zatrnulo, ale díky tomu, že jsem ho ve vteřině vytáhl bylo snad víc potu na mém čele než vody v telefonu. Vyndal jsem aku, profoukl všechny záhyby a telefon je dodnes funkční (samozřejmě až na od výroby mrtvolný joy).
For your safety wear a helmet and a semen-proof vest.
SIEMENS mobile lover, user & collector
Novis LN
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků