Samsung I8910 HD - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod fido_cz 26. 6. 2009 08:09

Tenhle displej by mel neco vydrzet, ja folii davat nebudu.

Ale jinak vzdy kupuji Brodit a to primo na jejich shopu:
http://shop.brando.com.hk/
fido_cz
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kapr73 26. 6. 2009 08:16

skobi76 píše:Nazdarek,vie niekto ako sa ziskavaju kredity na OPDA?Prisiel som o key a musim nejak ziskat 1 kredit OP,alebo tak nejak to tam pisu.

musis hlasovat v tech jejich anketach, temata s nimi jsou oznacena takto: Obrázek
Kapr73
Junior

Odeslat příspěvekod totalzer0 26. 6. 2009 08:41

Sepulnation píše:Použijte jinej rom flasher! nejlépe 1.50!

fido_cz píše:
totalzer0 píše:zle mam problem kdyz zadavam cestu k tem souborum code a csc xml tak mi to hodi hlasku Filed to instantiate DMDDocument40 class. ret= -2147221164 nevite cim to muze byt? o vikendu jeste zkusim preinstalovat wokna ale nezda se ze by byla chyba v nich


Vyresil si to nejak, me to pise tohle taky.


1.52 problem odstranila ale v tom manualu je psane ze to je pro bootloader verzi 2 ja mam 1.40 k tomu tam je toto: "See Symbian PDA Bootloader Update Manual_ENG(I8910) .doc and update your
bootloader of phone."
muzete mi nekdo poradit jak na ten update? nebo to neni az tak nutne? mam ten telefon sotva tyden nerad bych hned neco po....
totalzer0
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod orgasmic 26. 6. 2009 08:47

To McZerro:

Na Symbianu jsem videl a zkousel akorat Duke 3D, ale moc hratelne to nebylo. Zkouseno na N95
NEevlim, tedy jsem.
orgasmic
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod McZerro 26. 6. 2009 08:54

tak N95 nema zrovna vykony procik :) a jestli jde rozjet Duke (bez nejake upravy?) tak asi pujdou i ostatni hry, spis by me zajimalo jak se to ovladas kdyz diamond nema klavesnici?
-Vykouřená cigareta zkracuje život o 2 minuty. Vypitá flaška rumu zkracuje život o 4 minuty. Pracovní den zkracuje život o 8 hodin.
-Chovej se k lidem tak jak bys chtěl, aby se ty ku*vy chovaly k tobě
-Nikdy neříkej, že něco nejde, protože se vždycky najde nějaký blbec, který neví, že to nejde a udělá to.
McZerro
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zippr 26. 6. 2009 09:03

samozrejem ze to není přímo displej! je to tvrzeny plast!skoda jen ze to neni jako u iphonu sklo. a taky v zadnym pripade nehodlam lepit zadny folie nebo hledat naky hnusny tezky pouzdra nebo pytliky!telefon je hezkej, tak proc ho budu schovavat!
zippr
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod orgasmic 26. 6. 2009 09:06

To McZerro:

Ale zase N95 mela take graficky akcelerator. No uvidime, jestli vubec nekdo bude delat prevod techto her na tento typ Symbianu.
Jinak ten Duke se da hrat i bez hardwarove klavesnice.
NEevlim, tedy jsem.
orgasmic
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod johauac 26. 6. 2009 09:34

to orgasmic a McZerro a samozrejme aj ostatnych

velmo pekne dakujem za prve odpovede. no ak sa nenahnevate mam dalsie otazky.
z odpovedi som pochopil ze to ide. :-) to je super, no otazne je ako na to.

totizto mam opozitnu odpoved na inom fore, kde tvrdia ze to nejde. {rozhodil som tuto otazku do viacerych for, aby som ziskal viac nezavislych zdrojov a odpovedi}
odpoved kde mi vravia, ze to nejde je tu na tomto fore ->
http://smartmania.mobilmania.cz/forum/viewtopic.php?f=6&t=13852

hovoria tam tiez, ze aby bolo mozne tieto hry hrat musi mat clovek tu hru prerobenu pre pocket pc alebo PDA. no prosto htc.
z hier ktore su prerobene mi poradili tieto
Fallout, Ufo Enemy Uknown, Warcraft II, TransportTycoon, Heroes, Lemings, Civilization I, Doom, Quake, Duke Nukem, Wolfenstein...

preto sa pytam hlavne teba orgasmic, AKO si tie hry do tvojho HTC dostal. respektive, podotazka, boli to JAVA scripty {teda uz prerabky z origos hier na upravenu verziu pre PPC},

alebo to boli full verzie, ako na stare pc. {myslim tym normalnu instalacku ako napr z diskiet/CD a spustanie *.bat {ako to je u duke nukema 3d} alebo *.exe napr. age od empires 2}

da sa to normalne nainstalovat na disk toho htc diamonda 2 z pc? a potom v ppc len spustit a hras?
----------------
otazka pre inych skusenych harcovnikov. skusali ste instalovat tieto hry rovno na disk ppc zariadenia so symbianovskym OP? islo to spustit na nom?
Niečo končí, niečo začína.
johauac
Junior

Odeslat příspěvekod Sepulnation 26. 6. 2009 09:45

Na folii asi kašlu! Jako chtěl bych, ale sr*lo by mě, že by přečuhovala nad displayem! U n95 mi to nevadilo, tam byl display zalezlej, ale tady to bude hnusný! Na symbian je plno emulátorů, ale hry nehraju, takže nvm jestli existuje emulátor na starý windows hry...

McZerro píše:tak jestli HTC na Quallcomu nebo co to maj tohle vsechno zvladne, pak HD by to mela davat s prstem v nose :) ale jestli jdou stare windows pecky nahrat do symbianu to bych taky rad vedel

co se tyce displeje tak HD nemam, ale podle me to neni primo displej, ale je to soucast predniho krytu, protoze kapacitni displeje se vyznacuji tim ze je mozne je ovladat i prez nejakou vrstvu nevodiveho materialu, proto se na kapacitni displeje davaji sklicka z tvrzeneho plexi nebo primo sklo, a i u HD se udava ze ma odolne sklo proti poskrabani... presto bych aspon ze zacatku chtel nejakou folii, dobra folie nezhorsi ani obraz, a u kapacitniho displeje ani ovladani a nestoji moc
Mobil: Nokia 3310 -> Philips Fisio 620 -> Philips BeDJ 530 -> SonyEricsson Z600 -> Nokia 6630 -> Nokia N95 -> Samsung i8910 Omnia HD -> HTC Desire HD -> Samsung Galaxy S2 - > Samsung Galaxy S4 -> iPhone 6 -> iPhone X
Sepulnation
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fido_cz 26. 6. 2009 09:48

Je to presne tak, jak ti pisi na smartmanii. Primo hru pro PC nerozchodis na zadnem telefonu. Spousta her je predelanych - pro WM s priponou exe pro instalaci pres pc a nebo cab pro instalaci s telefonu.

Pro Symbian s koncovkou sis(x) a nebo jeste univerzalni java (jar)

Pak samozejme existuji pro oba systemy ruzne emulatory (gameboy atd.), ale to neni nikdy zadna slava.
fido_cz
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vojtakawa 26. 6. 2009 10:52

Takže myslíte, nebo kdo si troufne říct přímo "jste si jistí", že v budoucnu půjde koupit přední kryt i s tím sklíčkem jo? Oka jdu teda tu hnusnou folii ztrhnout :-)
vojtakawa
Junior

Odeslat příspěvekod Davemaniac 26. 6. 2009 12:16

Takze jsem objednal u Max-Shopu, proste se to neda vydrzet, navic se mi zacina *** muj stary mobil... radovat se mnou a vsichni! :D
Davemaniac
Junior

Odeslat příspěvekod PORSCHE007 26. 6. 2009 12:22

Tak snad už je to oficiální vyjádření od Samsung ČR že by se měl dostat na trh přibližně
6-10 července 2009 s českým firmwarem.
Toto píše oficiální podpora Samsungu: "Mobilni telefon I8910 Omnia HD je už k dispozici v Praze ve výstavni místnosti, to znamená, že se chystá na náš trh přibližně v druhém týdnu července."

Tak doufejme že toto opravdu dodží a že se dočkáme konečně oficiálního českého prodeje.. :oboze :oboze
PORSCHE007
Junior

Odeslat příspěvekod HaNnan 26. 6. 2009 12:35

PORSCHE007 píše:Tak snad už je to oficiální vyjádření od Samsung ČR že by se měl dostat na trh přibližně
6-10 července 2009 s českým firmwarem.
Toto píše oficiální podpora Samsungu: "Mobilni telefon I8910 Omnia HD je už k dispozici v Praze ve výstavni místnosti, to znamená, že se chystá na náš trh přibližně v druhém týdnu července."

Tak doufejme že toto opravdu dodží a že se dočkáme konečně oficiálního českého prodeje.. :oboze :oboze


V tom showroomu už je hezkou řádku dnů.... ;-]
De omnibus dubitantum...o všem pochybujte
iPhone 5
HaNnan
Junior

Odeslat příspěvekod milennium 26. 6. 2009 12:42

vojtakawa píše:
the-rock píše:to Sepulnation: krasny proslov a vyjadreni ;-) :lol:
Chtel jsem se zeptat, uz jsi zkousel ten firmware? Pokud jo, jaky mas poznatky? Ted stahuju jeste novejsi nez ten ruskej.. :arrow: POLAND(XEO) (Generic Unbranded)
* Phone : I8910XXIE7 / CSC : I8910XEOIE2 / BB : I8910XXIEB

Tak uvidim, co se z toho vyklube..ale mam prazdnou baterku a ted jedu ne veceri, takze se dnes k tomu jeste nedostanu..


Tak co nahrál už si to někdo? Nějaká změna? Já se na to chystám za 30 minut taky :-)
Ten Ruský firmware je zatím nejnovější. Je to zjevné i podle označení "F" je po "E"...
milennium
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků