Nokia 5310 XpressMusic - diskuze

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod pnf31 2. 6. 2009 19:22

LenkaMad píše:No, když vyberu "Media" - "Fotoaparát", tak to píše, že "Fotoaparát připraven" , ale pak už nic, nejde pokračovat a fotit, mobil nereaguje. Přitom v paměti je ještě místo, plná není.

Takto se fotoaparát chová třeba v případě , že je baterie téměř vybitá . Pokud je baterie nabitá a není na sklonku své životnosti a stejně fotoaparát zlobí , pak to vypadá nejspíš na servis :hm
pnf31
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod checheche 4. 6. 2009 10:51

Chtěl bych se zeptat, jestli firmware 10.10 odstraňuje výše zmíněné vizuální mrznutí přehrávače?
i5-4590 + MSI B85-G41 PC Mate = (4x3,7 GHz), GTX960 2GB, 8 GB DDR3@1600MHz
checheche
Junior

Odeslat příspěvekod Deleted user 4. 6. 2009 12:02

Netýká se to jen přehrávače, ale všech animací ve formátu Adobe Flash - např. tapety a spořiče displeje. Mám jako spořič nastavené ručičkové hodiny, ale po zhasnutí displeje se vteřinovka zastaví. Bohužel mám 6500c, na kterou desítkový firmware nevyšel. :-(
Deleted user

Odeslat příspěvekod checheche 4. 6. 2009 20:12

Zkoušel jsem hledat a krom petice za zveřejňování změn ve verzích firmwarů jsem narazil akorát na to, že 10.10 opravuje chybu, kdy při při pauznutí přehrávání videa v režimu celého disple dojde k tomu, že video se přehrává dál ve velikosti a orientaci jako na celý displej, ale je vidět jenom to, co se vejde do obdélníčku v přehrávači (vím, popis jak noha, ale zkuste si pauznout a rozjet video přes celou obrazovku s FW 9.42).

Nevíte někdo, jestli mi v případě, že nový firmware nebude vyhovovat, v servise nahrajou stařší verzi?
i5-4590 + MSI B85-G41 PC Mate = (4x3,7 GHz), GTX960 2GB, 8 GB DDR3@1600MHz
checheche
Junior

Odeslat příspěvekod Deleted user 4. 6. 2009 21:01

Downgrade firmware není nijak možný.
Deleted user

Odeslat příspěvekod Petr 89 5. 6. 2009 08:20

bohužel však u 5310 nový firmware neřeší zamrzávání flashe po zhasnutí displeje...
Petr 89
Junior

Odeslat příspěvekod Zeppelin666 11. 6. 2009 23:05

Ahoj všem,
dnes jsem byl ve vodafonu vrátit lg arena a hned jsem si koupil 5310. Mám ji tedy jen pár hodin a měl bych dotaz. Dá se nějak nastavit světlost displeje? Připadá mi, že to mám takový temnější. Jo a mimochodem mám verzi black. Hrozně se mi líbí. Stála mě 3700 i s těma reprákama. Perfektní nákup. ;-)
Stay (sic) maggots!
Zeppelin666
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Deleted user 11. 6. 2009 23:33

Jas displeje není nastavitelný, reguluje se sám automaticky podle světla v okolním prostředí.
Deleted user

Odeslat příspěvekod Kniter 12. 6. 2009 04:50

Mozno v ruskom mode opery mini pojde len znizit jas. Inak to nejde.
K♥N♥I♥T♥E♥R loves Galaxy S5 neo+32GB

Zoznam aplikácií pre Nokiu :arrow: http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?f=6&t=1093900
Kniter
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Zeppelin666 12. 6. 2009 19:12

Hmm tak to jsem ani nevěděl. Dobrá vychytávka.
A používáte někdo pouzdro na telefon? Našel jsem tohle: http://www.g-s-m.cz/detail.php?id=1015&odd=106020 Vypadá dost slušně nejspíš si ho objednám. Nemáte s ním někdo zkušenost?
Stay (sic) maggots!
Zeppelin666
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Castagnier 19. 6. 2009 11:15

Zdravím, měl bych dotaz aktualizoval jsem si svou verzi firmware na sve nokii a po aktualizaci se mi zamkla pametova karta a chce po me heslo, ktere jsem tam nevkladal, takze nevim jake je? Ma s tim nekdo zkusenost?? Diky
Castagnier
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kuchi 25. 6. 2009 17:24

chtel bych znamemu poslat novou microSD s nejakyma filmama a hudbou tak, aby si je bez upravy (nema pristup k pc) mohl prehrat v Nokia 5310. Musim na te karte vytvorit nejake specialni slozky (ve kterych pak tel. hleda) nebo muzu primo /hudba a /video
kuchi
Junior

Odeslat příspěvekod Mobmaniac 25. 6. 2009 17:51

kuchi píše:chtel bych znamemu poslat novou microSD s nejakyma filmama a hudbou tak, aby si je bez upravy (nema pristup k pc) mohl prehrat v Nokia 5310. Musim na te karte vytvorit nejake specialni slozky (ve kterych pak tel. hleda) nebo muzu primo /hudba a /video

Můžeš přímo do složek /Hudba a /Video. Soubory na paměťové karťe budou nahrány tak jak tak, a kdyby přece jen ne v těch správných složkách, tak je tam určitě někde najde ;)
5310 XMusic / 2GB Micro SD + repro
Mobmaniac
Junior

Odeslat příspěvekod Deleted user 25. 6. 2009 19:24

V telefonu se adresářová struktura zobrazuje úplně stejně, jak je vidět v počítači. Takže nemusí nutně být rozřazené v žádných speciálních složkách. On pak v telefonu jen vstoupí do galerie, otevře paměťovou kartu a tam si všechno najde. Navíc se to spouští přímo v přehrávači hudby a videoklipů.
Deleted user

Odeslat příspěvekod phaya 27. 7. 2009 11:29

tenhle mobil NE!!! Funkce na jednicku az na fotoaparat ale ten bych ozelela ale ty problemy s ním... 2x byl problem s displejem nastesti jen kvůli vlhku ale do vody my nespadl.! No a potreti prestal fungovat z niceho nic proste zadat pin-uvittaci obrazovka-nastaveni hodin-a vypne se..Skoda ten mobil byl idealni :) :(
phaya
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků