myPhone 6691

Diskuze o dalších značkách (BlackBerry, Vodafone, Mivvy, Siemens atd.)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod chalmil 3. 4. 2009 06:15

Několik dnů se sžívám s"číňanem" myPhone6691.
Zatím musím konstatovat,že skoro bezezbytku mi splnil,co jsem od něj očekával(a ještě jedna bezva vychytávka navíc).
Nepříjemnost-jak pro koho-je přiložený český"rádobymanuál".
Zatím se mi nepodařilo přijít na to,jak founek seznámit s PC.Jestli má někdo zkušenost,poraďt,pls
chalmil
Junior

Odeslat příspěvekod chalmil 5. 4. 2009 06:33

chalmil píše:Několik dnů se sžívám s"číňanem" myPhone6691.
Zatím musím konstatovat,že skoro bezezbytku mi splnil,co jsem od něj očekával(a ještě jedna bezva vychytávka navíc).
Nepříjemnost-jak pro koho-je přiložený český"rádobymanuál".
Zatím se mi nepodařilo přijít na to,jak founek seznámit s PC.Jestli má někdo zkušenost,poraďt,pls

Tak jsem na to došel-funguje pouze s kabelem,který je u mobilu(je USB nabiječka).S mini USB třeba od foťáku nechodí.
Má jednu dobrou vychytávku: na HF v autě se hlásí jako telefon a ne jako dvě simky.Takže mě spojí vždy,bez ohledu na to,na kterou simku je voláno.Takže není potřeba specielní HF co umí spojit dva founy.Toto se číňanům povedlo.
chalmil
Junior

Odeslat příspěvekod caid 5. 4. 2009 12:08

za kolik si to koupil a kde?co displej,jak funguje,jak je citlyvy,co funkce apod? :)
chlape udelej nam radost a udelej prewiew :P
LG KU990_V10i
uprava interface foto-kamera,schema HTC touchFLO,upraveny dialpad,NYX upraveno,zvysena hlasitost sluchatek a repro,upraveny medialni prehravac,zvysena vydrz baterie,zmeneny system menu,odstanena stylizace operatorem...
caid
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod chalmil 9. 4. 2009 07:24

Tak se svámi tady ve zkratce podělím o 14ti denní zkušenost.
Pro začátek:
používám dva mobily pro různé operátory-a to hlavně pro volání,sms a občas rádio.Takže nepotřebuji žádné spešl.vychytávky.Na fóru není moc info o číňanech-myslím technické,nezaujaté info.Emotivní negativní nepočítám.
Tak nějak padla volba na 6691.nejspíš proto,že to byl jediný dualfoun,který byl k mání v kameném obchodě ve městě.
Zkušenosti:
-pozitivní:vzhledově vypadá velmi dobře.Je trošku větší(půdorysně,ne na tlouš´tku)jak běžné founy.Ale není to na závadu-aspoń člověk drží něco v ruce.Disp.je o "kus"větší než u mé 6300 a6234.Je to docela příjemné.barvy a rozlišení je na úrovni 6234.Zobrazení menu lze nastavit v několika typech(hlavně animace)-zajímavé pro hračičky.
Sloty pro SIM jsou dobře určeny(1/2).Karta je přibalena1Gb-slot pod baterkou.Vlastní spuštění a nastavení founu je naprosto jednoduché(pro toho kdo používá Nokie skoro identické).Po spuštění si foun vyžádá pin pro jednotlivé Simky a na displ je zobrazeno,která sim je 1 a která je 2 a také který operátor.Seznam kontaktů buď ne jednotlivých simkách a nebo společný v tel.Nastavení seznamu lze buď jedna sim,nebo obě,nebo tel.Pro volání použiji buď levý nebo pravý"telefonek"-okončování jedním tlačítkem.Při odesílání SMS se foun ptá,kterou sim použít.
Ovládání mobilu buď pomocí kláves,nebo stylusu a nebo prsty.nejlépe se mi osvědčila kombinase-klávesy/prsty.Reakce founu je víc jak svižná.Hlavně u SMS-tam je foun neuvěřitelně rychlý.Až nestíhám.
Je tu jedna bezva vychytávka:na HF v autě se mi tel.připojí jako jedem přístroj a nerozlišuje,že mám dvě sim.Takže můžu přijímat hovory z obou simek v pohodě.Nevím,jak to je,když by mi volali zaráz.
-mínusy:
čitelnot displ.na přímém slunci není dobrá.Je nutno zastínit tělem.
Stylus ve founu nedrží moc dobře.Několikrát jsem jej"ztratil" při vytahování z kapsy a dokonce i z pouzdra.
Největší a pro mne rozhodující nínus je,že foun zkresluje hlas.Príjemci hovorů si stěžují,že mě nepoznali po hlase.Když jse si to vyzkoušel,tak je dojem,že volající používá"balonek s vodíkem".Tak jak to blahé paměti předváděli v televizi.Prostě hlas je naprosto zkreslený(žádné basy a výšky posunuté o několik oktáv výše)-velmi nepříjemné.
Pro tento nedostatek se rozhoduji,co s founem dál.
Možná jsem na něco zapomněl.Ale to nejdůležitější jsem snad popsal všechno.Data jsem nezkoušel-nejsou pro mne zajímavá.Rádio v poho,přehrávač také.Foto slabé(1,3) video ještě slabší( jako u 6300).
chalmil
Junior

Odeslat příspěvekod chalmil 9. 4. 2009 09:42

Celkem bych oželel různé drobnosti.Ale to zkreslování hlasu mi moc vadí.
chalmil
Junior

Odeslat příspěvekod Tomas-x 10. 4. 2009 10:38

Fíla píše:Zkreslením hlasu trpí takřka všichni "Číňani", a to zejména při hovoru ze SIM2, jelikož pro ni bývá většinou použit levnější GSM modul než pro SIM1, aby se dosáhlo co nejnižší výrobní ceny.


Pravda, měl jsem cca pů roku Emgeton Cult, bohužel kvůli téhle vlastnosti jsem ho musel prodat. Hovor ze SIM1 vždy relativně v pohode, hovor ze SIM2 skoro nepoužitelný. Protistrana mě velmi špatně rozumněla, občas jsem musel slova i opakovat :-(
Tomas-x
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod peter9587 10. 4. 2009 12:35

ja na mojej 8810TV nemam problem
peter9587
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod chalmil 17. 4. 2009 04:28

Tak se zkreslením hlasu je to vyřešeno-byla to špatně nastavená"modulace"hlasu.
Potýkám se s dvěma problémy se kterými si nevím rady:jestli jsou u tohoto founu řešitelné
-U všech kontaktů mám nastavený individuální vyzváněcí tón.Ten mám i nastaven pro jednotlivé skupiny,tak jak jsou kontakty zařazeny.Ale při příchozím hovoru stejně "zvoní" tón,který je nastaven jako základní v daném profilu.
-nevím jak vymazat délku hovorů.Je to pro mne dost důležité pro kontrolu volných minut jednotlivých tarifů.
poraďte,pls
chalmil
Junior

Odeslat příspěvekod MrDeathCZ 3. 5. 2009 12:24

Zdravím, zvažuji koupi dual sim telefonu a rozhoduji se mezi

http://www.alza.cz/mobilni-telefon-gsm- ... d99541.htm

http://www.1m.cz/detail/9328/myphone-66 ... echnology/

prosil bych o posouzení, přikláním se spíše k MyPhone 6691, protože jsem zde našel jedinou recenzi, ale zase EU3C Tynman je pro mne líbivější. Popřípadě bych byl rád za jakékoli doporučení jiného modelu. Cenový strop pro mne je cca 4 tisíce, vím, že to není mnoho, ale víc do telefonu investovat nechci. předem dík ta odpovědi kdyžtak mužete psát na *****@seznam.cz
MrDeathCZ
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod chalmil 3. 5. 2009 16:32

Asi si budeš muset rozhodnout sám.Je to tvoje volba.Po mé zkušenosti bych doporučil ověřit čitelnost na slunci
chalmil
Junior

Odeslat příspěvekod Snaake 21. 5. 2009 23:09

Poraďte prosím někdo, jak sesynchronizovat myPhone 6690 s outlockem. Potřebuji dostat kontakty uložené v Outlocku do tohoto telefonu. Přepokládám, že to půjde pomoci přilozeného PhoneSutu, ale nějak se mi nedaří. Webkamera a Velkokapacitní paměTové zařízení mi funguje, ale ta synchronizace - nevím jak na to. Díky
Snaake
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod chalmil 22. 5. 2009 06:44

Také se mi spojení s PC kvůli kontaktům nepodařilo.Vyřešil jsem to nakonec překopírováním kontaktů přes jednotlivé simky.I za cenu,že jsem potom musel jednotlivé kontakty ručně upravovat(mám jich přes 380),protože dvojím kopírováním došlo k úplnému rozhození.
Daleko víc mi vadí,že nejde vymazat délka hovorů a že foun sčítá délku hovorů dohromady a ne pro každou sim zvlášť.Toto je nejzávažnější důvod,proč nemůžu foun používat.Rád přijmu jakoukoli radu,pls
chalmil
Junior

Odeslat příspěvekod zdendyp 25. 5. 2009 18:16

Dobrý den,

posílal jsem Vám zprávu s mým problémem ohl My Phone 6691,ozvěte se mi prosím na email pazdera.z@seznam.cz

potřeboval by jsem s Vámi něco prokonzultovat.

S pozdravem zdeněk
zdendyp
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Zachi22 21. 6. 2009 22:36

Caute!!! Chcem sa spytat, ci na telefone MY PHONE 6691 mozem nastavit vlastny obrazok ako pozadie, alebo si musim vybrat z obrazkov ulozenych v telefone?? Odpoved pls. cakam na mailovu adresu Lexikon5696@azet.sk

Inak ste s tym telefonom spokojni???????????? Vpred diky za odpoved :)
Zachi22
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod hamda 22. 6. 2009 20:48

S vlozenim vlastniho obrazku na pozadi neporadim. Mne se telefon nepodarilo propojit s pocitacem, navic se mi u nekterych prichozich hovoru nebo sms nezobrazovalo konkretni jmeno, jen cislo, a to i presto, ze volany byl ulozeny na obou sms, nepomahalo ani ulozeni daneho kontaktu do telefonu.
Ja osobne doporucuju pri koupi poradne vyzkouset -pokud to jde, tak jeste pred zaplacenim.
hamda
Kolemjdoucí

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků