Samsung I8910 HD - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Downland 13. 6. 2009 09:48

:D On neni blazen :-) Jenom tu snama chce v.je.at ]:-<
Downland
Junior

Odeslat příspěvekod Davemaniac 13. 6. 2009 10:25

Asi tak, po MazdaF uz neverim nikomu.
Davemaniac
Junior

Odeslat příspěvekod Kubeja 13. 6. 2009 10:46

Tak jsem se díval a vyšla nová opera turbo , hledal jsem ji a ani jedna zmínka o symbianu , proč do toho telefonu nemohli dát WM :hm
Kubeja
Junior

Odeslat příspěvekod Downland 13. 6. 2009 10:51

WM ????? Si delas pr.el ne ? Byl by z toho nepouzitelnej ksunt :(
Downland
Junior

Odeslat příspěvekod Kubeja 13. 6. 2009 11:03

Tak ja nevim , bude mi tam chybět navigace (iGo) , skype klient ( jak jsem si četl tak je nějakej skype pro symbian ale neumožňuje volání , dále slabá podpora IT prohlážečů a já budu často na netu , hry/programy z ovi store budou fungovat z 5800 na i8910 ale pouze ty , na kterých se nepodílela samotná nokia viz. http://www.samsungomniahd.com/2009/05/2 ... -omnia-hd/ , výbornej mobil , ale podpora aplikací bude pravděpodobně slabší
Kubeja
Junior

Odeslat příspěvekod Downland 13. 6. 2009 11:05

To sice ano ale lepsi mobil sem zatim nevidel :) A co program FRING prej umi skype :-] bohuzel to nemuzu vyzkouset :)
Downland
Junior

Odeslat příspěvekod jsmelepsi.cz 13. 6. 2009 11:17

Marypakapaka píše:Jsem z Teplic a příští týden budu v Uherském Hradišti . je za 17 000 a ano je to Orange

Pokud je s cestinou a s darkem vcetne dokladu a moznosti uplatneni zaruky v CR...tak proc by ne. Ale jestli je to Orange, s ENG verzi - bez aktualniho firmware, ktery zrychluje mobil a uplatneni zaruky bude nekde ve Velke Britanii, tak promin, ale jsi blazen tohle nabizet za 17 000kc :tleskani
A nepis pls, ze jinde neni na sklade atd. Ikdyby nebyl, tak si klidne i 14 dni pockam jen at je cena nizsi. Vzdyt usetrim min. 1000-2000kc a to uz jsou sakra nejake penize.
Nabidni ho za cenu kolem 15 500kc....a prodas ho lip.

Ofiko o CZ verzi: Samsung i8910 Omnia HD by měl být dostupný na přelomu června a července 2009
jsmelepsi.cz
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Downland 13. 6. 2009 11:35

hod sem link kde si se docetl ze bude na prelomu června a července :) dik. A toho cloveka kterej se nas snazi oskubat uz nebudem resit :)
Downland
Junior

Odeslat příspěvekod vevinek 13. 6. 2009 13:03

Nazdarek, chtel jsem jenom podekovat chlapikovi the-rock, za ten firmware, po orange ani stopa.A slo to absolutne bez problemu.Telefon slape jak hodinky. 8-D
vevinek
Junior

Odeslat příspěvekod Downland 13. 6. 2009 16:45

Pls vyzkousejte nekdo program fring jestli funguje skype funkce :( ale hlavne zavolat na nakej pc ne jen pustit a rict funguje :)
Downland
Junior

Odeslat příspěvekod Kubeja 13. 6. 2009 17:22

Jj , ještě skuste icq , to ale asi půjde ,a ještě operu a rychlost načítání stránek , na netu mám v plánu trávit hodně času , jinak je možné mít spušťěno více aplikací na symbianu ( nemám s tímto OS moc zkušeností měl jsem jen starší nokiu) , že bych se díval na filmek internet ( opera) a zároveň si dopisoval (icq). Díky
Kubeja
Junior

Odeslat příspěvekod Juraji 13. 6. 2009 17:23

Tak ja nevim , bude mi tam chybět navigace (iGo) , skype klient ( jak jsem si četl tak je nějakej skype pro symbian ale neumožňuje volání , dále slabá podpora IT prohlážečů a já budu často na netu , hry/programy z ovi store budou fungovat z 5800 na i8910 ale pouze ty , na kterých se nepodílela samotná nokia viz. http://www.samsungomniahd.com/2009/05/2 ... -omnia-hd/ , výbornej mobil , ale podpora aplikací bude pravděpodobně slabší


no tak ja neviem ci som cital zle ale podla toho co som z toho textu pochopil je tam napisane ze este nieje oficialne potvrdene ze LG a SAMSUNG symbiany budu fungovat, ale majitelia i8910 hd potvrdzuju ze im to ide...nikde tam neni napisane ze funguje len s apps na ktorych sa nepodielala nokia...
Siemens C35i -> Nokia 8310i -> Sagem My-x7 -> Sony Ericsson K750i -> Nokia 6230i -> Nokia N73 -> Nokia 5500
Juraji
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kubeja 13. 6. 2009 17:27

Tam ne , ale hledal jsem dále a našel jsem pár dalších for kde testovali programy , nešlo jim většina z nokie ale třeba takový nokia messager nebo co jim šlo...
Kubeja
Junior

Odeslat příspěvekod Juraji 13. 6. 2009 17:34

jedine cim je podla mna lepsia n97 od i8910hd je podpora n-gage ale snad to nejako prezijem lebo v nicom inom lepsia neni :-)
Siemens C35i -> Nokia 8310i -> Sagem My-x7 -> Sony Ericsson K750i -> Nokia 6230i -> Nokia N73 -> Nokia 5500
Juraji
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 13. 6. 2009 17:36

A má qwerty :) To není zanedbatelné
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků