FAQ - Mivvy Dual Slider

Diskuze o dalších značkách (BlackBerry, Vodafone, Mivvy, Siemens atd.)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Wlashack 14. 5. 2009 10:23

Od včerejška mám doma telefon Mivvy Dual Slider, což není nic jiného než "převlečený" dual-sim Bliss 88B, který Mobilmania testovala. Telefonek je na svou cenu 3.999 opravdu překvapivě dobrý a práci s 2 SIM zvládá bravurně. Kdo bude mít jakékoli dotazy, ptejte se.

Chystám velmi podrobnou recenzi včetně videa v horizontu několika dnů, sledujte můj blog.

Datasheet telefonu: http://www.mivvy.eu/kategorie/mobilni-telefony/mivvy-dual-slider/101
Samsung Galaxy S (GT-i9000) @ Darky's ROM - 16GB microSD
HP Pavilion dv6550 (C2D 2.0, 3GB DDR, 500GB, NV6200, WF-BT)
XBOX360 Elite (CFW1.6)

Pillowrecker - new ID for Wlashack.
Wlashack
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Péřovka 8. 6. 2009 11:27

Dobrý den,

chtěla jsem se zeptat, zda byste mi mohli poradit. Od minulého týdne mám Mivvy dual slider, ale docela mě dostává, že každý den nabíjím baterku i přes to, že se na tomto telefonu uskutečňují hovory do celk. výše tak 15 min a napíši z něj tak 10 SMS. Baterka je během jednoho dne prázdná a to nemám zapnutou ani vybraci a bluetooth.

Děkuji
Péřovka
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Wlashack 8. 6. 2009 14:42

Mě při takovém provozu běžně vydrží 3 dny, ale nepoužívám baterii co k tomu byla. Doporučuji koupit baterii Nokia BL-4C, která je kompatibilní. Používá ji například Nokia 6300. Nestojí to moc a rozhodně vydží délé. Bůhví, co a čínské šmejdy je balení.
Samsung Galaxy S (GT-i9000) @ Darky's ROM - 16GB microSD
HP Pavilion dv6550 (C2D 2.0, 3GB DDR, 500GB, NV6200, WF-BT)
XBOX360 Elite (CFW1.6)

Pillowrecker - new ID for Wlashack.
Wlashack
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Péřovka 9. 6. 2009 14:48

Děkuji za vyčerpávající odpověď, docela jsem si ten telefonek za ten týden oblíbila a nechce se mi ho vracet jenom kvůli baterce. :-)

Přeji hezký den
Péřovka
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Drakeman 9. 6. 2009 20:17

Mno já doporucuji koupit na blissmobile.cz , je to telefon od bliss co prodava mivvy. Mivvy jej ma jenom o nějakych 1.000 Kč dráž :shock:
SonyEricson -> Nokia -> Nokia -> Sagem -> SonyEricson -> BlissMobile D 108
Drakeman
Junior

Odeslat příspěvekod Péřovka 10. 6. 2009 10:36

No jo, jenomže mě jde hlavně o výdrž. Bohužel jsem asi namlsaná z Nokie, ale docela mě štve to neustálé nabíjení baterky. Nechápu, proč do těchto telefonů nezačnou dělat výkonnější baterky. To bohužel i rozhodlo, že zítra telefon putuje zpátky k prodejci. :-(
Péřovka
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Wlashack 10. 6. 2009 10:44

To je bohužel ale případ většiny dual-simů, pokud jsou hodně využívány. Žel i u nových telefonů s jednou SIMkou je výdrž žalostná. Natož pak, má-li živit 860 mAH baterie (která živý Nokii 6300 kolem 2-3dnů) 2 GSM moduly? měl ale opravdu vydrží také kolem 2-3dnů, ale jak jsem řekl, nepoužívám baterii co byla v balení ale originál Nokia BL-4C, jak kvůli bezpečnosti, tak koukám i kvůli výkonu.

Jinak rozhodně si na Mivvy Dual Slider nemůžu stěžovat, patří určitě k tomu lepšímu na trhu, pokud si nechcete připlácet za Samsung DUOS, to už jsme někde jinde, ale s výdrží je na tom úplně stejně (měl jsem ho), takže pochybuji, že si s výdrží u jiného telefonu pomůžete, chcete-li dvě SIM ...
Samsung Galaxy S (GT-i9000) @ Darky's ROM - 16GB microSD
HP Pavilion dv6550 (C2D 2.0, 3GB DDR, 500GB, NV6200, WF-BT)
XBOX360 Elite (CFW1.6)

Pillowrecker - new ID for Wlashack.
Wlashack
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Péřovka 10. 6. 2009 12:01

Koukala jsem i na jiné telefony a bohužel větší výdrž nemají, to je pravda. Jenže doteď jsem měla Nokii 6234 a nabíjela jsem jednou za týden, proto asi to rozčarování. Asi si holt počkám, jestli do toho nevymyslí nějaké jiné baterky s větší výdrží :-). Jinak telefonek fakt super.
Péřovka
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Wlashack 10. 6. 2009 12:17

Říkám, koupit baterii Nokia BL-4C a dáte tři dny bez problémů.
Samsung Galaxy S (GT-i9000) @ Darky's ROM - 16GB microSD
HP Pavilion dv6550 (C2D 2.0, 3GB DDR, 500GB, NV6200, WF-BT)
XBOX360 Elite (CFW1.6)

Pillowrecker - new ID for Wlashack.
Wlashack
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Péřovka 10. 6. 2009 12:23

740 nebo 860 mAh?
Péřovka
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Michal P 10. 6. 2009 12:37

Originální BL-4C se dělá v různých kapacitách?
...
Michal P
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Wlashack 10. 6. 2009 12:49

Originál je 860 mAh.
Samsung Galaxy S (GT-i9000) @ Darky's ROM - 16GB microSD
HP Pavilion dv6550 (C2D 2.0, 3GB DDR, 500GB, NV6200, WF-BT)
XBOX360 Elite (CFW1.6)

Pillowrecker - new ID for Wlashack.
Wlashack
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod holusa 5. 7. 2009 11:42

Pořídil jsem ho manželce a ten samý problém. Nevydrží ani 24 hodin a to s tím mobilem vůbec nepracuje. Takže se omlouvám, že se opakuji, ale ta baterie BL-4C 860 jak zde píšete fakt stojí za to? Kolik pak s ní tento mobil vydrží? Ale nedokážu pochopit proč tam nedají nějakou pořádně silnou, klidne bych si 300příplatil. Děkuji za radu.
holusa
Junior

Odeslat příspěvekod Wlashack 6. 7. 2009 13:18

Stojí, to mi věřte. Dodávané baterie totiž nebudou ani příliš kvalitní, ani bych nečekal stejnou kapacitu jako originál Nokia. Já telefon normálně používám a v pohodě 2-3 dny.
Samsung Galaxy S (GT-i9000) @ Darky's ROM - 16GB microSD
HP Pavilion dv6550 (C2D 2.0, 3GB DDR, 500GB, NV6200, WF-BT)
XBOX360 Elite (CFW1.6)

Pillowrecker - new ID for Wlashack.
Wlashack
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod palan 12. 7. 2009 15:40

Ahoj "Vlašáku", moc by mě zajímalo,jestli Mivvy Dual Slider počítá dobu volání a SMS společně, nebo mám přehled, kolik minut jsem provolal na jedné SIMce a kolik na druhé SIMce ? Dále pak, až s ním budeš obeznámen a mít chvilku času mám další dotazy : 1.typ a kapacita dodávané baterie 2.skutečná výdrž v pohot.době a hovoru 3.jak velkou kapacitu paměťové karty telefon zvládá 4.podpora T9 v češtině,nezkracuje? 5.odpočítávání při psaní SMS 6.odlišení volajících zvoněním,ke kolika skupinám či volajícím lze melodii přiřadit 7.vypnutí zvonění bez odmítnutí 8.hlasitý odposlech 9.záznamník hovoru 10.opakovaný budík 11.rychlost Javy 12.SIM Toolkit 13.má záznamník hovoru a diktafon ?
Je toho spousta,co,ale v MobilMánii ve srovnání mobilů u Mivvy Dual Slideru některé údaje vůbec nejsou. Můžeš mi prosím,až budeš mít foun ohmataný,tyto informace poslat mailem na adresu: v.palan@volny.cz ? Na fórum zas tak často nejsem. Díky moc a hezký den :-)
palan
Kolemjdoucí

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků